Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Peonia
mój mąż kupuje na ali... Jest to wiarygodna strona on kupuje części do dronana przesyłkę czeka się 2-3 tyg
Podrzuć linka do tych podkolanówek
Starsza córa jakiego ma romera?? I od ilu kg??? My mamy w planach starszej kupić fotelik

Jeśli chodzi o gile to moja starsza miała takie mocno zielone gluty to już na pewno bakteryjny był katar i nawet miała antybiotyk bo mocny kaszel u nas w przedszkolu też mówią,ze zielony to już infekcja lub zatokowy - moja starsza miała na okrągło właśnie taki zielony przypadkowa lekarka( nie było mojej) kazała dać dicortineff do nosa problem skończył się już nie ma takiego kataru który utrzymuje się cały czas

Zielona ja też kombinuje przy jedzeniu teraz na topie jest garczek metalowy i łyżka ona miesza i otwiera buźkę

Żoo
Jak tam??? Śpisz???

My na wakacje planujemy jechać nad morze :-)) ja juz ciesze sie jal dziecko

http://fajnamama.pl/suwaczki/6mr4ztx.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Peonia o Aliexpress (i kilku innych podobnych serwisach) wiem ale kupowanie tam to jak loteria. Albo przyjdzie albo nie, albo będzie ok albo jedynie do śmietnika się będzie nadawać.

Oligatorka z tą wiarygodnością to różnie może być. Może akurat Twój mąż ma szczęście. Na FB jest nawet taka strona gdzie ludzie wrzucają zdjęcia rzeczy zamówionych właśnie z takich serwisów jak Ali, którym bardzo daleko od tego, co chcieli kupić i co było na zdjęciach.

Trzeba też uważać przy kupnie rzeczy bardziej wartościowych bo zapałcimy grosze ale później okaże się, że urząd celny należy cło.

Katar, jeśli nie jest alergiczny, to zawsze jest związany z infekcją czy to bakteryjną czy wirusową.

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkupjy3uak6uyu.png

Odnośnik do komentarza

Hej, hej.
A ja tak zupełnie z innej bajki. Jeśli szukacie jeszcze prezentów na dzień babci/dziadka, to my kupowaliśmy też kiedyś ręczniki z nadrukiem. Może być gotowy napis np. najlepszy dziadek na świecie lub bardziej spersonalizowany, co kto lubi. Kolor do wyboru, koszt od 35zł w górę, w zależności od napisu i wielkości ręcznika. Często są takie punkty w marketach z tego typu usługami, my czekaliśmy jeden dzień bo jakieś konkretne napisy dzieciaki wymyślały. Przerabialiśmy już prawie wszystko i kończą się nam powoli pomysły, ale to się podobało...

http://www.suwaczki.com/tickers/1usat5od4qknx2m7.png

Odnośnik do komentarza

Jo
mam takie same obawy jak Ty, ale ta koleżanka kupiła tam sporo rzeczy podobno wszystko przyszło - tak jak pisze nasza nowa kolezanka. Kupowałam kiedyś na Allegro takie buciki dla niechoda, dinozaury - tez z Chin i przyszło po jakichś 2 tygodniach.
U tego sprzedawcy z Allegro kupiłam wszytskie podkolanówki i te spodenki z kotkiem co ma ten na AlieExpress, tylko ceny inne, zwłaszcza tych podkolanówek (link) ...

Może warto zaryzykować za te niewielkie pieniadze? Przyznam, ze czegoś wartościowego bym tam raczej nie kupiła, ale takie pierdołki to co innego.
Eeeech... teraz chyba wszytsko z Chin itp u nas...

https://pl.aliexpress.com/item/Cute-Cartoon-Pattern-Baby-Pants-Boys-Harem-Pants-Cotton-Owl-Trousers-Spring-and-Autumn/32701287154.html?scm=1007.13339.33317.0&pvid=87188ee9-9957-4f28-919f-7ebac563c8eb&tpp=1

A te spodenki, o tak, ja tez im nie potrafiłam odmówic, sa fajne, takie lżejsze, a pranie im tez nie zaszkodziło :)

A może zakup na Allegro, skoro brak na e-bayu, jak przyjedziesz to u mamy bedą czekac na Was?

Oligatorka, podkolanówki i spodenki kotki kupiłam tu na Allegro:
http://allegro.pl/spodenki-dla-dziecka-kotki-r-100-wys-z-polski-i6601835366.html

Kurcze, nie pamietam dokładnie jaki mamy model fotelika z tego Romera większy, na pewno Kidfix z isofixem, ale jaki dokładnie? To już pare lat temu kupowane, musiałabym pójśc do garażu sprawdzić :))
One mają podwyższane zagłówki, długo służą, sa dobrej jakości. Córka nosi teraz 134/40 i jeszcze w nim na dłuższe podróże jeździ.

Aliholiczka, witaj :)
A może do nas dołaczysz tez jako mama a nie tylko miłośniczka zakupów? :))

Zapraszamy!

dziekuję za Twoje opinie i porady odnosnie tego serwisu, ja nie mam z nim absolutnie żadnego doświadczenia. A jak kupujesz kilka przedmiotów od jednego sprzedawcy, to nie ma jakichś numerów z droga wysyłką? myśle o skarpetkach :))

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Aliholiczka
dzięki za wyjaśnienia:))
No jak Ci na Allegro dostają te skarpetki żeby je sprzedać w potrójnej cenie zakupu to myślę że i ja się ich doczekam.

Jo
niby na Allegro jest ten program ochrony kupujących ale tyle z tym zachodu że jak raz musiałam skorzystać to zrezygnowałam :) ale to było 150 zl pewnie przy wyższej kwocie bym coś zrobiła. O dziwo po ponad roku od tego pani, która nie przysłała mi kurtki dla córki zwróciła mi pieniądze.
To bylo w czasie kiedy Next nie miał sprzedaży do Polski i trzeba było się ratować pośrednikami na Allegro.

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Bamcia, no tak myslałam że mocno musieli przeskrobać żeby Cię wkurzyć :))

Skakanka, masz rację, buble można trafić nawet w normalnych zakupach...

dziewczyny, oj, to ja sobie chyba dla rozrywki te skarpetki zamówię :))
skoro przyszły do tej kobity, co je sprzedaje z potrójnym narzutem to może i do mnie dotrą :)) nie spieszy mi się w sumie :))

a swoją droga jestem ciekawa ile z AliExpress rzeczy jet w naszych sklepach, tzw butikach :)

wciąz też mnie np. zadziwia fenomen cen ubrań dla dzieci w Pepco, które już często nie odbiegają jakościa od sieciówek chocby, a kosztują część tego, co np, w H&M czy już nie mowiąc o Next czy Zarze...

żoo
a Ty wciąz przed trollem sie chowasz? eeee, co Ty :)

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Peonia
Nie mam czasu, dopiero usiadłam po ogarnięciu histerii.
Jeszcze kot na mnie czeka a właściwie na leki.
A na temat kupowania u chińczyka nie mam zdania. Pewnie jest jak wszędzie czyli zależy od osoby.
Mi się nie chce w to bawić.
Wiadomo, zawsze lepiej powojować ze smykiem ;)))))
Ale znajomy zamawiał jakieś duże ilości lamp led i nieźle koło niego skakali. Przysłali próbki, też wymieniali kolor światła itd...

Młody jak wracam z pracy przytula się do mnie i mnie poklepuje.
Do tej pory nie przytulał się.

Zresztą reszta dziewczyn też się pochowała.

Aliholiczka
Niezły debiut! Zapraszamy częściej.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się można wszędzie trafić na jakiegoś oszusta nawet na allegro

Peonia
spróbuj mnie mc temu kusiło, żeby coś zamówić, ale później jakoś przeszło :-) mój mąż często zamawia tylko części do drona jak pisałam wyżej i jeszcze mu się niezdarzyło, żeby nie przyszło, ale raz czekał 2 mc

Skakanka
Entitis bierze moja starsza córa od 3 dni jak byliśmy u kontroli to lekarka poleciła ma brać przez 3 mc, a wcześniej słyszałam o tym od mojej bratowej tam jej syn wiecznie zakatarzony i wiecznie na uszy mu siadało odkąd to bierze jest spokój a już chyba ze dwa lub trzy mc

http://fajnamama.pl/suwaczki/6mr4ztx.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jak większe ilości to tylko Alibaba. Przy czym większe ilości, to dla nich zaczynają się już od 10 szt., ale wiadomo im więcej zamawiać tym cena niższa (a czasem to z koleżankami idzie zebrać odpowiednią ilość).

Z innej beczki. Po jakim czasie powinno się Klusce poprawić po antybiotyku? Mam wrażenie, że od piątku nie nastąpiła poprawa..a teraz to nawet bardziej te płuca rzęziły - tak od środka. Jutro kontrola na szczęście, ale się martwię..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...