Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka:)
Właśnie wróciałam z badań kontrolnych do pracy, i niestety nie nadaję się na rentę, tylko muszę wracać do pracy :)

Co za Zacieraliów, kiedyś YouTube podpowiedział mi numer "Je#i jak w chlewie", oczywiście włączyłam, a Julka rączki do góry i tańczy, do gustu jej przypadł jak mało który;) Nie wiedziałam czy śmiać się czy płakać:)

Peonia
Małe spody do tarty są super, tylko niestety nie mam takich foremek, chociaż od dawna planowałam kupić, ale nigdy nie trafiłam. Nie mam też sprawdzonego miejsca gdzie można kupić gotowe spody, bo zawsze robię sama.

Dobrze że sprawa z anglistką przybiera właściwe tory, na pewno i Ty i córka jesteście spokojniejsze.

Żoo
Uuuuuu :( a taki smaczny byłby podwieczorek! Może da się obdrapać węgiel spod spodu :P

http://fajnamama.pl/suwaczki/wlc5bpf.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/uek4z02.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny ☺ Wszystkiego najlepszego dla roczniaków.Mnie tez coś forum szwankowało,nawet nie mogłam przeczytać to co piszecie.Ten pomysł z mini tartami jest extra,akurat mam takie formy w domu.Gabryś tez czasami uderza głową o ochraniacz w łóżeczku. Przybiera pozycję jak do raczkowania i tak się kiwa do przodu i tyłu,głową waląc w ochraniacz.Nie codzienie tak robi ,może tak raz w tygodniu.Kupiliśmy ta zabawkę robota BeatBo z fisher price .Fajna ,mały się do niej śmieje.Jutro wyprzedaże,ciekawe czy uda się coś upolować.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl20mmz58oswmm.png

Odnośnik do komentarza

No tekst pisany zazwyczaj czegoś tam nie wyłuszczy zgodnie z zamyslem :) na 100% pani anglistka knuje jak mieć spokój wkolo tyłka, nie ze mną jednak te numery. Ona na cenzurowanym u mnie pozostanie tak długo jak będzie córkę uczyć. Nie da się inaczej bo straciłam do niej zaufanie bo wykazała totalny brak profesjonalizmu. Wyznaję zasadę ograniczonego zaufania w takich przypadkach. No i jakoś tak mówią, że kto sie pi...dą urodził to kanarkiem nie umrze...
Tak czy inaczej podlega to bacznej obserwacji.
Dla mnie najbardziej istotne jest to, że jak przyłożyła córce więcej uwagi i zaowocowało to też lepszymi ocenami, to moja gwiazda uwierzyła w siebie i chetnie sama pracuje. Przedtem musiałam ją do tego gonić. A choćby dziś tak super zrobiła wszystkie ćwiczenia, nawet z ozdobną"grafiką", że aż mnie zaskoczyła.

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Bry
Sto lat solenizantom.

Wczoraj prawie cały dzień była u nas bratowa z córką więc się dziewczyny wyszalały. W dodatku obie nas zaskoczyły apetytem z jakim zjadały wszystko co dostały. Krasnal przegapił drzemki (tylko jedna była, jakoś koło 10) i padła mi o 18 na rękach jak szykowałam jej kąpiel. No i spała już do 7 rano :)

Chyba muszę znaleźć jej jakąś play grupę bo to zupełnie inne dziecko jest gdy są inni ludzie obok. Jak jesteśmy same to ciągle przyklejona do mojej nogi a wczoraj biegała sama po całym domu. To samo w niedzielę jak byłyśmy na urodzinach córki znajomych. Impreza była w centrum zabaw dla dzieci i mojej pannie podobało się siedzenie w piłeczkach i patrzenie na inne dzieci będąc dwa metry ode mnie.

Też potrzebuję pomysłów na jakieś jedzenie na roczku a nie chce mi się bawić w żadne gorące potrawy bo to bez sensu. Salę mam zamiar wynająć na 2 godziny bo niestety jest dopiero wolna od 16.

A dziś jak ją przed spaniem czesałam to zabrała mi grzebień i sama zaczęła to robić :D szkoda, że mycia zębów nie chce powtarzać samodzielnie.
Potrafi też pokazać gdzie ma włosy, brzuszek i nogi. Powoli chyba też ogarnia ucho. Jak pytam o nos albo oko to zaczyna się rozglądać za książeczką, na której od początku jej pokazywałam części twarzy. W ogóle lubi książeczki, zawsze daje buziaczki wszystkim zwierzątkom i ludziom. No i lubi tańczyć. Jak tylko zaczynam jej coś śpiewać albo w tv gra jakaś muzyka to zaczyna podskakiwać, kiwać się i wymachiwać rękoma.

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkupjy3uak6uyu.png

Odnośnik do komentarza

żoo orzeszku... te ceny to chyba z kosmosu wzięli. Dlatego praktycznie nie kupuję żadnych zabawek bo uważam, że to zwykłe wyciąganie kasy od rodziców. Też zrobiłam listę prezentów na roczek żeby uniknąć jakiś niepotrzebnych zbieraczy kurzu i miejsca w domu i praktycznie większość to edukacyjne zabawki. Jakieś pudła z cyferkami i obrazkami, które można ułożyć jedne na drugie, wieże po których toczy się piłeczka itp i wszystko w naprawdę przystępnych cenach.

No jak ją po umyciu głowy uczeszę to kilka ładnych centymetrów zyskuje na wzroście :) Na szczęście Ci znajomi, u których córki byliśmy teraz na urodzinach, to para mieszana (on Polak ona z Zimbabwe) więc miałam szybkie szkolenie teoretyczne jak postępować z Krasnalową czupryną i nie zamęczyć ani siebie ani jej.
Z myciem zębów to czasem jest Tak, że zaciśnie usta i w ogóle nie da sobie umyć albo ciągle gryzie i ssie szczoteczkę.

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkupjy3uak6uyu.png

Odnośnik do komentarza

Dobry:-) Właśnie sobie czekam w kplejce do pediatry, no ciekawe czy dostane zaswiadczenie że karmie:-)

U nas wczorajszy wieczór i noc koszmarne,non stop na przeciwgorączkowych. Prawie wogole nie spaliśmy, Julka teraz odsypia z ojcem, a ja mam swoje rzeczy do załatwienia.

Ten cały black friday to ściema jakich mało, mąż w handlu pracuje to wiem od podszewki jak to działa. Lepiej poczekać na poświąteczne przeceny.

http://fajnamama.pl/suwaczki/wlc5bpf.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/uek4z02.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny,
U nas noc taka sobie. Z trzema pobudkami, dwie tylko na smoka, a trzecia to imprezka. Julcia obudziła się o 4.30 wyspana i chętna do zabawy. No ale ja chęci nie miałam, córcia dostała zabawkę w rączkę, a ja poszłam spać. Naprawdę podziwiam was dziewczyny, które macie tak częste pobudki w nocy, ja po 1,2 takich nocach nie wiem jak żyje.

Co do czesania czuprynki to u nas Julcia z chęcią robi to sama ale za bardzo jeszcze nie ma czego czesac :)
Jo mam pytanie do Ciebie z racji takiej ze Krasnal ma już tak dużo ząbków :) Czy "myjesz" jej te ząbki pasta do zębów? My też mamy juz sporo i tak się zastanawiam czy powinnam jej te ząbki próbować myć. Ten temat chyba kiedyś się przewinal przez forum ale chciałabym odświeżyć wiedzę ;)
Dziewczyny mam też pytanie, czy wasze maluchy chętnie oglądają TV? Mojej telewizja nie interesuje do momentu aż nie lecą reklamy. Jak tylko usłyszy ze się zaczęły to rzuca wszystko i dziecka nie ma. Siedzi jak zahipnotyzowana :/ Nie podoba mi się to. Nie włączam telewizora często ale jak już coś leci to wtedy pilnuje tych reklam :/

http://www.suwaczki.com/tickers/klz98u69k0kjj99a.png

Odnośnik do komentarza

Witam :)
Ja już po upuszczaniu krwi. Tak byłam rano nieprzytomna, że o mało co zapomniałam napełnić pojemnik żółtym płynem... Nie służy mi chodzenie na czczo :))
I pomyśleć, że kiedyś wcale nie jadałam śniadania....

Ale to efekt koszmarnej nocy, bo dziecię wciąz sie kręciło i nie dawało spać. Nie wiem, czy starszaki az tak nie dawały w kość, czy po prostu tego już nie pamiętam :))

A moje dziecko na razie bardzo lubi myć zęby. Ciekawe, kiedy mu przejdzie. na razie mają wszytskie dzieci w tym zabawę, bo one to z nim robią.

żoo
no ja też kanarka lubię. kilka słów a treśc jakże prawdziwa :)

zajrzałaś z ciekawości do Smyka i Cię wcięło, co? :))
dla mnie większośc tzw. promocji w Smyku to ściema, a teraz to już zupełnie. Ja z żadnych "balckfriday" nie korzystam, bo to zazwyczaj własnie taka ściema. Akurat w Smyku ograniczam sie tylko do tych 40 - 50% off, bo zwłaszcza ceny zabawek u nich kosmiczne, prawda?
I do żadnego centrum handlowego nikt mnie siłą nie zaciągnie z powody tej niby promocji.

Mały u dziadków, wiec nadrobię tzw. prace domowe, bo w nich tonę....

Oligatorka, a Ty nam gdzie uciekłaś? dośc juz tych wakacji :))

Zielona, a Ty masz tego właśnie robocika Bebo z FP, co Smyk w takiej "super" promocji ma obecnie? Poprosze o recenzję - co on ma w sobie i co oferuje, no i jak dziecko na niego reaguje. Bo ktoś bardzo chce nam sprezentować, a zastanawiam sie, czy nie skierować uwagi jednak ma coś innego?

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

skakanka
Byliśmy u zwykłego fryzjera, z tym że mają tam takie wysokie krzesełko dla dzieci. Mały też jak złapie szczotkę to zaczyna się czesać i zwykle też druga stroną. Ostatnio złapał taką małą szczoteczkę do czyszczenia katarka i też się zaczął czesać :)
Wczoraj młodzieniec się w końcu przemógł i zrobił w końcu papa. Do kogo? Do 2 miesięcznego synka znajomych, którzy nas wczoraj odwiedzili. Dotykał go po rączkach i śmiał się w głos. Próbował też ściągnąć mu skarpety.
janka
My rzadko tv mamy włączony, ale też wtedy najbardziej interesujące są reklamy.

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jigxjyf5q.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...