Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Peoniu ja skasowalam facebooka ponad rok temu z roznych przykrych powodow i zarzekalam sie, ze nie zaloze nigdy wiecej.. zrobilam to tylko po to, by nie tracic z Wami kontaktu, bo za bardzo przyzwyczailam sie do pisania z Wami. Nie wyobrazam sobie, ze mogloby Cie nie byc w tej grupie. Uwielbiam czytac Twoje wpisy, nie tylko porady. Wszystkie..

Odnośnik do komentarza

Czy to jakaś ustawka między Wami a Peonia ?
Jakoś nie wierzę, że zostawiacie Peonia. Jeśli nie chcecie ,żeby ktoś do Was dołączył to wystarczyło napisać . Jeszcze ktoś wysłał mi maila z hasłem do poczty.
Peonia szkoda,że już sobie nie "pogadamy", bo mamy dwójkę dzieci w tym samym wieku. POZDRAWIAM SERDECZNIE.

Odnośnik do komentarza
Gość skakanka

Kurcze... forum się rozpada?? Czemu tak? zresztą chyba się domyślam...
Przenosicie się na fb?
Szkoda… Bardzo żałuję 
Nie mam fb, więc jeżeli ktoś pozostanie tutaj, to chętnie będę zaglądać!

Odnośnik do komentarza

Hej,
Do tej pory pisałam do was tylko raz i raczej już nikt tego nie pamięta... Ale chciałam powiedzieć, że wspaniale się was czytalo, bylyscie dla mnie skarbnicą wiedzy i wsparciem w potrzebie i bardzo żałuję, że to już koniec. Było już na tym forum przeniesienie na fb, wtedy nie poszłam na to, ale teraz bardzo mi szkoda opuszczać to miejsce. Jeśli byłaby jakaś możliwość kontynuowania z wami tej przygody (i z naszymi dziećmi oczywiście :)) , to tym razem byłabym bardzo chętna. Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Czy któraś tutaj jeszcze zostaje? Kurcze mimo tego, że z Wami nie pisałam, to jest mi strasznie przykro, że forum się rozpada.. Czytam je odkąd zostało założone, czyli już ponad rok. Smutno , że tak się dzieje. Nie mam pojęcia skąd taka decyzja, ale dziękuję jeszcze raz za wszystkie rady (nie raz uratowałyście mi tyłek).
Skakanka dzięki za odp odnośnie przetworów.
Życzę spokojnej nocy.

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bj44jd8qe32bl.png

Odnośnik do komentarza

Peoniu przykro mi się zrobiło,że to koniec. Pomyślałam, że jeżeli ja nie dostałam hasła na pocztę to po prostu umówiłyście się na poczcie że to koniec. W sumie jakaś paranoja. Ja będę tu zaglądać, bo zdjęć tu nie wrzucam. W sumie nawet nie zdążyłam, bo czytam Was od porodu a odzywam się od niedawna.

Odnośnik do komentarza
Gość to ja Jo_

to ja, Jo. Piszę z anonimowego bo mi tel padł i korzystam z laptopa mamy.

Poczytałam trochę na poczcie żeby zorientować się w sytuacji i kilka wniosków mnie naszło.

Po pierwsze, to co zostało już wrzucone do sieci nigdy z niej nie znika więc gorączkowe usuwanie teraz zdjęć z forum, poczty to chyba tak dla uspokojenia sumienia (i nerwów).

Po drugie, zanim powstała poczta wiele z was wrzucało foty na forum, które jest ogólnodostępne i żadna się wtedy nie martwiła, że ktoś "obcy" może je oglądać.

Mnie fb też nie do końca pasuje bo średnio chce mi się jeszcze bawić w fikcyjne konto a moje prywatne jest prywatne, tyko dla znajomych. Z resztą fb wcale nie jest "bezpieczniejsze" niż poczta. Tam też kto się może "wkraść".

Co do nowych dziewczyn to ja sama jakiś czas tylko "podglądałam" bez odzywania się bo czasem, jak człowiek nie ma nic sensownego do powiedzenia to po prostu czyta. I gdy przyjdzie taki moment, że poczuje chęć to wtedy pisze i z reguły "wciąga się" w to pisanie. Ja do tej pory tak mam, że czasem nie chce mi się udzielać ale poczytam sobie co ciekawego macie do powiedzenia.

Podsumowując, też byłabym raczej za ograniczeniem podawania hasła do poczty dalszym osobom a niekoniecznie za przejściem na fb

Odnośnik do komentarza

jo zgadzam sie z toba,ale mam wrazenie,ze klamka zapadla.. Dlatego tez pytalam czy wszyscy popieraja ten pomysl,bo pamietalam co sie stalo w grudniu kiedy to z dnia na dzien wiekszosc dziewczyn zniknela na facebooka i zostaly tylko te,ktore sobie tego nie zyczyly. Dlatego tez chcialam wiedziec czy jest to jednomyslna decyzja.
Moim zdaniem poczta dzialala dobrze,wiadomo bylo,ze stanie sie wabikiem dla ciekawskich osob,ale w razie watpliwosci nikt do kogo nie mialybysmy zaufania nie musial dostawac hasla.
Podsumowujac-poczekam jeszcze moment zeby zobaczyc jak sie sytuacja rozwinie,bo od facebooka zawsze stronilam. Jesli ktos zdecydowanie wolalby zostac tutaj to dajcie znac tak dla orientacji.
Spokojnej nocy zycze

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlh371lbevm3jb.png

Odnośnik do komentarza

Hej wszystkim. Jakas taka nie zdrowa sytuacja sie z tego wszystkiego zrobila a raczej nie taki byl tego zamiar. Dziewczyny jeśli którejś ma być przykro z powodu przechodzenia na fb to zostańmy tu na dotychczasowych zasadach. Nie ma sensu sie denerwować. Byliśmy tyle czasu fajna grupa wiec nie niszczmy tego i tyle. Mysle ze wygodne jest pisanie na fb ale to nie ma sensu chyba w obecnej sytuacji. Nie chcemy przecież żeby ktoś czul sie wykluczony, odrzucony itp.

Odnośnik do komentarza

Ja tak samo myślę. Trochę wariacji się wplatalo. Dopóki nie przejdzie każda to będę pisać również tutaj. Zobaczymy, jak się sytuacja rozwinie.
Byłam z mala na powiew i nie było krwi. Nie wiem czemu wtedy kupka była czarna, ale zAczęła robić teraz dobre kupki.
Dzisiaj jadę tez do mechanika z reklamacja, bo nie działają mi wycieraczki, jak powinny. Mam nadzieję, że nie będę musiała dodatkowo płacić. Do tego dentysta, brr...

Odnośnik do komentarza

Askasin- to dzień pelen wrażeń Cie czeka wiec powodzenia i dobrze ze z malutka ok. Wiesz ja tez bacznie obserwuje kupki malej( he he boże jakby mi to ktoś powiedzial dwa lata temu to bym nie uwierzyla ze bede pisać na taki temat) bo iadomo przy rozszerzaniu diety maleństwa trzeba trzymać rękę na pulsie, nigdy nie wiadomo czy dziecku cos nie zaszkodzi

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry
My jeszcze w łóżku. Mój mały korniszonek po mleku o 5 nie chciał spać i bawił się w fryzjera, a teraz smacznie śpi.

Co się stało we Francji? Ja jeszcze żadnego serwisu informacyjnego nie widziałam :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...