Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, nie mogę wkleić linka bo w edytowanej wiadomości jest cały a potem obcina.
Pls wpiszcie w youtube kostka k kids słuchaj i klaszcz.

Też Sumak, który telefon. Tyle że moje dziecko uważnie słuchające więc nie wiem czy nie padnie na fp.
Pomysł na kostkę to też dlatego, że zanosi się na dobry słuch.

Panna Maria się pojawiła 3 tygodnie przed terminiem, z przygodami ale już wszystko ok:))))
Dobrze, że się z imprezą wyrobiłyśmy:))))

Odnośnik do komentarza

Żoo,

Dzięki za info o kostce. Dobrze wiedzieć, że są takie zabawki. U nas na razie króluje Szczeniaczek-uczniaczek☺
Jak śpiewam Zosce piosenki ze Szczeniaczka, to zaraz biegnie po niego i kładzie mi na kolanach☺

Peonia,

W Pepco są też takie piloty dla dzieci-jakby co☺
I właśnie w Pepco mąż wczoraj kupił taki młyn wodny który można przykleić do wanny. Zapłacił niecałe 10zł.

U nas niestety od paru dni kryzys jeśli chodzi o kąpanie. Od zeszłej niedzieli kąpiemy małą w brodziku (mamy dość głęboki) i jest płacz. Na początku się jej podobało a od paru dni jak chcą ją tylko włożyć zaczyna się ryk. Wczoraj akurat pomógł ten młyn który mąż kupił i taka specjalna książeczka do wody.

Odnośnik do komentarza

Peonia
Ja moją starszą też mam ochotę zostawić tylko nie ma ustronnego miejsca no dramat już sama nie wiem jak do niej dotrzeć, ale jak widzę u Ciebie to samo tylko wiesz ja żyłam nadzieją, że to minie, ale sądząc po Twojej córce to chyba nie

Kaisuis mhm dziwna sprawa z tym kąpaniem może czegoś się wystraszyła - Milenka jak widzi wodę we wannie to mam wrażenie, że chce wskoczyć tak lubi się chlapać :-)))

http://fajnamama.pl/suwaczki/6mr4ztx.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Kaisuis
Z Twoich opisów coraz bardziej wychodzi mi, że Zosia to bardzo bystra i wrażliwa dziewczynka (skojarzenie piosenek z zabawką wow!)
Musisz chyba z każdą nową rzeczą bardzo uważać
Chyba nad łóżkiem zamontowałabym jej baldachim a zabrała karuzelę, zabawki itd
Ona chyba wymaga mega wyciszenia więc starałabym się na noc ograniczyć wszystkie bodźce
Tylko gadam teoretycznie, nie musisz się że mną zgadzać:)))

Dzięki za opinię o kostce

Odnośnik do komentarza

Peonia
Pogratulować konsekwencji, ale w sumie musieliście.

Ciekawe jak nam pójdzie wychowanie bo w teorii to też uważam, że najgorzej to coś obiecać a potem niedotrzymać i dotyczy to dobrych i złych rzeczy.
A w praktyce to się okaże.

Moje dziecko dziś odsypia wczorajszy fatalny dzień.
W ogóle trochę go chcę poprzesuwać bo zmiana czasu się zbliża.

Odnośnik do komentarza

Oligatorka
A możesz coś polecić z rymowankami.
Bo trochę zabawek grająco świecących mam.
Arkę noego mam i jak gra te melodyjki to dla małego widzę, że jest to za ostry dźwięk.
Młotek grająco świecący z pepco był ciekawy przez 1 minutę i do tej pory leży nie ruszany.

Najbardziej lubi książeczkę gąsienicę z piosenkami rymowankami i tamburyn drewniany:))))

Odnośnik do komentarza

To nawet nie chodzi o cenę zabawek bo po tym jak kupiłam już kilka zabawek zupełnie bez sensu to po prostu wolę pomyśleć i kupić coś nawet droższego ale co nie będzie od razu wywalone w kąt. Chociaż to pewnie marzenie ściętej głowy bo u nas na topie nadal piłeczka golfowa.

Poogladałam sobie filmiki z tymi krzesełkami, stolikami itd i najbardziej podoba mi się taka duża kostka. Pisałam Wam, że widziałam u koleżanki tylko nie mogłam znaleźć w sklepie. A teraz znalazłam w empiku z smiley play. Ma wymiar 30 cm.

A głośniki też zaklejam taśmą:))))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...