Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

MMK
no jadą do mnie :) postarałam się ograniczyć..... do następnego razu :) kupiłam tylko komplet - ogrodniczki z body, 2-pack bluzeczek i 2-pack spodenek, skarpetki do serii :) najwięcej czasu zajęło mi ograniczanie zakupów.
A gdybyście widziały jak cierpiałam w sklepie Skip Hopa... Skończyło się na macie + zabawowe kółka do maty, 4 zabawki... eeeee.... Strasznie kosztowne to dziecko :(
Bo jeszcze kupiłam wózek i kojec.
No też planuję popatrzeć na tę siatkę w Pepco, tylko niech przestanie padać....

Hunny
no też czasem odkładam z rogalem. najczęściej bez problemu bez rogala. a dzis tylko spanie na moich kolanach, inaczej max 20 minut.
Tez uważam, że babcia powinna byc babcią - i to znaczy, że od święta lub awaryjnie, a nie jako codzienny obowiązek. No mały idzie do żłobka na wiosnę.
Ja też nigdy nie miałam konta na fb :)

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza
Gość TheKalinka84

Kochane moje:) żegnam się dziś z wami na tym naszym forum. Dziś jest ostatni dzień kiedy tu jestem. To jest ostatni wpis. Serdecznie dziękujemy za wszystkie rady i pocieszenia jakie tu otrzymałyśmy. Razem z Zośką będziemy tęsknić za tymi które nie przejdą na ciemną stronę mocy (czyli fb). Jeszcze raz dziękujemy za wszystko i do zobaczenia po drugiej stronie :) lov lov

Odnośnik do komentarza

Peonia Co ty gadasz! właśnie bardzo nam zależy na Twojej obecności, na tych radach! dla nas jest wzorem musisz być z nami!
Infermo - a kto się będzie dzielił z nami złotymi radami teściowej?!
Dawajcie dziewczyny czekamy na was!!!

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, ja musiałabym złamać swoje zasady, żeby być na fb. Pisałam Wam o tym kiedyś.
Mam doła i tyle. I muszę skończyć dwa projekty do jutra.

Może jak ochłonę to pomyślę. Na razie jest mi zbyt przykro. Dawno tak fatalnie się nie czułam.

Może też Wam mnie wcale nie będzie brakować, to pewnie takie pierwsze wrażenie, a przecież Was jest na fb sporo i są tam też doświadczone mamy.

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...