Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość skakanka

Kaisuis

Rehabilitujemy bo mała ma obniżone napięcie mięśniowe, prawdopodobnie przez leki które brała w ciązy :(

Truskawka

ja mam babe family fix, do niej można wpiąc fotelik 9-18 kg - Pearl. Więc pewnie taki kupie, ale do tego jeszcze troche:)
D3382
Ja dziś wreszcie kupiłam sukienkę na wesele za tydzień. Juz dawno nic mi nie prawiło takiej radości :) tym bardziej ze kupowanie szmatek to nie jest moje ulubione zajęcie :)
Boje się tylko że z moją kondycją, to będę tańczyć tylko wolne, i to z butelką wody pod pachą :)

Odnośnik do komentarza

skakanka
ja to w koncu siemusze wybawic :).... 17 miesiecy nigdzie nie bylam tzn bylam ale he he he.... szkoda gadac. bede chulac do bialego rana. na szczescie moja mama zajmnie sie malym. obcemu bym nie dala. wiec bede miala czas sie wybawic do rana i jeszcze pospac.

wiadomo slub mojej siostry a moja mama chce pilnowac nasze maluchy tzn mojej sis i mojego, tak od 22.00 .....

ja to jak wpadlam w szal zakupow to sukienka buty bolerko i torebka. nie mowiac o malym 5 par spodni jakies spodenki koszule koszulki. ja znowu uwielbiam robic zakupy zwlaszcza dla mojego malego.

Odnośnik do komentarza

Peonia jeżeli wszystkie dziewczyny przejdą na fb to też bym pewnie przeszła. Nie konta ani na nk ani na fejsie. Pytałam gdzie Ty będziesz , bo po prostu z niektórymi osobami mam więcej tematów do obgadania a z innymi mniej.
Wchodziłam na fejsa,ale nie mogę tego odnaleźć.
Malvinadziękuję za zaufanie i wysłanie wiadomości hasłem na fb.
A tak na koniec dodam,że jesteś śliczna i Emma odziedziczyła urodę po mamusi.

Odnośnik do komentarza

Taki jakiś trend nastał, że wszyscy się przenoszą na fb. U listopadówek jest podobnie. My z meżem obiecaliśmy sobie, że nie damy się tej "fejsbukowej modzie" i żadne z nas konta nie ma☺ Zresztą za starzy juz jestesmy na takie rozrywki

Odnośnik do komentarza

Peoniu, Ty to chyba rozdarta jesteś...ale szacunek dla Ciebie za to, że trzymasz się swoich zasad.

Mam taki problem z moim dzieckiem które bardzo mało je, albo mi się tak tylko wydaje. Nadal kp 2 max 3 razy dziennie. Obiadek ok. 90 gram słoiczka( przy tym lepszym dniu) Kaszka 2 razy dziennie po ok 90 ml( taka rzadka z butelki) Co myślicie? Nie jest to mało dla 7,5 miesiecznego dziecka?

Odnośnik do komentarza

Zamieszanie nie z tej ziemi :)
Dziewczyny przy starszym synu używaliśmy fotelika romer king II, fajnie się sprawdzał, jedyna wada to główka się mocno pociła.
A co do raczkowania to dziecko wcale nie musi raczkować, syn nigdy nie raczkował, jak zaczął stabilnie siedzieć to sobie na dupie jeździł i dotarł wszędzie gdzie chciał :)
Malvina jak mogę Was znaleść na fb?

Odnośnik do komentarza
Gość Mama 7 Msc

Dziewczyny lubię was bardzo czytać ale proszę was pomyślcie nad zmiana fotelika ...
Nasze dzieci są jeszcze za małe na kolejny . Moja pierwsza córka jeździła aż do roku w tym pierwszym tyłem do kierunku jazdy

Odnośnik do komentarza

mama 7 miesiecy jesli jako ten pierwszy fotelik masz na mysli maxi cosy to w zaleznosci od modelu dziecko moze duzo szybciej z niego wyrosnac. Nasz jest do 74cm,po tym czasie glowka wystaje u gory i to dopiero jest niebezpieczne. My kupilismy fotelik 0-18kg juz dwa miesiace temu,bo jechalismy 15h do polski. Powiem wam,ze jak sie naogladalam przed zakupem wszystkich crash testow to doszlam do wniosku,ze na wszystkim innym moge oszczedzac, ale nie na tym. Po pierwsze dziecko do 18kg nie powinno jezdzic wogole przodem,bo przy uderzeniu jako,ze glowka nadal nieproporcjonalnie duzo wazy to doslownie rozrywa mu kregoslup szyjny . Po przejrzeniu kilkuset modeli kupilismy w koncu cybex sirona i nastepny 9-36 tez mamy zamiar wziac cybex,bo ma naprawde dobre notowania zarowno przy uderzeniu przodem jak i tylem.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlh371lbevm3jb.png

Odnośnik do komentarza

Mama 7msc ja muszę zmienić fotelik bo mój książę do obecnego się nie mieści już. Jest mu strasznie ciasno, okropnie się w nim teraz poci i ogólnie jazda teraz wygląda nieciekawie. Pod koniec sierpnia czeka nas wyjazd ponad 500km więc muszę pomału ogarnąć ten temat:) Doskonale sobie zdaję sprawę, ze najlepiej byłoby, gdyby mógł jeździć jeszcze długi czas w obecnym foteliku. I tym bardziej się jeszcze zastanawiam nad modelem bo mały jeszcze samodzielnie nie siada a na chama sadzać go nie chcę. Ot taką mam zagwozdkę:)
D3382 ja też czekam na każdą nową umiejętność:) mój się zabiera do siadania z leżenia i cały czas ćwiczy brzuszki:) Jak ma się czego złapać to się podciągnie. No i jak się go posadzi to wtedy siedzi zadowolony. Ale dopóki sam się nie nauczy to go nie będę sadzać:)
skakanka ależ Ci zazdroszczę weselicha:) sama bym poszła się gdzieś wyszaleć:) ehhhh marzenia...;)
Kaisuis my się dopiero przymierzamy do kubka niekapka. Jak spróbujemy to dam znać jak poszło. My wszystkie pokarmy oprócz mleka jemy łyżeczką i ładnie u nas idzie. A co do apetytu Twojej Zosi wydaje mi się , że dzieciaczki same sobie regulują ile jedzenia potrzebują i tyle zjadają. Jeśli przybiera na wadze i dobrze się rozwija, to myślę, że wszystko jest ok:) Po prostu trafił Ci się taki egzemplarz:) a jeśli masz wątpliwości to wybierz się do pediatry. Szkoda się zamartwiać:)
HunnyBunny właśnie się zastanawiam jeszcze czy najpierw kupić do 18kg a później do 36kg, czy od razu do 36kg. No i chciałabym żeby jeździł tyłem do kierunku jazdy. Muszę się zagłębić w temat. W końcu chodzi o bezpieczeństwo dziecka.
Oligatorka cieszę się, że zostajesz:) i kasia11631 chyba też?

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bj44jd8qe32bl.png

Odnośnik do komentarza

Peoniu napisalam ci wiadomosc na poczcie.
Kaisuis, to nie jest trend w podążaniu za fb moda, jesli ktos nie chce to prywatnego profilu na fb nie zaklada, nie dzieli sie z nikim postami, swoim, zyciem i w zdobywaniu milon znajomych. Niektore dziewczyny, potraktowaly to tylko i wylacznie jako zalozenie profilu - jak na tym forum- tylko po to aby sie zalogowac do naszej grupy, zeby pogadac i nikt o tym nie musi wiedziec, tak jak sobie piszesz na tym oto forum.
Na forum tez nikt wiecznie pisal nie bedzie, bo jak komus braknie czasu to sie pozegna albo i nie, i przestanie poprostu sie odzywac, tak samo jak na fb, z tym ze tutaj pewnie pojawia sie nowe mamy no ale to juz tych "starych" nie bedzie dotyczylo bo dawno przestaną sie udzielac..no chyba ze ktos jest tak konsekwentny, taka sama syt jest na fb, tez caly czas pisalysmy jedne i te same bardzo rzadko ktos nowy sie pojawial, no az do teraz, wiec kto ma pisac to bedzie albo umrze to smiercia naturalna tak tutaj jak i tam. Tak samo jak ze znajomosciami albo przetrwaja lata albo nie.

http://fajnamama.pl/suwaczki/td9dg3l.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Sh88, no pewnie, masz racje. Ja tego nie neguję. Jak dla mnie możecie pisać nawet na księżycu i nic mi do tego☺ Mój wcześniejszy post nie był po to aby kogoś urazić. Takie mam po prostu spostrzezenia i przytoczyłam tu również przykład listopadówek. Nie da sie zaprzeczyć, ze nastała jakaś taka tendencja do zamykania sie w tych fejsbukowych grupach...ale i nie tylko. W realu ludzie też zamykają się na drugiego człowieka. Koncepcja forum jaka jest każdy wie i nie jest tajemnicą, ze każdy czyta te wpisy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...