Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość ramania

Hej dziewczyny.
Dzięki za troskę. W nocy się wypociłam i niby lepiej się czuję. Gardło mniej mnie drapie, ale ogólnie czuję się taka rozbita. Ciężko mi się skupić i zabrać za cokolwiek. O ile należę do osób które są w ciągłym ruchu a tyle dziś ciężko było mi się ruszyć z kanapy.
Inferno
Lepiej u Ciebie? To tylko jelita?
Peoniu
Gratulujemy ząbka i nowej fryzury. Pokarz się nam:) ja też ścięłam więc nie jesteś sama.
Miałam coś jeszcze napisać, ale nie pamiętam co :/

Odnośnik do komentarza

Inferno, nie wierze, ile??? Wow, nieźle dużo pije Kacperek! Kurde zeby moja choc 1x120 ml wypila to bylby mega sukces! Ona nic nie chce teraz pic. Cycus najlepszy. Nawet jak zje zupke, a teraz je juz caly sloiczek, to zaraz potem na widok cyca az piszczy :P
A w czym Inferno dajesz mu pic? Z butelki czy niekapka?
I jeszcze jedno pytanie mam do Ciebie - bo mowilas ze u Was zupka juz zastepuje jedno karmienie. Dlugo juz tak jest? Ile zjada tej zupki? Taki mniejszy czy wiekszy sloiczek? I nie domaga sie pozniej jeszcze cyca? Ja nie moge sie w sumie doczekac kiedy bede mogla ominac jedno karmienie, nie bede juz wtedy tak bardzo uwiązana i moze w koncu na spokojne zakupy uda mi sie wybrac ;)

Inferno, Kacperek na zdjeciu wyglada bardzo zadowolonego po obiadku - widocznie mamusia przyrzadza pyszne obiadki, tak ze potem tylko sie rozlozyc i lezec i odpoczywac ;) A fajnie sie juz podpiera do siedzenia na tym zdjeciu.

Ramania, nabieraj sił i wracaj do zdrowia! Duzo zdrowka!

Hunny, Matheo to uroczy chlopiec. A jak mu fajnie w tej czapeczce :) I to zdjecie w kapieli super :)

Askasin, widze ze Twoja Ala tez ma blekitne oczka? Slodziutka jest :)
A tak swoja droga to chyba wyprobuje ten soczek o ktorym pisalas, moze mojej tez zasmakuje. To jest BoboFrut?

Peonia, gratuluję ząbka.. No wlasnie komu? Mozna wiedziec jak Twoj synuś ma na imie, bo albo kiedys przeoczylam albo nigdy nie pisalas o nim po imieniu :)
Pochwal się tez nowa fryzurka. Ja mam wlosy dlugie od podstawowki. Mialam sciete po komunii, a potem juz nigdy. Najkrotsze mialam do ramion. A zawsze wtedy jak scinalam do ramion to potem mialam doła ze jednak są za krotkie i moglam nie scinac :P
Widzialam zdjecia - super dzieciaki, cała trójka! A Twoja córeczka - hmm jak laleczka, jak z obrazka, sliczna, i te duze blekitne oczy! Na tym zdjeciu jak byla malutka juz widac ze ma piekne duze blekitne oczy. A Twoj najmlodszy to chyba do Ciebie podobny? A jakie oczka ma duuuze :)
Najstarszy bedzie czarował dziewczyny, jak juz nie czaruje he he ;)

Odnośnik do komentarza

Peoniu gratulujemy zabka!! Grudniowa Mamo ostatnio Peonia pisala, ze jej synek zainteresowany jest kolezanka- chyba z wzajemnoscia, takze juz czaruje! ;p
ramaniu zdrowka, zdrowka, zdrowka. Wracaj do sil!!

Lenka ostatnio tez pije sporo. Czasem nawet sie uda ze 180-200 ml. Jak sobie przypomne jak jeszcze niedawno walczylam zeby wypila choc 10 ml to czuje ulge.
Cos nam sie poprzestawialo. Zawsze kolo 19 kapiel, butla i spac. A dzisiaj.. kapiel, butla i.. brykanie. Brykala, turlala sie w te i z powrotem, gadala, smiala sie.. skonczylo sie na tym, ze zjadla przed chwila mniejsza porcje i w koncu padla :p
A wczoraj to w ogole spala od 19:30 do 4:15, zjadla i dalej spala prawie do 7. Pozniej razem usnelysmy o 9 do 11:30 :p. Ja po tych tabletkach na odczulenie taka trafnieta jestem. Maja niestety przerozne skutki uboczne.
A no i u nas tez zupka zastepuje posilek i tak samo owoce. Mleko jest tylko z rana, na wieczor i w nocy.
Spokojnych snow Mamuski!

Odnośnik do komentarza

Woooow Peoniu ale masz śliczne dzieci. Jestem pod ogromnym wrazeniem. Starszak przystojniacha, coreczka piekna, no i najmlodszy slooodziak! Super. Na prawde. Pochwal sie fryzurka!

askasin widze, ze Alicja tez smiesznie spi ;) super ma opaske! :-) musze wynalez dla Lenki taka z imieniem. Albo trafie jej cos fajnego nad morzem :)

Odnośnik do komentarza

Grudniowa
Kacper juz ponad dwa miesiace je zupki i w sumie zalezy od nastroju czy zje poten cyca czy nie. Picie podaje mu z butelki, w smoczku jest mega mala dziura ze nawet jak butelke przechyli to nie leci. No chyba ze zacznie machac. Z tym piciem to chyba poszedł w tatusia. Luby w goracy dzien potrafi wypic szesc litrow wody. Masakra jakas z nimi.

Ramania
U mnie chyba jelita. Ale jutro kupuje test, wole wiedziec jakby co :-) fajnie ze u Ciebie też lekka poprawa. Obys szybko odnalazla sile.

Peonia
Super dzieciaki !! Córka ma super oczy, ogromne takie. Starszy przystojny jak cholera, Maly również bedzie lamal serca. I gratuluje ząbka !!

Askasin
Super foty :-) Alicja cudowna, slodka krolewna.

MMK
znam ten bol po otepieniu tabletkami. Duzo ich jeszcze musisz zjesc?

Odnośnik do komentarza

Bry,

u nas jakaś masakra. Nocka była ciężka bo Krasnal budził się co godzinę albo i częściej i domagał się cycka. Trochę ciumkania i spać. W dodatku, chyba pod moją chwilową nieobecność, pokłóciła się z butelką i od wczoraj rano na jej widok tylko zaczyna się płacz, nie ma nawet mowy żeby do buzi wzięła. Mnie już cycki bolą bo wbija mi te swoje zębiska (nie gryzie tylko podczas ssania mi się wbijają) więc żeby choć trochę dać im odpocząć zrobiłyśmy awaryjny wypad do sklepu po słoiczek bo w domu zupełne pustki, jako że jutro lecimy i nie chciałam żeby mi coś gniło w lodówce. Panna łaskawie zjadła może 1/3 ze 125g po czym w ogóle przestała zwracać uwagę na łyżeczkę.
Jak ja bym chciała żeby te zęby już wyszły wszystkie albo zrobiły sobie przerwę i moje dziecko było znów sobą :P Aktualnie wychodzi jej druga górna jedynka i razem z nią będzie już 7. Tempo ma niezłe.

W ogóle to nie jestem jeszcze nawet spakowana. Właśnie nas odprawiłam, odłożyłam tylko na bok ciuchy małej, które zabieramy i to by było na tyle. Na szczęście pakowanie idzie mi dość sprawnie więc zrobię to rano. Gorzej zawsze jest z rozpakowywaniem, nienawidzę tego.

Mam nadzieję, że dziś będzie lepsza nocka a jutro Krasnal nie będzie za bardzo mędził na lotnisku.

Peonia wcale nie omijam półek z żywnością dla dzieci. Po pierwsze to ta sama alejka co mm, pieluchy itp a po drugie lubię sobie czasem pooglądać co tam ciekawego można spotkać. No i po trzecie jeszcze nie jestem fanatyczką żadnej metody rozszerzania diety/noszenia w chuście itp. Do wszystkiego trzeba mieć zdrowe podejście a jak to mówią "nadgorliwość gorsza od faszyzmu" :)
Ale szczerze to nie widziałam nigdzie jogurtu naturalnego specjalnie dla dzieci. Jakieś tam Danonki, Bakusie czy inne cuda "dla dzieci" to tak ale nie naturalne.

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkupjy3uak6uyu.png

Odnośnik do komentarza
Gość askasin

Peoniu gratulujemy małemu ząbka. U nas już się szykują dwie jedynki, ale jakoś nie mogą się wybić. Nie mogę się doczekać, a u Was teraz te ząbki się posypią. A poza tym piękne dzieci. Naprawdę córeczka, jak laleczka.

ramania dobrze, z u Ciebie juz lepiej ze zdrowiem. Nalezy ci sie odpoczynek. korzystaj.:)

grudniowa mamo Tak, na razie ma błękitne i chyba już jej tak zostanie. Co do soczku to tak, to jest z bobofruta. A co do jedzenia to moja Ala już też je tylko obiadek ten mniejszy słoik 125 i wtedy pije soczek lub wode. Tak samo z deserkiem. Tylko jeszcze deserka nie mam na stałe wprowadzone, bo mała niebardzo lubi owoce, wiec czasem deserek czasem mleko. 3-4 razy daje mleko.

MMK dupcia do góry śpi, nie chciałam ruszać, bo bałam się, że mi się obudzi. Właśnie ja tą opaskę kupiłam nad morzem w Ustce. Za 7 złotych z 4 gumkami do włosów. Uważam, że bardzo tanio. Lenka się robrykała, a nasza też już tak potrafiła. Mam nadzieję, że szybko wróci do normjy po tych tabletkach.

Jo współczuję Ci nocki. Mam nadzieję, że lot będzie spokojny.

Ala obudziła się o 5 i dałam jej mleka i nie chciała mi zasnąć ponownie. Dopiero po dobrej godzinie zasnęła, ale za to mi się odechciało spać i poszłam wstawić pralkę, umyłam naczynia i zadowolona, że sobie wejde spokojnie na komputer, a ona się budzi, ahh. Ale na szczęście zzajmuje się sobą. Dzisiaj zapowiada się brzydka pogoda, więc siedzimy w domu.

Odnośnik do komentarza

Jo
Dobry tekst z ta nadgorliwoscia. U mnie w pracy to bylo motto moich kolegow, jak mnie to czasem wkurwialo jak tak mowili, a cos trzeba bylo "na teraz" lub "pilnie" ogarnąć.
Przyznam szczerze ze ja tez nie widzialam tego typu jogurtow dla dzieci, dlatego podpytywalam cóż to za firma. W sumie jestem na dziale dla maluszkow w kazdym sklepie. Rossmann, Kaufland, Tesco, Biedronka itp chyba nigdy nie mialy czegos takiego w ofercie. W Biedronce oferta dla dzieci w ogole jest malo urozmaicona.
U nas noc rowniez zwariowana wiec lacze sie w bolu.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja kupowalam te jogurty zarowno w Biedronce, Rossmanie i Auchan. Firmy nestle, ale sa tez bobovity.
U nas Lenka wstala po 4 na butle i spala do 7 z minutami.

Jo zycze sprawnego pakowania i udanego lotu. To u Was w jakiej kolejnosci szly zeby?? Przypomnisz? Bo Lenka ma dwie dolne jedynki i.. gorna dwojke prawa..:|

Tabletki musze brac rano i wieczorem jeszcze przez 13 dni, a pozniej raz dziennie przez kolejne 5 :/

Odnośnik do komentarza

A przypomnialam sobie.. nazywaja sie Jogolino. Sa naturalne i jakies smakowe rozne (gruszka, malina, wanilia, bodajze brzoskwinia?..). Podaje Lence jak poprzestawia sobie cos w jedzeniu i nie wystarczy zupa i owoce, to wtedy zamiast calego sloiczka owocow daje jej pol sloiczka i za ok 2h jogurt. No bo tak jak pisalam, posilki mm sa zarezerwowane na wieczor, noc i poranek. ;))

Odnośnik do komentarza

MMK kolejność była taka: dolna lewa jedynka, dolna prawa jedynka, górna lewa dwójka, dolna prawa dwójka, górna lewa jedynka, górna prawa dwójka a teraz idzie górna prawa jedynka. Z tym, że górne wychodzą jej bardzo długo a dolne z dnia na dzień.

Co za ulga, dziś była tylko jedna pobudka w dodatku Krasnal śpi jeszcze i ani myśli wstać więc lecę pakować walizki.

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkupjy3uak6uyu.png

Odnośnik do komentarza
Gość aga1987

Dziewczyny padam na twarz! wieczorem jak zwykle była kąpiel , butla i spać ale moja panna obudziła się o 23 oczy jak 5zł i gotowa do zabawy.zanim znów zasneła była 1 w nocy. Dobrze że w salonie mam wózek i mogę przepiąć spacerówkę na gondolkę i po dwóch godz spacerowanie po salonie byłam padnięta. A luby śpi, dziewczyny wiecie jakie on ma spanie! atom go nie ruszy! czy wasi partnerzy, mężowie też tak mają?

Kasia - u nas też ząbka brak.
Peonia- fajne masz dzieciaki,
Jo- odpoczywaj! odzywaj się do nas z polski.

któraś pytała o jogurty dla dzieci. Widziałam takowe w biedronce, ale zbytnio do mnie nie przemawiają bo jogurty które nie są trzymane w lodówce, troszkę dziwne.

Odnośnik do komentarza

Dziewczęta, dziękuję bardzo za komplementy :) Bardzo nam miło.
Wiecie co, to dziwne, ale moja córka jest bardzo podobna do mnie, tylko kolor oczy i włosów inny – i to jest "zmyłka", że niby do tatusia podobna. Najmłodszy to już bardzo podobny do mnie, najbardziej to widać na zdjęciach z mojego dzieciństwa.

Zapomniałam wam tylko dopisać, że zdjęcie córki zostało zrobione po wakacyjnej zabawie w makijaż, podpatruje mnie i baaaardzo prosiła. Zrobiłam najmniej, jak sie dało :)
Fryzura bardzo nowa, bo dłuższy bob, wycieniowany. Dawno nie miałam tak krótkich włosów. Zdjęcie podeślę, jak ktoś mi zrobi, sama nie bardzo umiem… Ja ze starego pokolenia, bez nawyku „selfie” :) No spróbuję :)

Ramania, askasin a Wy jak ścięłyście włosy?

Mój młody zupełnie inny niż starsze. Je jeden słoik (około 150 g) dziennie (plus kaszka z owocami - około 100g), ale praktycznie we wszystkich warzywnych jest marchew i już mi zżółkł zupełnie :) Musze dawac mu cos bez marchwi, tu wybór w tej grupie wiekowej marny, więc mamusia zmusiła się do gotowania. Wczoraj był mus z ziemniaków, cukinii, kalafiora z dodatkiem cebuli. No mały zjadł natychmiast. Przyznam, ze nawet zdziwiło mnie, że bez przypraw (tylko olej) było to smaczne :)
Dziś pójdzie buraczek. Tego w słoikach w ogóle nie znalazłam. Może Wy cos bez marchwi znalazłyście w zupkach przed 7 miesiacem? Ja tylko Gerbera krem z jasnych warzyw z kurczakiem i królik z ziemniakami z Hippa.

Jo
spokojnej podróży! Pewnie się cieszysz, że pobędziesz z rodziną, zawsze to inaczej. Super wakacji Wam życzę.
Masz racje, nadgorliwośc to upierdliwe zjawisko :)
A pewnie te zywnośc podglądałaś, ale jak czego konkretnego nie szukasz, to łatwo w tej "ścianie płaczu" coś przeoczyć.... Dla mnie te ścianki dziecięce w marketach sa przerażająco wielkie, wolę ostatnio Rossmanna, tam jakies takie mniejsze są....
A juz MMK pisała o jogurtach. No są takie dla maluchów. Przy 3-im dziecku już łatwiej mi sie poruszac na tych półkach, przy pierwszym miałam zupełny amok, jak tam tylko stałam :) Sa tez jeszcze takie w deserkach z owocami. Mój mały nie może mm, ale może przetwory mleczne mu nie zaszkodzą, musze spróbować.

Daj znac, jak Ci idzie BLW.

MMK
znam te leki na alergie, sama sie fatalnie po nich czułam, ale i tak lepiej niż z alergią (mam wziewne).

Aga
mój mąż spi jak i ja, często więc przynosi mi małego do karmienia w nocy. Nie mogę narzekać :)

Grudniowa-mamo
synek najmłodszy to Ignacy. Połozna jak zapytała po porodzie o imię dzicka zapytała „Witkacy?”… No wszyscy na sali operacyjnej się uśmiali, łącznie ze mną.
Ja zawsze nosiłam długie włosy. 4 lata temu obcięłam takie długości do pasa. Jak znajdę fotkę z czasów, kiedy byłam młoda, to Wam pokażę.

Inferno
To czekamy wieści :) No ale mam nadzieje, że test będzie negatywny, bo pamiętam, jak bardzo nie chciałaś na razie drugiego malucha. Choc powiem Ci, że moich doswiadczeń wynika, że fajnie mieć dwójke z mała róznicą wieku.
Pewnie podwójne mamuśki potwierdzą?

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza
Gość cosmicgirl

Wracając do pytań odnośnie ćwiczeń.Tak dziewczyny widzę efety!nie będzie to spektakularna metamorfoza bo nie stosuje diety i w tym temacie się nie oszczędzam hehe.Ale ciało jest jedrniejsze celilit mniejszy bardziej podkreslona talia i brzuch.Wiem że brzucha tak szybko nie wycwicze jak bym chciała żeby wyglądał plus skóra ktora jeszcze jest...Ale skończę na swoim wyzwaniu .Skończyło się dokładnie dziś ale z uwagi na to że tylko 2dni do weekendu to przedluzam do piątku.Wtedy strzele fote i będę porównywać.Jeszcze dziś dostalam okres...u jak mi się nie chciało ale nie ma zmiłuj i powiem wam ze jak zrobiłam to i mi dolegliwości okresowe przeszły hehe.
Unas też jeszcze nie ma żadnego ząbka ani królewna nie czai się do siadania hehe leniuszek.Jak posadze to chwilkę sama posiedzi i się zaraz chwieje i pada ale żeby sama coś kombinować żeby usciasc to nie....nawet nie przewaraca się z brzucha na plecy tylko wyje ze jej nie wygodnie hehe.
Nocki dalej przejebane bo jeszcze doszedł mój starszy poplakujacy w pokoju ze chce do nas...3noc jak śpimy razem w łóżku.ehh
jo dobrej podróży i urlopu.
Ja jogurtow jeszcze nie podawałam.teraz u mnie gluten na tapecie.A skroka od chleba wchodziła jak delicje najlepsze hehe
U mnie różnie z posiłkami ostatnio dawalam obiadek deserek i kaszke i już mi nie pasuje bo cycki pełne mleka jak kw tyle stałych to nie nadazy wypić co mama naprodukowala.Także narazie stawiam na 2stałe a reszta cycki plus owocek z siatki do gryzienia w międzyczasie.

Odnośnik do komentarza

MMK
dzieki, no widzisz, - sama wykombinowałam to co Hipp :)) zabawne. tylko indyka dodałam.
No musze jednak stanąc pod scianą płaczu w jakimś markecie... W Rossmannie to jednak ograniczony repertuar słoiczków jest. Albo będę zmuszona gotować sama. Do moich jarzyn dokładam tylko mus mięsny ze słoiczków dla dzieci, bo jakoś sama takiego nie wykonam, a i miesko a pewno z odpowiedniego źródła.

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Maz mi uspil wlasnie Lenke i wyszedl do pracy. Bomba. Ide cwiczyc ;p a pozniej sterta prasowania.
Peoniu nawet nie wiedzialam, ze jest takie gotowe miesko. Jakiej firmy?? Aa i spojrzalam na suwaczek. Wczoraj Twoj Maluch skonczyl pol roczku:) wszystkiego dobrego!
cosmic ja stosuje diete i cwicze, ale ostatnio sobie zbyt pofolgowalam. Ale przynajmniej waga stala w miejscu przez te pare dni, a nie poszla w gore czyli chyba jednak tak lepiej powoli niz drastycznie bo przynajmniej nie bede miala efektu jojo. Podziwiam za samozaparcie i dzieki za wpis- zmotywowalas mnie do ponownego ruszenia tylka. A tez okres sie zbliza wielkimi krokami, czuje.. takze zmykam cwiczyc!

Odnośnik do komentarza

MMK
dzieki za życzenia:)
Tym razem to ja Ci podpowiem :) Gerber robi takie malutkie słoiczki - 90 g - indyka i kurczaka, a Babydream wieksze - kurczaka i wołowinę. Może są jeszcze inne.
Ma to fajna konsystencję, taki jakby mus mięsny - dobrą do rozbełtania z czyms innym. Zaczełam to kupowac, bo zostało i sporo słoiczków z samymi warzywami, a synek wolał mięsne. To mu "zrobiłam" z nich mięsne :)

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Czesc wszystkim,
Wczoraj chodzilam jak zombie,najpierw praca,potem moj maly Zgredek i jednak 5 nieprzespanych nocy z rzedu daje sie w kosc (Cosmic,nie wiem jak ty dajesz rade funkcjonowac,ale szacun!)
Na szczescie ostatnia noc juz byla lepsza i mam nadzieje,ze juz taka tendencja sie utrzyma! Kaszel troszke zelzal,mielismy jedna godzinna pobudke okolo 3,ale potem poszedl spac i spal do 7 wiec super
Dzis tez tak w miare -wyprasowalam 5 koszul,zrobilam obiad i bylismy na spacerze i to juz sukces,bo przez ostatni tydzien to czasem nawet mi sie nie udalo zmywarki rozladowac przez caly dzien:/
Co do zdjec na poczcie to wszystkie sa piekne! Nie bede probowala rozdrabniac ,bo za duzo ich,ale powiem wam,ze jakbysmy otworzyly zlobek,to by to byla najladniejsza grupa na swiecie:)
aga co do spania meza,to moj odkad Maly jest przeziebiony,jakos odzyskal sluch i zaczal reagowac;) Ale wczesniej? Przez 5.5miesiaca tylko otwieral oko i szedl dalej spac. Najbardziej mnie rozsmieszylo jak kiedys Mathéo mi dal w kosc i obudzil sie chyba z 8 razy jednej nocy. Maz za kazdym razem otwieral oko i spal dalej. Az przy tym 8mym razie przebudzil sie nagle i mowi " Jejku ,alez my mamy dzisiaj ciezka noc,co nie?" Po czym przewrocil sie na drugi bok i w ciagu 20sekund zasnal ponownie chrapiac w najlepsze;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlh371lbevm3jb.png

Odnośnik do komentarza

Peoniu dzieki! :)

Hunny przydaloby Ci sie troche odpoczynki. Heh.
A co do facetow.. taak. Oni sa najbiedniejsi i najbardziej zmeczeni :p aga moj sie budzi, robi mleko i leci spac dalej. Budzi sie wiec ma plusa. Ale generalnie zawsze byl mega spiochem, spanie to jego ulubione zajecie ;p nie jest leniem, pracuje, pomaga w domu, ale jak tylko jest mozliwosc to od razu smiga spac :p przypomnialo mi sie jak ktorejs nocy jak Lenka byla mniejsza i czesciej jadla to ja szybko wstalam i zrobilam mleko, karmie ja, on otworzyl oczy i zasnal, a nad ranem- jeszcze ja karmisz? Myslal ze minelo kilka minut, a to bylo kilka godzin pozniej i inne karmienie:p

Odnośnik do komentarza

Oligatorka, chyba chciałaś do nas napisać, ale Ci zupełnie posta ucięło :(

Hunny
ja do niedwna miałam jak Cosmic, praktycznie nie spałam w nocy. jest ciężko, ale cóz, musisz się przyzwyczaić :)
Na szczęście, odkąd mały je obiadek na kolację i śpi sam w swoim pokoju jest normalnie, tzn. budzi się około 2-3, potem około 5-6 na jedzenie, a czasem dopiero przed 7, około 7- 7.30 wstaje. Oby nie powróciły dawne bezsenne czasy, bo ja już za stara jestem....

Alez u nas pogoda fatalna, z cyklu "pod zdechłym Azorkiem".... Wciąz pada, wieje i wyjśc się nie da zupełnie. Młody spi tylko po pół godziny, a taka senna pogoda...
U was tez tak brzydko?
Plus taki, że chata ogranieta :) Bo na spacer nie poszlismy i było więcej czasu.

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

peonia no mysle,ze przyszla do was ta pogoda o ktorej wam w zeszlym tyg u nas mowilam:) teraz tutaj jest ok 23 stopni,slonecznie,ale wieje
Co do nieprzespanych nocy-podziwiam. U mnie bylo tak,ze odkad wrocilismy z Mathéo ze szpitala po operacji to on przestal spac w dzien. Na poczatku bylam w szoku,bo po urodzeniu spal,ale to dlatego,ze byl tak slaby. A tu nagle dziecko,ktore od 2 tygodnia zycia nie dotknelo lozeczka w dzien:/ probowalam wszystkiego,zasypia na mnie po karmieniu,ale nie da sie go odlozyc,zasypia czasem na rekach jak juz jest wykonczony,ale tak samo,zblizasz sie do lozka i koniec. Czasem spi troche na spacerze i tyle. On po prostu nie spi i powiem wam,ze na dluzsza mete to jest wykanczajace,dlatego cieszylam sie,ze chociaz noce byly ok. Ale ostatnio i to sie popsulo. Do tego najgorsze jest to,ze noce przed tymi dniami kiedy musze isc do pracy sa jeszcze gorsze. Moze on wie i sie stresuje? Nie mam pojecia
mmk mamy zaplanowane 2 tyg urlopu w sierpniu. Do tego koniec lipca moja siostra ma przyjechac z rodzina i przyjaciolka na poczatku sierpnia na kilka dni. Moze troszke mi pomoga

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlh371lbevm3jb.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...