Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

No u nas też ciężki dzień. Prawie całą noc nie spałam bo Zoska budziła się co chwilę z płaczem. W ciągu dnia wcale nie było lepiej. Ach...szkoda gadać.
Jeszcze mnie dziś małżonek poinformował, że w przyszłym tygodniu przez trzy dni będzie późno wracał z pracy, zatem cały dzień będę siedzieć sama. Na bank zeświruje;-(

Daises
Świetnie Cię rozumiem. Ja w obecnej pracy miałam podobnie. Przyzwyczaisz się:-)
A ludzie...wszędzie są tacy sami więc to pewnie kwestia dotarcia się.

Chorowitkom życzę dużo zdrowia. Dobrze, że przynajmniej macie jaką pomoc i możecie choć przez chwilę w spokoju się kurować.

Ja też idę spać bo noc zapowiada się ciężko.

Odnośnik do komentarza

Nareszcie przeszły mi problemy żołądkowe które zeszłej nocy spać nie dawały. Odłożenie młodego do łóżeczka było niewykonalne bo pochylenie powodowało wiadomo co... A że małżonek jakoś ostatnio zupełnie wyłączył się z pomocy nocą to musi polubić kopniaki młodego...
W ogóle mnie ostatnio wkurza bo pomstuje że młodego rozpuszczam i dlatego z niego taka maruda uczepiona moich ramion... No bzdura. Każde dziecko jest inne. T że starsze potrafiły funkcjonować inaczej nie znaczy że roczne dziecko jest rozpuszczone bo ma fazę mamozy...
Ech faceci...

żoo
a ten mądrala kolega małżonka to niech się w czerep puknie zdrowo... Może choć ze dwa groszki inteligencji w pustym wiadrze znajdzie, które pomogą mu zrozumieć że dawno minęły czasy kiedy panowie nie tykali domowych spraw i dzieci...
Przyznam że mnie męczy wydawanie poleceń bo dokładnie tak jak Ty oczekuję że ojciec będzie RODZICEM a nie dodatkiem do matki...
Mój też się ostatnio zapomina. Gdybym nie musiała sama obsługiwać młodego 24/7 to pewnie i mamo za byłaby mniejsza...

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Skakanka
u nas ospa chyba w poniedziałek. Tak zarządziła lekarka. Może i dobrze... A priorix planuję w kwietniu jak maly sensownie się osadzi w żłobku i faza infekcji minie. W żłobku mówią że różyczki, odry i świnki już lata nie widzieli bo dzieci są zaszczepione. Teraz poza przeziębieniami to króluje ospa i bostonka głównie.

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

My dopiero wstajemy. Młody w nocy od drugiej za nic nie chciał spać w łóżeczku ale tatuś mocno chciał go do tego przekonać. Jednak poległ no i wściekły przyniósł go do łóżka a sam się gdzieś wymiksował. Nie wnukalam gdzie bo dziecię natychmiast zapadło w sen a ja z nim i przebudził się dopiero około 8 rano.
No i tak to synek z tatusiem się wychowują...

żoo
to się kuruj skutecznie:-)

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Hej:)
Żoo
Co ciekawego znalazłaś w smyku?

Mokka
Jak Mikus?

Peonia
Twój małżonek ma chyba poważna awarię. U nas też jest problem ze spaniem. Mały ląduje u nas w łóżku w środku nocy. A w dzień nie ma możliwości kleszcza odłożyć do łóżeczka. Właśnie śpi na mojej klacie..

Kaisuis
Jak Cię to pocieszy to ja prawie cały czas jestem z małym sama. Spokojnie dasz sobie z Zosia radę:-) i na pewno nie zeswirujesz; ) a jak nocka?

Skakanka
Jak szczepienie? Ojciec dał radę: )?

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bj44jd8qe32bl.png

Odnośnik do komentarza

Trochę sie odkleiłam i mogę oderwać chusteczkę.
A do roboty ucieklam przed mlodym a że mnie tam chorej nie chcą to wylądowałam w centrum handlowym.

W smyku kupiłam kurtkę na przyszły rok. Bo dostałam kupon na 10 zł i są wyprzedaże. Ale ogólnie wszystko przebrane. Już po oststnich akcjach nie chciałam kuponu przez internet realizować. A i kurtki w necie przebrane.

Jednak Mc Royal pikantny leczy :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, tez wnioskuję, ze mąz ma zdecydowanie jakąs powazna awarię. Jednak osłowaty jakiś jest ostatnio, trudno mi sie z nim dogadać. Zadna logika do niego nie trafia.

Na razie nie chce mi sie awanturowac, więc sobie odpuściłam powazniejsze środki. ale czas resetu blisko... juz kilka rozmów było, ale bez efektu ;(((

Wczoraj w Smyku satcjonarnym kupiłam młodemu z przeceny 2 pary jeansów i komplet bodziaków, bo sie zorientowałam, ze żadnych jeansów ne ma na wiosnę :))

A w pepco trafiłam na przecene 50% od cen przecenionych więc obkupiłam córkę. Ceny w granicach 5 do 12 zł, więc nawet jak cos w praniu okaże sie nie teges, to najwyzej wyrzucę....

żoo
mnie nic z McD nie leczy :((
czasami sie skusze, ale czesto kończy sie bólem brzucha. jednak dzieciaki co jakś czas sie domagają, czasem musze ulec.... w sumie najbardziej lubie ich frytki.

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Skakanka
a wiesz, jak mało w sumie osób wie, że to sztuczne żarcie? pamietam moją koleżnkę, jak juz pod koniec pierwszego trymestru ciązy rozpaczała, że przez zdiagnozowaną cukrzycę do McD nie pójdzie... cyt.: "Jak to??? A jakiego batonika moge zjeść? a na 2forU nie mogę czasem pójść?"

Teraz na urlopie drugi kwiatek, zdziwiła mnie teściowa. W hotelu podawali raz super hamburgery wołowe, takie prawdziwe, nie sztuczne. Jej nie smakowały. A potem w drodze powrotnej zatrzymaliśmy sie w McD i ona mówi - "ale te tutaj to lepsze jakieś".... śmielismy się, że glutaminian sodu jej smakuje :)

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

hehe, PRL - owskie zapiekanki.... jejku, jaki to był kiedyś rarytas....
a teraz jednak nie spoglądam :)) ciążajednak jakieś smaki czasem zmienia, choć przyznam, że w zadnej typowych zachcianek nie miałam.
czasem sama w domu coś podobnego zrobię jak te dawne zapiekanki. a czasem pizze piekę z dziećmi, lubią same komponować sobie składniki.

no tak. chińczyka też jakoś omijam. nie mam żadnego sprawdzonego w pobliżu.

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Ja glutaminian też wyczuwam na kilometr. Ostatnio na jakiejs imprezie rodzinnej, podali krem pieczarkowy. Wszyscy się zachwycali, a jak dla mnie to była zupa z kostek rosołowych i zupek z proszku, bleeee
Ale chyba jak ktos na codzien je takie rzeczy, to nie wyczuwa sztucznosci.

Ja w pierwszym trymestrze na sniadanie jadłam banana i popijałam sokiem żurawinowym, żeby się przyjemnie zwracało :-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/wlc5bpf.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/uek4z02.png

Odnośnik do komentarza

ano ja tez nie trawie smaku z kostkami rosołowymi etc.. wole prawdziwą kompozycję warzywną.
czasami do czegoś dodam "vegety", ale rzadko i to raczej na prosby męża, na szczęscie on już sie przywyczaj, ze to nie tędy droga :))
przynam, ze u mnie rewolucja w kuchni nastapiła w tym zakresie po cukrzycy ciązowej, więc nie wspominam jej źle :)))

Skakanka
jak Ty byś diete cukrzycowa przeżyła.... to ciągłe jedzenie...
ja w żadnej ciązy nie miałam mdłości, chyba niski poziom hormonów ciązowych to powoduje, ale nie narzekałam :))

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Witam

U nas nocka nienajgorsza ale to chyba zasługa paracetamolu.
Za to teraz coś moja panna nie chce iść spać. Od 7.00 jeszcze nie padła.

Ja przed ciążą odżywiałam się bardzo zdrowo. W sumie całe moje życie wtedy kręciło się wokół tego. Miałam normalnie totalnego świra na tym punkcie.
W pierwszym trymestrze zaczęło mnie odrzucać od tego "super foods" Normalnie na samą myśl dostawałam mdłości. Zasmakowałam za to we wszelkiego rodzaju kluskach. Nic innego mi wtedy nie wchodziło.
Teraz staram się zdrowo gotować ze względu na Zoske. W końcu jemy to samo więc też ograniczyłam sól i cukier do bezwzglednego minimum.
Wkurza mnie tylko mój mąż który potrafi Zoske poczęstować np. chipsem albo batonikiem. Wie jak bardzo mnie to wkurza ale i tak to robi.

Truskawka
No ja wiem, że dam radę ale naprawdę moją Zoske jest ciężko ogarnąć. Ja zwykle ok. 17.00 mam już dość i zaczynam się robić nerwowa. Wtedy zwykle zjawia się mąż i ratuje sytuację.

Żoo
Zacznę myśleć, że Ty jednak jesteś tym prezesem;-) Przychodzisz/wychodzisz z pracy kiedy chcesz. Normalnie praca marzeń; -)

Peonia
Ja natomiast cukrzyce w ciąży wspominam źle. Ciągle byłam głodna i czekałam niemal w zegarkiem w ręku na kolejny posiłek.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...