Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, hej! Moje maluchy zaczynają fisiować, już trzeci dzień nie byliśmy na spacerze, bo albo leje, albo wieje.Kurcze przyzwyczaiłam ich, że wychodzimy dwa , trzy razy po jakiejś godzince, a teraz lipa.
Szpanga
Twój dzielnicowy to jakaś d... wołowa. Nie odpuszczaj, niech założy kartę, to że nie mieszkasz z facetem nie oznacza, ze on przestał stosować przemoc, a wiem, że psychiczna sto razy gorsza od fizycznej. Masz prawo się bać i żądać pomocy. Nie dawaj się spławiać.
Peonia
Masz rację Ty piszesz więcej , ale ja jestem matematykiem, więc dla mnie 6 zdań to już elaborat. Poza tym wolę gadać (jak większość nauczycieli).

Odnośnik do komentarza

żoo
ja styczeń na 100% siedze jeszcze w domu.
No i kto tu będzie ruch robić, jesteś w tym najlepsza :)

Gratulacje dla chodziarza - ten Twój jest wyjątkowo rozwinięty motorycznie :)))

Oligatorka
a na stronie akurat pustki w tym, co chciałabym nabyć. To już az tak nie tęsknię za kuponem :) Ale jakbym miała, to na pewno cośby się znalazło....

Bamcia
o rany, matematyka to mi po nocach się śniła. Straszna noga zawsze byłam, to nie dla mnie. Do tej pory liczyc nie potrafię :(
Jestem co prawda inżynierem, ale raczej w odmianie humanistycznej... U nas nie było ani matmy, ani fizyki. Nawet matury z matmy nie miałam. Chemii to dopiero na studiach się nauczyłam... Wolałam juz łacinę.....

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

żoo
Gratulacje dla Artura. Sprytny chłopak :)
Ja mam tyle urlopu zaległego, że jak policzyłam to mi się w lutym kończy. Tak więc do pracy wracam chyba od 1 lutego. Z jednej strony fajnie, bo bycie gospodynią domową na pełny etat to nie dla mnie. Z drugiej strony mam trochę obaw jak się w pracy ułoży. Będę się starać o przeniesienie do innego działu.

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64j44jigxjyf5q.png

Odnośnik do komentarza

Mokka
Mnie najbardziej przerażało to, że teraz jestem cały czas z małym i nagle zniknę na całe dnie.
Więc korzystam z okazji, że jest potrzeba abym wróciła w styczniu i dzięki temu będę pracować 3 dni w tygodniu do marca:)
Niestety będę miała 3 lokalizacje w 3 różnych dzielnicach i nie wiem jak to poskładać logistycznie.
Staram się nie używać samochodu w godzinach szczytu ale chyba nie będę miała wyjścia a niecierpię stać w warszawskich korkach. Wolę w komunikacji książkę poczytać a czasowo na to samo wychodzi albo nawet jest szybciej ale z jednego z tych miejsc mam fatalny dojazd z domu.
Tak właśnie wygląda u nas praca wielozadaniowa.

Odnośnik do komentarza

Mokka
I tak kiedyś musisz kupić młodemu dywan do zabawy.
My kupiliśmy za 30 zł w ulice w Ikei.
Jest cienki więc jak się usyfi to wrzucam do wanny i piorę.

Wkurzyli mnie w smyku brakiem rozsądnej komunikacji z klientem. Bo przecież nie brakiem towaru, to się zdarza.
Ale znajoma prawniczka mówi, że jeżeli mam potwierdzenie przyjecia do realizacji a potem przygotowania paczki to tak jakbyśmy podpisali umowę. A oni piszą ogólny komunikat na stronie. Żart jakiś.

Odnośnik do komentarza

Oligatorka
A tobie jak wyslałali informację o braku towaru to napisali, że reszta zamówienie będzie?
Bo mi napisali, że jednej rzeczy brak a o reszcie cisza. I teraz nie wiem co z resztą zamówienia.
Oczywiście zadałam im o to pytanie ale zanim się doczekam na odpowiedź to minie mnóstwo czasu a ja z natury niecierpliwa jestem.
Najgorzej to jak klient niedoinformowany.

Odnośnik do komentarza

Peonia
Gdybyś potrzebowała porady to wal śmiało :))

Żoo
Grtauluję postępów! Twój Mały to niezły agent, wszędzie go pełno to też jako pierwszy wystartował, super! To pewnie efekt tego buszowania po trawie i jedzenia prosto z krzaka :))

Mokka
Ja też widzę, że mała zupełnie inaczej się zachowuje na dywanie (mam tylko w najmniejszym pokoju) niż na gołych panelach. Będę musiała coś wykombinować.

Mi też powrót do pracy po wykorzystaniu zaległego urlopu przypada na luty, ale nadal zastanawiam się nad wychowawczym. Mam opiekunkę w razie czego, ale też na wszelki mała zapisana jest od września 2017 do żłobka, zobaczymy...

Dziewczyny, ja też skończyłam studia na których nie było matematyki, z której jestem słabiutka. Wstyd się przyznać, ale mój starszy syn w tej dziedzinie wiedzy prześcignął mnie wiele lat temu, wrodził się w ojca.

http://www.suwaczki.com/tickers/1usat5od4qknx2m7.png

Odnośnik do komentarza

Witam,

U nas dziś na termometrze niecały 1 stopień. Normalnie zima idzie...
W najbliższych dniach muszę jechać do pracy załatwić urlop wychowawczy a straszenie mi się nie chce gadać o tym z szefem. Poza tym najpierw chciałbym wybrać zaległy urlop i nie wiem co on na to powie.

Żoo,

Gratulacje dla Arturka. No to teraz się zacznie☺
Moja Zoska przy łóżku i meblach zasuwa aż się kurzy ale sama jeszcze nie próbuje choć zdarza się, że się puszcza i stoi pare sekund. Chyba jeszcze nie jestem gotowa na jej samodzielne chodzenie patrząc na to, jakie zniszczenie sieje w domu☺

Smyk bardzo nieładnie się zachował. Widać, że tam marketing kuleje. Mnie by chyba krew zalała. Sama czekam na paczkę już od 5 dni i już mnie wkurza, że tak długo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...