Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

To fakt, ładna pogoda i weekend = cisza na forum. Druga sprawa, że nas tu mniej teraz udzielających się osób.

Ja do Smyka nawet nie zdążyłam zajrzeć :( ale wczoraj znalazłam parę fajnych rzeczy na jesień w Pepco - mają teraz np. takie "futrzane" bezrękawniki, fajne spodenki dresowe. Ceny też takie, że jak młody szybko wyrośnie to mi nie aż tak szkoda :) No i skorzystałam z H&M trzy w cenie dwóch i 39,90 w ofercie góra i dół - mają w tej akcji fajne spodenki, bluzeczki i bodziaki, jak co jesień. Całe szczęście, że nie mam córki...Te ubranka tak wpadają w oko....

Co do jeździków to sama nie wiem - muszę na nowo zgłebiac temat, bo za czasów starszaków była inna oferta. Jeździli na hipopotamie zjadającym te klocki sensoryczne co kiedyś opisywała żoo, mieliśmy tez takie plastikowy samochodzik. ujeżdżali w sumie wszystko... Nie sprawdziła się tylko plastikowa hulajnoga na czterech kołach - to takie "niewidomoco" w sumie było :)

Mokka
mój też memła sznurki zapamiętale, wszystkie metki - najsmaczniejsze te wielkie od zabawek z IKEA :) Zawsze mu je zostawiam.
No i dlatego zakupiłam mu "sznurek" koralików silikonowych (to w sumie zawieszka do smoczka lub zabawki). I sznurki i koraliki i gryzak jest namiętnie masakrowany, a śladu na tym silikonie nie ma. Aż dziwne.

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie!
Pogoda prześliczna, posiedzieliśmy dość długo na tarasie. Kapsel próbuje chodzić przy kanapie, już kilka kroczków udaje się zrobić, a wczoraj przez kilka sekund stał bez trzymania normalnie się "puścił" :) Jestem normalnie w szoku. Z jedzeniem u nas nie ma problemu, byle nie za rzadkie i szybko. Ja niedawno w Pepco kupiłam taką fajną kurteczkę (czerwoną), akurat na jesienne dni. Ostatnio też w kiku były fajne spodenki i koszule. Czasami żałuję, że chłopcom nie ubiera się już sukieneczek, bo takie śliczne widziałam

Odnośnik do komentarza

Oligatorka
Właśnie w smyku na ich stronie są promocje i ten motor kosztuje 149 zł.
Chciałam coś pośredniego przed rowerkiem biegowym.
To ma być prezent do jednej z ciotek.
A samochodzik będę miała wypożyczony od koleżanki.
To chyba dobrze kombinuję wybierając ten motor?

Poszukajcie jeszcze na stronie smyka. Ja się obkupilam w rozmiary 86 i 92 na początku wyprzedaży w lipcu.
Kupiłam fajne kurtki softshell i taką kangurkę z cienkimi rękawami. I mnóstwo bodziakow, pajacy i spodni.

Odnośnik do komentarza

Witam w deszczowy dzień :)

żoo
potwierdzam, że plastikowe strasznie hałasują. Mam to na co dzień pod oknem, bo synek sąsiadów dwa takie urządzenia ujeżdża. Ale nie każdemu to będzie przeszkadzało :)

Bamcia
no tak, na tak starych zdjęciach to widziałam chłopców w sukienkach :) Myslałam, że może jeszcze jakieś 50 -60 lat temu tak się może zdarzało, aczkolwiek na zdjęciach moich rodziców tego nie widziałam. Jedynie dziwiły nie niezmiernie krótkie sukieneczki dziewczynek, praktycznie majteczki na wierzchu :) No i chłopcy w krótkich spodenkach i podkolanówkach :)

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Bry,

Ja coś nie mam natchnienia do pisania ostatnio i w dodatku przez ten kręgosłup wszystko dwa razy wolniej robię to i czasu mniej.
Zrobiłam się znów na szatynkę i wyszło ciemniej niż myślałam ale to tylko szampon koloryzujący więc zobaczymy po kilku myciach.

Mnie zakupowy szał trochę odpuścił jak po przeglądzie Krasnalowych szuflad okazało się, że części garderoby nie nosiła w ogóle albo raz miała na sobie. Cześć okazała się również zupełnie nie praktyczna więc teraz zanim kupię coś, co mi się podoba to trzy razy się zastanowię czy na pewno to będzie wygodne dla niej/dla mnie do ubierania.
Tym sposobem wczoraj kupiłam jej tylko piżamki bo w końcu znalazłam w H&M takie bez stóp. Oczywiście chłopięce bo dziewczęce były beznadziejne ;)

Muszę też kupić śpiwór do wózka bo z tego który mamy to już wyrosła a on i tak się nie nadaje do pozycji siedzącej. Macie może namiary na jakąś firmę/panią, która szyje takie rzeczy? Najlepiej gdyby była możliwość dopasowania do wózka. Ja gdzieś kiedyś natknęłam się ale wtedy było mi to niepotrzebne i nie zapisałam.

Zrobiłam też bardzo mądrą rzecz bo kupiłam mojemu dziecku butelkę Lovi, która jest polską firmą a nie pomyślałam o zapasowym smoczku (kilka dni temu popsułam przy myciu). Mogę zamówić przez Internet ale czas dostawy to prawie 2 tygodnie :/ Na razie wyjęłam stare Tommy Tippie ale one są beznadziejne więc chyba pozostanie mi kupno nowej butelki.

Krasnal obudził się dziś po 7, trochę pochasał i zasnął jakoś przed 9. Myślałam, że max po 20 minutach się obudzi na śniadanie ale chyba zadowoliła się cycusiem bo śpi do tej pory :)

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkupjy3uak6uyu.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...