Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Ramania
powinnas miec, bo do Ciebie już wysłałam. jak nie to ponowię.

Dziewczeta, nie stresujmy sie tym przypadkiem, ważne, że byłysmy czujne.
Pozwólcie, że będę Waszym "czujnikiem" i zanim komuś nowemu udostępnimy naszą prywatność najpierw to ustalmy. I niech tylko jedna, wybrana osoba udostępnia login i hasło, będzie wtedy porzadek. Ot, takie urzednicze nawyki....

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuje Peonia

Mmk moja non stop odwiązywała ochraniacz ylko obenie mam ten mniejszy i tak jej zostawiłam uwielbia ciągnąć za sznurki przy zasypianiu lub gdy leży w łózeczku

Dziewczyny zazdroszcze tych nocek przespanych no u mnie jest katastrofa od dwóch dni jest lepiej bo budzi sie tylko na karmienie i idzie spać a wcześniej to co godzinę wstawałam bo smoczek, bo przewróciła się na brzuch bo wybudziła ehhh więc pi takich nocach to i dzień był do duszy i tylko sobie powtarzałam ze nic nie muszę nic nie muszę

http://fajnamama.pl/suwaczki/6mr4ztx.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Blanka, my mamy mate skip hop, generalnie nie mam za bardzo porownania z innymi np tanszymi matami, czy jest duza roznica, ale generalnie moge powiedziec ze mata jest porzadna, solidna, mam ta wieksza. jedyne co mnie denerwuje to jak ja skladam to wypadaja te duze kolka ze srodka, ale da sie przezyc w koncu specjslnie sie je wyciaga zeby wsadzc tam wlasnie te dodatkowe elementy. Łączenia sa ok siedza solidnie. Peoniu ja mam zielono-brazowa, a ty jaki wybralas kolor?
Ktoras pytala o ochraniacz ( wynacz ale przez to zamiesznie zapomnialam ktora) my mamy ochraniacz tylko od str sciany bo jak byl mniejszy tu musialam go widziec;p no i tak juz zostalo, jak spi to w nocy nie raz go przekladam bo spi w poprzek lub glowa w nogach albo co najlepsze spi na siedząco! zasypia na siedzaco bo przeciez jak on sie budzi to teraz juz nie polezy tylko od kiedy sie nauczyl to od razu siada no i w efekci jak w nocy jednak stwierdzi ze jest spiacy to zasypia na siedzaco i najczesciej zasypia jeszcze z misiem miedzy nogami tak ze twarz ma na tym misku i jak pierwszy raz go tak zastalam to sie wystraszylam ze sie udusi...ale jakos juz teraz troche mniej sie obawaim. W ogole to mialam wam zrobic i wyslac zdj jak tak spi no ale... moze innym razem ;p
Oliwia moj tez ma problem z tymi czastkami w sloiczkach dlatego troche mu blenduje a troche zostawiam takie jakie jest i stopniowo bede zwiekszac porcje z kawalkami i zobaczymy jak nam pojdzie.

http://fajnamama.pl/suwaczki/td9dg3l.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość TheKalinka84

Peoniuja też poproszę o nowe dane dotyczące poczty.
Niestety ciężko mi pisać częściej bo Zosia płacze dzień i noc. Tak jak niedawno Inferno i Cosmic mam okropnego doła. Aż dzisiaj sobie popłakałam trochę...
No nic trzeba zacisnąć zęby i iść do przodu prawda?
Chyba znowu wyląduje w szpitalu. .. oprócz polipa wdało się chyba jakieś zakażenie dróg rodnych i nie mogę siedzieć stać ani chodzić... odczuwam silny ból jakby coś tam było... wiem że jest tam ten polip ale kurcze z dnia na dzień jest coraz gorzej a gin przyjmie mnie dopiero w poniedziałek.
U Zośki wyczuwam dolną jedynkę. Jeszcze się nie przebiła ale jest tuż tuż. Dziecko przez ten głupi ząb ani nie je ani nie śpi. Normalnie depresji niedługo dostanę.
współczuję 3 dniówek... słyszałam że mało fajne do tego na koniec ta wysypka.
My mamy matę puzzlową zwykłą z abecadłem i liczbami. Jestem zadowolona. Co do gryzaka na owoce to jak byliśmy w polsce to kupiłam w pepco. Jest 2 w 1 silikonowy plus siateczka. Jest naprawdę fajny.
Ciuszki next też lubię. W sumie kupujemy tylko używane ale i tak jeszcze zośka pochodzi w nich trochę. Bardzo współczuję mamusiom które doświadczyły widoku spadających dzieciaczków. Dobrze wiem jak to jest. Choć zośka jeszcze nie spadła z łóżka to pamiętam jak zrzuciłam na nią cholerną pozytywkę z karuzelki i o mało zawału nie dostałam. Do tej pory wrzucam sobie że nie pomyślałam o wszystkim a jej mogło się stać coś strasznego. Na szczęście jest wszystko ok. W sumie to tyle na dzisiaj. Idę spać bo nie znam dnia ani godziny kiedy zośka znowu da o sobie znać. Dobranoc mamusie:)

Odnośnik do komentarza

MMK zameldowania jestem w Warszawie ,ale teraz mieszkam w Płocku. W W-wie byłam na studiach, kupiłam tam mieszkanie na Czerniakowskiej, ale po kilku latach wróciłam w swoje strony. Tu są moi rodzice,z którymi do tej pory ma nieodciętą pępowinę. Poza tym mamy rodzinny interes, więc lepsza kasa niź miałam w W-wie.
Warszawa to mój drugi dom. JAK miałam 1 dziecko to byliśmy co drugi weekend. Teraz mieszkanie wynajęlismy i jeźdzę rzadziej. Najczęściej na zakupy lub do przyjaciół.

Odnośnik do komentarza

sh ale sie usmialam! To ja pytalam o ochraniacz:) Wlasnie mowilam mezowi,ze twoje dziecko spi na siedzaco-jak widac wszystko jeszcze przed nami. Tak zawsze czytam o umiejetnosciach waszych szkrabow i wydaje mi sie,ze jestesmy bardzo w tyle,no ale jednak nie moge zapominac,ze Mathéo jest mlodszy a w tym wieku smieszne,ale 3-4 tyg potrafia zrobic roznice

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlh371lbevm3jb.png

Odnośnik do komentarza

Sh88 dzięki za info o macie. Ja teź myślałam o tym kolorze co Ty masz, bo te kolorowe to za dziewczęce.
Ja mam urwanie głowy. Mój starszy ma jutro urodziny i miała być impreza na działce nad jeziorem, ale pogodę szlag trafił i na wariata z tym moim Małym na rękach musiałam zamawiać na jutro zabawownie.
Dziewczyny te co nie mają starszaków, zobaczycie jak niedługo będziecie latały na kinder party. U nas od przedszkola 2 razy w miesiącu a w szkole prawie co tydzień.

Odnośnik do komentarza

Witajcie mamcie :)
Na szybko bo padam a lecicie z tematem ze hej. Gorrrraca dyskusja ;) tyle co pamietam.
Peonia jutro Ci odpisze co do układania włosów bo zapomniałam nazwy. Farby tylko z Matrixa na mnie działają. I z tej firmy mam większość kosmetyków.
Ramania u nas panuje ospa. Moze to? Czasem gorączka to poprzedza. U nas sie pojawiło kilka plamek :( miałam kontakt z chora chrześnicą, ale byłam prywatnie u lekarza dzis i kurcze jest ich za mało by stwierdzić czy to na pewno ospa.
Cosmic dajesz radę! Masz teraz wyzwanie pt "dwójka dzieci" i ogarniesz to z z palcem w D ;) widzisz jak Ci z MB poszło! Daj sobie troszkę czasu. Synuś oswoi sie z sytuacja i w koncu da spokój. On tez chce byc ważny. Kurcze moze pokombinuj i z innej strony do niego podejdź. Rozumiem ze jest Ci cieżko a tak jak pisze SH tu możesz sie wygadać!!! Trzymam Cie za rękę i mocno przytulam!

Kurcze nie mogę skończyć tego posta :/ Stas ostatnio robił kupkę o 12 w nocy dzis o 3 w nocy a teraz biegunka ale daje mu nowe jedzonko tzn nie ze słoiczków i widzę ze jest gorzej z jego brzuszkiem :(

Jutro nadrobię resztę. Dobranoc

http://fajnamama.pl/suwaczki/5v7sov7.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/qusk7e3.png

Odnośnik do komentarza

Witam z rana

TheKalinka rozumie Cię doskonale ja tez juz powoli wysiadam to nie wyspanie daje do wiwatu dxisiejsza noc koszmar i jeszcze do starszej wstałam bo to pić bo siku ehhh mojej Milence tez ząbki wychodzæ chyba prawa dwójka (pierwsza) przez to jest marudna aa zakupiłam krople camilia chwaliłyście więc zobacze mhm tylko nie wiem kiedy podać

http://fajnamama.pl/suwaczki/6mr4ztx.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny.
Nie odzywałam się bo mąż ma urlop. Dziewczyny mówię Wam jak ja bum chciała żeby on już poszedł do pracy....
Hani wychodzi pierwszy ząbek. Jestem zdziwiona bo nie jest jakoś specjalnie marudna. Dolna prawa jedynka. Jak dotykam to mam wrażenie że się już przebił. Oczywiście dostałam dobrą rade że nie wolno dotykać idących zębów bo wyrosną krzywe.
Co do ochraniaczy . Ja mam na połowę łóżeczka. Wcześniej jak mała spała tylko we wózku 24/24/7 to łóżeczko było nie używane ale teraz jak ją nauczyłam zasypiania w łóżeczku to wolała bym mieć na całe. Dziecko się nie udusi.

Peonia mogę prosić o hasło?

http://fajnamama.pl/suwaczki/rhjb46v.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...