Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

co o tym sądzicie?
bujda, czy nie?

http://podaj.to/post/3595,2,dlaczego-dzieci-nie-powinny-je-wafli-ryowych-nic-o-tym-nie-wiedziaam.html

co do ubran dzieciecych, to takie rękawki i stópki wywijane to bardzo fajna sprawa, zwłaszcza dla najmłodszych. Taki mielismy kombinezon poprzedniej zimy. działa to jednak dobrze do czasu. Niestety starsze niemowlęta zazwyczaj nawet zima chcą coś złapac i nieraz będą sie irytować taką zakrytą rączką. Także poza wywijką rękawka proponuję dokupic jednak też jakieś rękawiczki.
jakkolwiek one tez nie sa nieraz wcale wygodne i mogą znikac równie szybko jak skarpetki u żoo....

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór
U nas po dwóch słabych nocach i dniach bez spania a dzisiaj z kiepskim jedzeniem objawiła się nowa umiejętność. Młody próbował stać samodzielnie.
Tylko czemu próby zaczął o 20.

Ja w kurtki zaopatrzyłam się na wyprzedażach. Kombinezon, ocieplane spodnie ale z gumką i jeszcze więcej kurtek mam z darów.
Chcę jeszcze dokupić spodnie dość wysoko ocieplane bo do nich można założyć cieńszą kurtkę.
Też nie chciałabym ubierać małego w strój pi i sigmy:))))

Przyszyte skarpetki sprawdziły się wyśmienicie. Zaraz idę szyć kolejne.
Dzięki nim moje dziecko było na dworzu do wieczora.

Odnośnik do komentarza

Nie zauważyłam, żeby dzieci narzekały na stroje a'la Pi i Sigma :)
za to ile kolekcjonowało się śniegu pod kurtką, nawet przy fartuchu p-śnieżnym, w strojach stylizowanych na narciarskie, potrafił nawet zachodzić delikwentom na plecy pod kurtką ponad spodniami od kombinezonu, mimo, że te spodnie dziecięce mają taki mocno podwyższony pas.
Tego niebezpieczeństwa w jednoczęściowych nie ma. Można się kulac i tarzać do woli i żaden "orzełek" niestraszny :)
No chyba, że znów zimy nie będzie.

żoo
Wy macie osiągniecia na miare pudła z najwyższym stopniem :) Gratulacje!

Czasami to zazdroszczę Ci tych darów. Ja muszę wszystko sama kupić...

U nas wciąz dziś gdakała kura... Na wszystko było "ko" i kooo" mieszanie z "bababa"...

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Peonia
Ja tam lubię mieć ciepło w okolicach nerek (inaczej mi zimno) więc moje dziecię też. Natomiast lubię lekkie kurtki ale plecy muszę mieć zakryte.
Na nartach czesto mam wysokie spodnie i jedną warstwę na górze.
Na śnieżną zimę będzie kombinezon. Na takie jak ostatnio spodnie i kurtka.
Dzisiaj chodziłam w botkach za kostkę i lekko ocieplanej kurtce taki że mnie zmarzluch. Całe szczęście nie ubieram tak samo małego bo wiem, że przeginam.

W imieniu młodego dziękuję za słowa uznania:)))

Kura to niezły wyczyn. U nas sroka była przez jakiś czas w użyciu ale kura jest trudniejsza:)))))

Odnośnik do komentarza

Peonia
Ładne, lubię taki kolory.
A kiedy masz te chrzciny.
Najgorzej, że te nasze dzieciaki są na granicy rozmiarów.
Spodnie to na pewno 80.
Zresztą marynarka chyba też bo fason nie za bardzo do podwijania rękawów.
A body to jak lubisz. Smykowa 80 u nas na styk.
Ten zestaw to chyba lepiej będzie wyglądał ciut przy mały niż za duży.

W sumie ostatnio znajomych prawie 2 letni syn miał na sobie smykowe ubrania w rozmiarze 80.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Wreszcie mogę siąść i coś napisać.
Ostatnio pochwaliłam moje dziecko, że w dzień śpi normalne i proszę. Od trzech dni jest problem. Budzi się po 20 min. Myślę, że to może być spowodowane tym, że uczę ją spać w śpiworku, a jej to chyba zupełnie nie pasuje. Noce coraz chłodniejsze a moja gwiazda ciągle się odkrywa. Rano jest tak lodowata, że aż dziwne, że jeszcze (na szczęście) chora nie jest. No i niestety Zoska wysypało suchymi plackami. Tak bardzo, że wczoraj zdecydowałam się (znowu) użyć maść ze sterydem bo już dermavel nie dawał rady. Dziś już o niebo lepiej wygląda.

Skakanka,

Js wszystko zwalam na zeby. U mnie to jedyna, słuszna wymówka☺ Tylko u nas naprawdę te zęby idą☺
Na zime zaopatrzyłam się już w kurtkę ze spodniami. Na kombinezony nawet nie patrze bo wiem, że się moje dziecko będzie chciało w tym wściec.

Żoo,

Moja Zoska też już od jakiegoś czasu staje sama. Nie robi tego zbyt często ale się zdarza. Jak próbuje ją wtedy złapać pod paszkami to się odgania ode mnie i złości☺

Peonia,

Powiem Ci, że garnitur pierwsza klasa. Będzie mały elegant jak się patrzy☺ Takie teraz cuda są a za naszych czasów można było tylko pomarzyć.

Wrz,

Można zapytać jaką prace wykonujesz? Rozumiem, że coś związanego z odzieżą?

Mnie wczoraj kopnął prąd. Niby nie jakoś mocno ale dłoń mnie bolała. A wszystko przez to, że wyciągałam kable od pralki mając jeszcze wilgotne ręce. Trzeba mieć wyobraźnię, żeby coś tak głupiego zrobić.

Ide szykować obiad. U mnie dziś boczniaki a'la schabowe☺

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...