Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Nataliakor
Nie moge odczytac wiadomosci od Ciebie ale jesli chcesz haslo itp to jestem takiego zdania jak MMK. Musimy Cie poznać zebys mogla otworzyc ta poczte. Tam sa nasze prywatne zdjecia i bardzo mi przykro ale nie podam Tobie zadnych danych ze wzgledu na lojalnosc wobec dziewczyn.

MMK
Super a u mnie laptop rozladowany a z tel nie moga ogarnac poczty. Kuzwa a taka ciekawa jestem !!!

Odnośnik do komentarza

Niestety ucięło mi post. Moja Kasia urodziła się 18 grudnia. Czytałam Was już w ciąży, ale jakoś nie zabierałam głosu.... Mam do Was pytanie - czy któremuś Maluszkowi zarośli już cięmiaczko? Pani doktor stwierdziła to na ostatnim szczepieniu, nic więcej nie powiedziała choć miała niezdecydowana minę, a mnie to trochę zaniepokoilo.... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Skakanka ja mam ochraniacz na łóźeczko 360 ( dookoła całe łóźeczko ).
Ja po kąpieli kremuję Emolium krem specjalny. Starszy syn ma 9 lat i codziennie po kąpieli kremuję go Emolium Emulsja specjalna. Starszy ma od urodzenia suchą skórę i jemu pasuje Emolium ,ale tylko ta linia SPECJALNA. Oczywiście troszeczkę daje tego kremu.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny,fajnie ze piszecie o ochraniaczach,bo tez mialam pytac. Z jednej strony paranoja,ze sie dziecko udusi(cala ciaze mnie uczulali,ze nie ma byc niczego w lozeczku,wiec nie ma poduszki ani kocyka,spi tylko w spiworku). Z drugiej strony jak go odkladam na chwile do lozeczka w dzien to po minucie obie nogi az po uda utkniete pomiedzy szczebelkami i wrzeszczy.
Dziekuje za rady odnosnie schodzenia z kp i ponowie pytanie czy jest jakas rozpiska po 6 miesiacu tzn czy w 8 miesiacu dziecko nadal pije mleczko w dzien czy tylko pokarmy stale?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlh371lbevm3jb.png

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny

napisze na poacztek ,ze bardzo fajnie sie was czyta: i pozdrawiam :)niestety jakos nie mialam odwagi napisac wczesniej i brakowalo czasu. udzielalam sie troszeczke pod koniec ciazy na forum listopadowek 2015 jako ze mialam termin na 29 listopada..ale moj maly theodore:) w skrocie theo pojawil sie 1 grudnia wiiec bardziej rozwojem i etapem jestescie mi blizsze i wasze maluchy. czytam o waszych motywacjach do cwiczen i szczerze zazdroszcze sily i motywacji, u mnie sporo kg do zrzucenia niestety brak checi jakos:(przed ciaza udalo mi sie sporo schudnac dzieki ciczeniom z mel b chodakowska ale tez chodzilam na zajecia na silownie, nie wiem jak sie zmotywowac...a niestety powinnam 2 dni temyu wrocilam z wakacji 10 dni z hiszpanii , maly uwielbia wode slonce smigal w koleczku az noie moglam zanim nadazyc:), w sumie na plazy basenie na zachodzie kobiety maja nieidealne figury i paraduja w bikini ale dla zdrowia i sampoczucia wiem ze musze cos zrobic.
moj synek skonczyl 1 lipca 7 miesiecy i wcinamy sloiczki odkad skonczyl 4 miesiace jest dosc duzy czytaj dlugi:)ludzie mysla ze ma ponad rok:)
mam pytanie dziewczyny czy dajecie sloiki po 6 miesiacu bobovity gdzie sa kawalki wieksze czy dzieci dobrze jedza nie krztusza sie? moj maly jakos jeszcze nie moze ich przyjac odruch wymiotny , jestesmy na mm hipp combiotic 2. nie wiem co jeszcze napisac:).
mieszkam w uk , koncze studia prawnicze na uniwersytecie droga byla wyboista ale udalo sie ostatni rok przypadl na koncowke ciazy , zalixczylam wszystko z czego jestem cholernie dumna:)no i oczywiscie z mojego syncia:)

chcialam jeszcze spytac moj theodore nie ma jeszcze ani jednnego zabka czy ktorys maluszek ma podobnie ?

Peonia ja tez uwielbiam Next :)wydaje majatek na ciuszki malego ,nie moge sie oprzec .

dziewczyny jak cwiczycie wczesnie rano kiedy bobasy jeszcze spia, moj maly nie spi w ogole w dzien za to przesypia cale noce ale w novcy cwiczyc nie bede , moze o 5 rano zaczne:)

pozdrawiam wszystkie mamy

Odnośnik do komentarza

Oj, ja wiem o tym straszeniu ochraniaczami, ale mnie to jakoś nie przekonuje. Może to lobbing producentów spiworków :)))
no a moje starsze były jak skrepowane w tych śpiworkach, więc najmłodszemu tego oszczędziłam. Nie lubie tego rozwiązania, po prostu.

Wychowałam dwoje dzieci z ochraniaczami, płaską podusią i kołderką/kocykiem w łóżeczku i zyją, nigdy nic złego się nie działo, a nieraz buzia była wtulona w pościel. Najmłodszy też tak sypia i nic się nie dzieje. Jakos nie jestem niespokojna.
Sama tez spię z nosem w poduszce i się nie udusiłam...
No nie przesadzajmy :)

Ze schodzeniem z kp to idzie płynnie, bo wprowadzasz coraz wiecej posiłków i napojów, więc w dzień maluch powoli przestaje miec czas na mleko mamy, mniej pije to i mniej się go produkuje.
A najtrudniej odejść od tego przed zasnięciem i nocnego. Tak było u obojga moich starszych. Jak opanowałam to przed zasnięciem, to juz mogłam sobie zaszaleć i wyjść gdzieś bez problemu....

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Oliwia
Czesc! Moj Kacper je zupki które robie sama i blender nie zawsze wszystko dobrze posieka. Kacperek nie ma z tym problemu. Odruch wymiotny ma jak już nie chce albo jak zbyt duzo mu wloze do buzki. I ząbków tez jeszcze nie ma.

Dziewczyny
Ja z tym raczkowaniem Kacpra to chyba pierdolca dostane. No dzis masakra. Odwracam sie a on lize mopa. Akurat sprzatalam. Odlozylam go na puzzle bo juz kupiłam, odwracam sie i sprawdzam czy jest, wszystkie puzzle rozwalone. Poskladalam wszystko, polozylam go z powrotem to beczy. Jeszcze dzisiaj do domu wskoczyl mialy kot, bo kotka sie okocila jakiś czas temu. To chwycil tego biednego kotka i scisnal. Ja chyba po treningu Chodakowskiej nie bylam tak upocona jak przez Bobania.

Odnośnik do komentarza

Peonia
Ja się przypominam.

Dziewczyny ja ochraniaczy w łóżeczku w ogóle nie mam. W sumie jak miała 2 miesiące zrezygnowałam. Na początku łóżeczko ją parzyło i stało puste. Przy zmianie pościeli bo była już spora warstwa kurzu odłożyłam ją jak nie było ochraniaczy i po raz pierwszy nie było awantury i tak już zostało.

Odnośnik do komentarza

Peoniu dzieki!

Inferno wiem, ze to nie bylo dla Ciebie zabawne, ale sposob w jako to opisalas o malo co nie sprawil abym sie posikala ze smiechu ;p

Oliwia moja tez zjada te sloiczki po 6 i nie ma problemu z tymi kawaleczkami. Nawet bardziej jej smakuja takie tresciwe niz te co sa na gladka mase zblendowane

Odnośnik do komentarza

Ja również się przypominam.

Nie pisałam, bo brak chęci tak jak pisałam na poczcie.

Wszystkim dzieciaczkom życzę zdrowia. Ja zanioslam dzisiaj posiew i mam nadzieje, że krwi nie będzie.

Co do ochraniaczy ja mam i Ala lubi się przytulać do niego. Czasem rękę zarzuci nawet na niego. Słodko to wygląda. Jutro nadrobienia posty.

Odnośnik do komentarza

Vajola ja odkąd przestałam kp to robię mleko na wodzie mineralnej. Ale te plamki są od zmiany mleka. Dziś już niewiele zostało.
Peonia dzięki za stronę Next. Ja kupowałam ich ciuszki starszakowi w sklepie stacjonarnym, ale coś słabo im szło i zamknęli kilka lat temu. Obkupiłam Małego ,ale jeszcze ze starej kolekcji jakieś 3 tygodnie temu.
A Ty kupowałaś może puzzle firmy skip hop ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...