Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość ramania

Hunny
Luźna kupa to pewnie i jabłko i antybityk. Podawałaś w trakcie i po antybiotykoterapii probiotyk?
Co do glutenu to podawała bym dalej i obserwowała jak sytuacja wygląda. Twarda kupa może być równie dobrze gdy dziecko mniej piło a był upał, albo po jakimś warzywku.

Odnośnik do komentarza

Cosmic, zgadza sie, cwiczen do schudniecia nie potrzebuje, bo nawet jestem juz kilo mniej niz przed ciaza, jednak musze cwiczyc brzuch. Wiem ze sam nie zniknie, kg ktore doszły poszły w siną dal, a brzuch no cóż bez cwiczen sie nie obejdzie. Naprawde nie fajnie to wyglada. Tu szczupla, nawet bym powiedziala ze teraz to za bardzo, a tu taki odstajacy brzuch. Przed jedzeniem jeszcze jest znosnie, ale jak sie najem to hmm.... To wydyma mnie wtedy jakbym byla w 6 mc ciazy :/

Odnośnik do komentarza

Cosmic
Oj mdlilo mnie strasznie. Ale juz mi lepiej, tylko żołądek boli. Moze cos zaszkodzilo. Nie bede sie nakrecac bo dzis juz mam i tak za duzo nerwow.
A widzisz jakieś efekty po ćwiczeniach?

Hunny
Kurcze, wrastajacy paZnokieć w taki maly paluszek. Dziewczyny dobrze radza. Powinno przejsc po tych zabiegach. Niedługo nie bedzie sladu !!

Odnośnik do komentarza

Hej! Oj dziewczyny ja też jakoś odpuściłam z ćwiczeniami. jakoś jednak jak jestem sama w domu to lepiej mi sie wszystko ogarnia bo jestem zorganizowana, a tak z mężem to a to coś, a to tamto i tak dzień zlatuje..
Hunny nie pomogę niestety, bo sama nie wiem co w takiej sytuacji zrobić :(

cosmic no w sumie często tak jest, że zdania są podzielone. za to u nas do tej pory tylko jedna osoba powiedziała, że Lenka zaczyna się robić do mnie podobna.. ale to moja przyjaciółka więc nie wiem czy jej wierzyć :P wszyscy jednak twierdzą, że skóra zdjęta z ojca, a niektórzy nawet mowią żartobliwie o niej Michalinka ;)

Inferno jak się czujesz? lepiej?

Grudniowa Mamo no duża duża :) u nas wyszła górna.. dwójka :| oby do 6.08 wyszły te jedynki, bo szuka cały czas tylko z drugiej strony, ciągle łapka w buzi... a smoczek Aventu :)

ramaniu dziękujemy! no i właśnie coś gardło mnie zaczyna pobolewać.. ale nie damy się! a Ty jak się czujesz??

askasin to fajnie, że udało Wam się dojść do porozumienia i jednak zostaliście razem :) a co do pracy męża, robi w godzinach 6-16 (wtedy przed 5 wychodzi z domu i wraca o 17) lub 15-24 (nie ma go od 14 do 1).. oprocz tego czasem jakies zebranie, np teraz w srode ma do pracy na 15, ale na 8 musi jechac na zebranie.. pewnie potrwa do jakiejs 11.. i wtedy sam nie wie co robic.. bo prawie godzine wraca i to takie jezdzenie w te i z powrotem, bez sensu :/ wysyłam Ci hasło na maila.

Byłam dziś u dermatologa. dostałam tabletki sterydowe :/ i maść. najprawdopodobniej jest to bardzo silna reakcja alergiczna na nikiel. 21.07 mam się pojawić jeszcze raz na kontrol, a pozniej babeczka przepisze mnie do swojej przychodni juz na nfz i zrobi mi na jesieni testy alergenne.
w ogóle boooli mnie brzuchol, chyba też okres dostane.
Wypad do ogrodu botanicznego udany. podrzucam fotki na poczte.!

Odnośnik do komentarza
Gość cosmicgirl

hunny ja też mialam sytuację z paznokciem.I właśnie za radą grudniowej mamy używałam rivanolu dokładnie tak jak wcześniej napisała.Plus na dzień zdejmowalam opatrunek ale smoarowalm parę razy na dzień tym rivanolem.I też przeszło mniej więcej po tygodniu.Ale powiem ci szczerze ze nie wiem czy to był wrastsjacy paznokiec czy uderzyła gdzieś paluszkiem i taki uraz się zrobił.Ale wyglądało dokładnie jak mówisz.A miałam jeszcze podejrzenie ze robiło jej się tak od zaciasnych pałaców które uciskaly palce.Potem jak przeszło na jednym zrobilo się na drugim.Ale po tej samej procedurze zeszło.

Odnośnik do komentarza

Cosmic, fajne brzdące mały taki żywy sie wydaje:) będziesz kontynuowała wyzwanie? Czy 7 dajesz juz sobie spokoj? Widzisz jakaś różnice? Kurczę ja sie ostro zawzielam, postawiłam sobie cel i sie go będę trzymać dopóki go nie osiągne, mam nadzieje :p nawet zamówiłam nowe cw chodakowskiej - rewolucja - cos czuje ze będę zdychala po nim ale to fajnie bo juz po bikini nie zdycham i czuje taki niedosyt :p
Ramaniu mała taki ma śliczny malutki nosek i duże oczka :)
MMK kurde nie zbyt ciekawie z ta alergia, mam nadzieje ze ci prędko przejdzie.
Hunny tez mysle ze luźna kupa to wynik jabłka + antybiotyk a jak organizm sie przyzwyczai do nowych potraw to sie unormują.
Inferno Kacperek pewnie zaskoczy cie tak jak Bartus mnie, wieczorem przemywalam mu dziaselka i nic nie było a rano tadam ! Zębol :p daj znac jak tam jutro u ciebie samopoczucie.

http://fajnamama.pl/suwaczki/td9dg3l.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość ramania

Dziewczyny dziś w ramach kolacji zjadłam 6 kawałków pizzy:) brawo ja:)
Cosmic
Mój synek niedosyć że ruchliwy i wesoły to jeszcze gaduła. A jak dodasz do tego etap pytań a dlaczego, to po całym dniu można paść na twarz.
Mmk
Rozkłada mnie coraz bardziej. Gardło nos, przeszkada mi światło. Ogólnie leżę pod kołdrą i się wygrzewam. Do tego chyba jeszcze okres się zaczyna. Póki co niby tylko jakieś plemienia,ale nie wiem czy to się nie rozkręci. A jeżqtak to nawet to nawet mnie nie dziwi czemu tak łatwo infekcja mnie wzięła :/

Odnośnik do komentarza

Marla, MMK
Dziękuję juz mi lepiej. W zoladku sie przewraca ale lepiej juz. Test zrobie.
Tak dla pewności.

Sh88
No to Cie zaskocze. Kacper dzis raczkowal przez caly pokoj. Jeszcze trochę niepewnie ale pieknie przebiera kończynami. W koncu zaczail o co chodzi. A wczoraj jeszcZe poruszal sie jak foka.

Askasin
Juz wiem !!! Przypominasz mi Karoline Sawke. Ona grala kiedyś w filmie "W pustyni i w puszczy" !!! Twoj usmiech i ta dziewczeca uroda.

Ramania
Brawo Ty !! Mnie luby raczył rosolkiem i gorzka herbata. Niby mialo pomoc na żołądek. Zobaczymy jaki z niego lekarz :-) a z tym zadawaniem pytaniem masz racje. Pamietam jak moj braciszek byl na takim etapie. Przez cały dzien tylko pytania... zadnych zdan oznajmujacych, tylko pytania, pytania i pytania co to, dlaczego, a po co. Kuzwa i tak non stop. Za to teraz jest bardzo bystry. I zycze zdrowia !! Wirtualne usciski !!

Odnośnik do komentarza

Ramaniu az tak cie rozbiera? Jakieś choróbska was dopadaja życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
Inferno ekstra :D brawo dla Kacperka! te dzieci nas zaskakują, jeszcze bedą nie raz a jak bedą dorastać to juz w ogole. Mam nadzieje tylko, ze pozytywnie. Bartek narazie dalej naśladuje fokę :p Kacper ma takie urocze dołeczki w policzkach :)
Hunny jaki elegancik z twojego Matheo, ładny chłopak :)
MMK malutka faktycznie tatusiowi a oczy to juz napewno! Jak to widziałam kiedyś taki obrazek z tekstem : 9 miesięcy nosisz w sobie, 10 godzin rodzisz w bólach, pol roku nie śpisz po nocach, a ono i tak okazuje sie podobne do tatusia:p
Asiaskin proponuje abyś dodała wiecej swoich zdj to moze pomoże nam rozwiać wątpliwości do kogo jesteś podobna :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/td9dg3l.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki
Inferno i sh -dzieki za mile slowa:)
Skomentuje wasze wszystkie zdjecia potem,bo w tym momencie nie mam za bardzo jak.
Za nami kolejna kiepska noc,pomiedzy zebami,zapchanym nosem i kaszlem po prostu nie da sie spac:( Maz pomagal jak mogl,ale nawet nie zlicze ile mielismy pobudek:/
A juz sie musze ubierac i nas szykowac,bo dzisiaj pracuje. Masakra.
Milego dnia wam zycze

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlh371lbevm3jb.png

Odnośnik do komentarza
Gość askasin

ramania ja również pizza na kolacje, ale przebiłaś mnie. Ja 4 zjadłam.

Obejrzałam zdjęcia. Same piękne kobiety! a jakie cudne dzieciaczki. Ja dodałam swoje, ale jak miałam jeszcze dłuższe włosy. schodzi mi z nosa skora. Masakra. Od rana porządki, bo koleżanka ma przyjść, jak nie przyjdzie to już więcej nie będę zapraszać. Non stop z mojej strony inicjatywa.
Ala od rana marudna jakaś...

Inferno zdrówka życzę. Rosołek jest najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Gość aga1987

cześć mamusie! po mału będziemy się zbierać na spacer. Lubemu wczoraj opowiedziałam o sytuacji u teściów i głupich komentarzach. Nawet mnie zrozumiał i pocieszył. Dziś pierwszy raz widział jak ćwiczę i mówił abym sobie kupiła matę. Fajnie bo nie śmiał się głupio jak mi nie wychodziło. a właśnie robiłam bikini na razie robię jedną rundę w przyszłym tyg zacznę robić dwie.
Klaudia teraz to czysta gaduła, gada, gada i jeszcze raz gada czasem aż głowa boli.
Dziewczyny maluchy sa śliczne a wy takie laski!!! sexi mamusie!

Odnośnik do komentarza

Hej

Ramania
Jak sie dzis czujesz?? Jest poprawa?

Aga
Jakie ćwiczenia teraz wykonujesz? Ja dzis oglądalam na you tubie killera. Gorąco mi sie zrobilo od samego patrzenia.

Hunny
A masz inhalator? Nam bardzo pomogl inhalator jak Kacper mial katar. No i odciaganie aspiratorem. Moze wyprobuj jeszcze jakiejs maści, ale takiej aromatycznej. Kurcze współczuję tych pobudek. Wyobrażam sobie jaka jesteś zmęczona.

Sh88
Dobry tekst o tym noszeniu przez 9 mcy itd. No i bardzo prawdziwy. Ale nie przejmujmy sie. Na pewno nasi chlopcy cos po nas odziedziczyli :-)

Odnośnik do komentarza

Zezłościły mnie moje włosy i wczoraj je obcięłam, na razie koniec długich. Miałam do połowy pleców i po porodzie z nimi nie mogłam dojść do ładu. Sianowate i bez formy były. W efekcie wziąz były spięte.
Fryzjerka 3 razy mnie pytała, czy na pewno obcinamy :)) Ale pocieszyła mnie, że wyrasta mi baaardzo duzo nowych, jeszcze krótkich włosków, które powoli zastapią straty po ciąży.

Wczoraj bylismy na szczepieniu, dziś na USG z dwoma moimi synkami. nasza pediatra lubi dawać skierowania, bardzo zapobiegliwa jest. zeszłym tyg bylismy w poradni rehabilitacyjne :) No pewnie dobrze. Grunt, że oba chłopaki jamę brzuszną mają ok :) Córka jest na wyjeździe, pójdę z nią jak wróci.

Młody wg wagi w przychodni 8550, 70 cm. Na szczęście przystopował z wzrostem, bo i tak jest co dźwigać :) Poza sennością żadnych oznak szczepienia. Oby tak zawsze :)

Inferno i Ramania
życzę zdrowia :)
No i gratulacje dla Kacperka. Dzieci nie wiadomo kiedy nas zaskakują.
Ramania twoje dzieciaczki fajniutkie. Nie przejmuj się, moja córka na rok miala tak marne włosy, że nie było na czym kokardki załozyć. A teraz ma naprawde piekne. jak znajdę chwilę to podeślę fotki mojej trójcy.

Mój ma jednego ząbka prawie na wierzchu. Ale jeszcze sie nie przebił. Ciekawe, jak długo to potrwa.

Hunny
jak Ty sie tu staro czujesz, bo rzeczywiście duzo tu slicznych, młodych mamuś - to co ja mam powiedzieć ? :)) No częśc z was spokojnie mogłaby byc moimi córkami :)
Twój malutki jest słodki. Mój starszy też nosił taką czapkę, zawsze zwracał w niej uwage innych :)

Co do NEXT to bywa róznie. Najczęsciej rozmiarówka się nie wraca. Czasami tylko, jak pojawia sie nowa kolekcja, to od razu rozmiarówka znika, po czym pewnie po zainteresowaniu klientów obliczają ile produktu rzucic na nowo na stronkę. W sklepach stacjonarnych można często dostac to, czego na stronie brak. Niektóre modele są dostepne tylko na stacjonarnych. Głownie uzupełniają kolecje typu basic.
Kupuję w NEXT juz od 10 lat (kiedyś przez konto znajomych, bo nie sprzedawali poza wyspami i USA chyba) i już jakoś ich ogarniam :))

askasin
mój mąz jest architektem i pracuje na swoim. To często wielkie udogodnienie, bo sam decyduje kiedy co robi. Było to zbawienne, jak pierwsze trzy miesiące prawie nie spałam w nocy, więc on mnie często wyręczał, a rano wychodził później do pracy i przejmował młodego, wyprawiał starsze dziec do szkoły, abym mogła odespać.

Sh88
no świetny ten tekst o 9 miesiącach... U nas bardzo prawdziwy, dzieciaki na poczatku wszyscy tyko do tatusia porównywali. Ale teraz już dzieci sie zmieniają :)

MMK
śliczna z Was rodzinka. Moja córka tez ma błękitne oczy, ale Twojej są wyjątkowe :)

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza
Gość askasin

aga dobrze, że masz wsparcie w mężu.

Peonia ja zrobiłam tak samo, jak Ty. Też scielam wlosy teraz tylko szukam czegoś co sprawi, że nie będą wypadac.

Jestem w ogóle dzisiaj w szoku. Ala nie lubi wody, ani soczku. Jak podwgrzewane są to wypije trochę i się skrzywi, a dzisiaj dałam jej sok pomidorowy z winogronami i jabłkiem to bez jeku wypila, aż musiałAm iść dolać.:-P

Odnośnik do komentarza

Peoniu gratulujemy zebolka :) no i wage tez na ładna, my idziemy w tym tyg do szczepienia ciekawe jak u nas bedzie waga. wrzuć zdj z nowa fryzura :)
Aga bardzo sie cieszę ze maz cie wspiera i nie bagatelizuje spraw, które dla ciebie sa wazne. I super ze mała gaworzy ja sie nie moge doczekac kiedy Bartek sie rozgada narazie nic tylko piszczy i skrzeczy..
Ramaniu Inferno jak sie dzisiaj czujecie?
Udało mi sie kupic używa matę skip hop, mieliśmy juz kupic jakas inna ale przypadkowo natknęłam sie na ogłoszenie i za stówę many praktycznie nowa matę no i jest duża 180/140.
Co do Nexta to jak od razu mi sie nie uda czegoś kupic to potem marne szanse ze jeszcze trafię na ponowna rozmoarowke, na Allegro sa ale wiadomo nie wszystkie modele a do tego przeważnie droższe n

http://fajnamama.pl/suwaczki/td9dg3l.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...