Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim. Mialam odpisać wczoraj wieczorem ale najnormalniej padlam z tel w ręce.
Aga moim zdaniem takie komentarze na temat czyjejś wagi, wyglądu itp mówią osoby niewychowane ludzie bez taktu, bez "rozumu", często sami zakompleksieni i dlatego wlasnie w taki sposób sami sie próbują niby dowartościować lub tez przynajmniej skrytykować kogoś dla lepszego wlasnego samopoczucia. Mialam kiedyś "koleżankę" ktora nigdy nigdy nigdy nic mi nie pochwalila. Jak np widziala ze mam cos nowego to tylko byl komentarz w stylu " boże znowu masz cos nowego, po co Ci tyle szmat". Wiecie yo nie chodzi tylko o ubrania, ona tak reagowala na wszystko. Cale szczęście dojrzalam i odciekam sie od takiej znajomości. Ja sama uwielbiam komplementować, lubię pochwalić innej kobiecie wyglad, sama wiem ze to potrafi komuś poprawić humor a jak mi się cos podoba to dlaczego mam tego glosno nie powiedzieć. Nie raz na spacerze zdarzyli mi sie np zaczepić inna mamę i zapytać skąd ma taka ladna sukienkę czy bluzkę i nie jedna znajomość sie w ten sposób zaczyna fajna. Nie rozumiem ludzi którzy nie pochwala a wręcz na sile szukają u kogoś czegoś do wytknięcia.

Odnośnik do komentarza

Hej!
Inferno hehehe rozbawil mnie Twoj luby- TAK to na bank ta broda ! ;p
Sh88 no wlasnie tez mi sie tak wydaje ze od zeboli. Myslalam przez chwile ze z sasiadem cos podlapala bo rozchorowal sie w tym czasie co ona, ale u niego byla wysoka goraczka i co sie okazalo tez mu zeby wyszly ;) takze chyba zbieg okolicznosci. Wydaje mi sie ze dzis jak wstala juz jest lepiej. W nocy tez bylo znosnie. Takze moze sie uda do pt. Dziekujemy :-)
magdula jak podasz maila to Ci wysle wiadomosc z loginem i haslem, tutaj nie moge bo ciagle mam problem z wiadomosciami. Chyba, ze ktoras z dziewczyn moze to zrobic?
askasin sliczne zdjecia. W tym roku skonczylas 22 lata czy bedziesz miala 23 teraz? Pytam bo ja skonczylam 23 w maju i po prostu ciekawa jestem. Kliknelam na Twoj login i widzialam ze kiedys tu pisalas. Wspominalas cos o problemach z ojcem Malej. Mozesz powiedziec jak tam sytuacja wyglada teraz? Oczywiscie jesli nie chcesz to nie pisz.

U nas piekne slonce za oknem, tatus ma wolne. Idziemy na spacer do ogrodu botanicznego pozniej z moja mama i jej partnerem. :) milego dnia Mamuski!

Odnośnik do komentarza
Gość askasin

MMK w grudniu skończę 22.:-)
A z tata Ali się zeszlam jeszcze w trakcie ciąży. Mieliśmy 3 miesiące przerwy( mieszkanie od 3 lat, monotonia to chyba spowodowało częste kłótnie i rozstanie, a teraz przy dziecku człowiek dojrzał), ale postarał się, więc dałam mu szansę. I myślę, że dobrze, bo jest strasznie za córką. Jak możesz wyślij mi na pocztę login i hasło asskasin@gmail.com. :-)

Odnośnik do komentarza
Gość askasin

Mój partner dzisiaj pierwszy dzień w nowej pracy. Mam nadzieję, że mu się spodoba. W poprzedniej szedł na 6 wracał O 22 i w ogóle nas nie widział. Czasem tak miał 4, 5 dni pod rząd. Wyzysk. Mała kasa to musiał bić godziny żeby utrzymać nas, a teraz warunki lepsze. A Wasi partnerzy też do wieczora czy normalne godziny?

Odnośnik do komentarza

Czesc Wam,
Za nami bardzo ciezka noc:/ Spalam dwa razy po 2h z 3godzinna przerwa pomiedzy:( Mathéo najpierw mial atak kaszlu,poten jadl przez godzine,potem odmowil pojscia spac,probowalan wszystkiego,w koncu mi sie udalo,polozylam sie,maz chrapal,zanim zasnelam Mathéo zdazyl sie na nowo obudzic:/ W koncu obudzilam meza,wyczyscilismy Malemu po raz kolejny nos katarkiem i tata go uspil. Ja nie mam na to sily:( On juz wazy prawie 9kg i ja naprawde nie daje rady go usypiac na rekach. A inaczej sie z nim nie da:/
aga olej to. Nos luzne ciuchy,a jak juz osiagniesz cel to sie wystroisz i dopiero in bedzie glupio:)
mmk Mathéo wczoraj kilka razy przewrocil sie w druga strone! Staram sie jeszcze za bardzo nie ekscytowac,bo nie jestem pewna czy to juz regula,ale widze swiatelko w tunelu:)
Ps 22 lata? Oj dziewuszki,alez sie staro poczulam!!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlh371lbevm3jb.png

Odnośnik do komentarza

Hunny
Przykro mi z powodu ciężkiej nocy. Ja takie miewam rzadko, ale rano czuje sie jak zombie. I jeszcze to wrażenie ze wszystko robisz dobrze, a mimo to dla dziecka nie pasuje cos i nie wiadomo o co chodzi! Oby dzien byl spokojnieszy ! A jesli Twój Synek juz sie przekrecil to znaczy ze przekrecac sie bedzie. Chociaż moj Kacper fikal na boki a na drugi dzien jakby zapomnial co umial.

Askasin
Śliczna jestes !! Kogoś mi przypominasz ale kurczę nie wiem kogo. A Maluszek - sama slodycz. A jesli chodzi o pracę, to ja i zarowno moj partner mamy normalne godziny pracy. Wcześniej pracowalismy dluzej jak bylo trzeba. Pozniej firma chciala za nadgodziny oddac dni wolne i przestalismy pracowac dluzej. Pracownicy sie zbuntowali bo potrzebowali kasy a nie wolnych dni.
I fajnie ze zeszlas sie z partnerem. Dziecko duzo zmienia. I już na pewno nie będzie zadnej monotonii :-)

Sh88
Kurcze te babcie to chyba tak maja. Co pulchne i rumiane to okaz zdrowia. Mnie ostatnio teściowa jak zobaczyła to powiedziala ze okropnie schudlam. Nie widziała mnie miesiąc i w sumie moze zobaczyla roznice. Powiedziałam jej ze ćwicze i chce troche ogarnac cialo, to kazala lubemu Internet wylaczyc zeby nie miala dostepu do Chodakowskiej. Bez komentarza.

Grudniowa
Świetne zdjęcia!! Marzę o takim wyjeździe ale niestety musze jeszcze poczekać. A co do kaszek. Ja zastapilam jedno kp kaszka mleczno-ryżowa z Bobovity. Jako ze Kacper lubi zjesc, to wcinal cala butelke gestej kaszki. Z łyżeczki mu nie dawalam. Łyżeczka je tylko obiadki i deserki.

I nie moge odpalić filmikow od Was. Kurczę nie wiem o co chodzi. Ale niedługo odwiedza mnie moj brat, informatyk samouk i na pewno mnie ogarnie.
Lece robić skalpel. Pewnie znow zrobie na raty ale to nic.

Odnośnik do komentarza
Gość askasin

Infernodziękujemy za komplement :-)

Ja dzisiaj idę do dentysty, wrr... Dobrze, że tylko przegląd, bo muszę małą zabrać ze sobą, bo nie mam z kim zostawić.

Hunny moja mała śpi cała noc od 4 miesięcy i zaczęła się budzić i to mnie już męczy, a co dopiero Ciebie. Współczuję takiej nocy, oby pierwsza i ostatnia :-)

Odnośnik do komentarza

Hunny wspolczuje ciężkiej nocy, u nas dzisiaj w nocy było znacznie lepiej obudził sie o 4 i godzinę go karmiłam + usypianie ale to bajka w porównaniu do poprzednich nocy :)
Askasin super babeczki jesteście :) mój mały super przesypial całe noce jak był mniejszy dopiero tak miedzy 5 a 6 mies zaczęły sie pobudki i grymaszenia w nocy.
Inferno mi wczoraj tez zrobiło sie późnym wieczorem niedobrze ale podejrzewam ze to efekt nieprzespanej nocy i bólu głowy. Wczoraj w ogole wzięłam ostatnia tabletkę anty, generalnie było dosyć wygodnie bo okresu nie było, ale z drugiej strony czesto zapomniałam brać o wyznaczonej porze tabletki i 7 mies brania to chyba dosyć długo faszerowana sie tabletkami. Planujemy z mężem drugie dziecko, oczywiście nie juz teraz ale i tak musi wszystko potrwać zanim hormony, itd wrócą do normy. Inferno mam nadzieje ze to poprosu masz gorszy dzien i wszystko szybko ci przejdzie.
Jesli chodzi o prace mój maz pracuje tez w urzędzie ds promocji miasta/ organizacji wszelakich imprez kulturalnych, sportowych itp, czyli nie ma pracy typowo biurowej wręcz przeciwnie niezłe sie musi nagimnastykować, a u nas wiecznie jest co robic, wiec teoretycznie pracuje co drugi dzien po 12 godz lub cały tydz po 8 w zależności od potrzeb, ja natomiast pracuje w branży hotelarsko- turystycznej- konferencje- kongresy-bankiety itp tez pracuje po 12 godz i rożnie zależy od obłożenia, wielkości grup konferencyjnych itp czasami pracuje tez na noce bo jak jest potrzeba to idę sobie dorobić na recepcje w hotelu.
Peoniu cieszę sie maz koleżanki korzysta z pomocy lekarzy, napewno bedzie mu troszkę łatwiej to ogarnąć. Kurczę a co do dzieciaczków- charakterów to mój tez jest strasznie ciekawy swiata interesuje go ansolutnie wszystko cieżko mu sie skupić na jednej rzeczy kiedy w okół sie tak duzo dzieje cieżko z nim jest nie raz normalnie żywe srebro :p

http://fajnamama.pl/suwaczki/td9dg3l.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość ramania

Inferno
Jeżeli to grypa to oby Kacper nie złapał;/ Jeżeli to coś innego to hmm wypada tylko test zrobić.
SH
Ja ćwicze ale dopiero koło 22. Jak są upały to u mnie szklarnia się robi w mieszkaniu, a poza tym nie zawsze mam czas. w sobotę odćwiczyłam 6 weidera, bo panowie tv na mecz zarezerwowali, a wczoraj juz skalpel poszedł. Mój mąż nawet stwierdził że mam mniejszy brzuch, ale byłam przed jedzeniem :) nie powiem i tak mi się miło zrobiło. Pytałaś ile dzieciaczki jedzą. moja zjada 4 porcje mm i do tego półtora słoiczka jarzynek. Kaszek jeszcze nie wprowadzałam. W tym tygodniu mam zamiar kleik wypróbować.
Grudniowa
Dzięki za info o wyspie. Jak sobie wygooglowałam to skojarzyłam że znajomi byli tam jakieś 5 lat temu i mega chwalili sobie tam pobyt, więc mąż stwierdził że za rok możemy tam pojechać. Napiszę do Ciebie kiedyś na priv odnośnie tego wyjazdu bo mam jeszcze kilka pytań.
Aga
To przykre co usłyszałaś. Olej to. Nie rób niczego dla innych. Jeżeli chcesz schudnąć zrób to dla siebie. Nie oszukujmy się ale nikt kto nigdy nie podjął próby zmienienia czegokolwiek w sobie nie zrozumie wysiłku jaki Ty wkładasz w to aby osiągnąć cel. Łatwiej jest komuś coś wytknąć niż samemu coś ze sobą zrobić. Wiem że słowa jakie usłyszałaś ranią, ale czasu nie cofniesz. Mogę Ci podać tekst który usłyszałam kiedyś od mojej babci. Miałam wtedy koło 19 lat. Moja babcia do kuzynki: Asia jesteś taka ładna mogłabyś pracować w biurze" po chwili spojrzała na mnie i: " a ty sobie jakoś w życiu poradzisz" :) Niezbyt to miłe ale trudno.
Askasin
śliczne maleństwo :) Też mi kogoś przypominasz. nie wiem czy nie Ewelinę Lisowską.
Hunney
co do glutenu kiedyś czytałam fajny art ale niestety nie mogę go znaleźć:/ |Mi się wydaje że moja Kaśka ma problemy, bo od kiedy zaczęłam podawać pojawiły się problemy z kupą i do tego mega sucha skóra w zagięciuach nadgarstków, kolan i łokci. Narazie wyeliminowałam gluten, leczę skórę a za jakieś 2 tyg znów zrobię prowokację aby potwierdzić teorię. Choć być może poprostu azs się u nas bardziej aktywowało po urlopie. Ciężko stwierdzić. Za tydz mamy szczepienie to zapytam lekarkę co o tym sądzi.

Dziewczyny przejrzałam foty Wasze dzieciaczki maja sliczne czuprynki. Moja to niestety łysolek :)
Grudniowa widać że wypoczeliście i urlopik wam służył. Dla mnie najlepsze zdjęcie jak mała ma nogi w wodzie.
Peoniu
lodożerca cudny :) aż się gotował po jeszcze :)
Sh
Bartek to duży chłopiec i z fajną czuprynką. Ty mega laska.
cosmic
Nastka to taki mega pozytywny cukierek. śliczna dziewczynka. Twoje włosy cosmic są piękne.
MMK
Lenka super i mam nadzieję że choróbsko minie. U mnie niby leki się skończyły, ale raz po raz gila jeszcze wyjmę. Zresztą od tego odciągania jej gili mnie coś wzięło:/

Odnośnik do komentarza
Gość aga1987

Dziewczyny jesteście super!!!!!!! Zawsze mnie pocieszycie!
ja zrobiłam jedną rundę bikini bo Klaudia się obudziła! lece pod prysznic i na spacer!
Inferno- jeżeli to grypa to kup małemu dicoflor a jeżeli nie to czekamy na wieści! W każdym razie trzymam kciuki, aby było ok!

Odnośnik do komentarza

ramania no u nas po pierwszych 2-3 dniach kaszki mannej kupa super twarda i widac,ze sie meczyl. Potem nagle jakby biegunka,ale zaczelam mu tez podawac antybiotyk wiec to tez moze cos zmieniac
shco do tabletek anty,to uwazaj,bo ja przed ciaza bralam 11 lat pod rzad i trudno nie bylo zajsc. Wiec to moze wrocic do normy bardzo szybko
inferno trzymamy kciuki,zeby to byl tylko jakis epizod,bo z tego co pamietam to chyba bardzo nie chcesz na razie kolejnego Bobania;)
askasin odkad matheo mial kilka dni to zawsze budzil sie raz w nocy(okolo 4-5 nad ranem) jadl 30 min,odkladalam go i szedl spac. A od jakichs 6tyg jest cyrk na kolkach,ostatni miesiac to juz wogole. Nie wiem tez czy nie wiazac tego ze zlobkiem,moze sie stresuje.. Nie mam pojecia

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlh371lbevm3jb.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, bardzo Wam dziekuje za odpowiedzi odnosnie kaszki i kleiku :*

Aga, rób dziewczyno swoje, ćwicz dalej tak jak cwiczysz a zobaczysz ze pozniej geby opadna tym ktorym sie zebralo na takie niemile komentarze. Powolutku a do celu. Ja bardzo podziwiam Ciebie i wszystkie pozostale ćwiczące dziewczyny za chęci i zapał. Nie wiem czy pamietacie co pisalam przed wakacjami - ze zaczynam cwiczyc od 1 lipca? To moze lepiej zapomnijcie he he , bo na razie dupy nie ruszylam. Ja nie wiem kurde ale niby odpoczelam na tych wakacjach a teraz w domu to mam takiego lenia ze szok. Za to jak wyjde troche do ludzi to od razu mi lepiej. No nie wiem, ten dom mnie tak rozleniwia. Nic mi sie nie chce ostatnio...

Sh, Hunny, oby jak najmniej takich ciezkich nieprzespanych nocek :( Mojej jak szly zeby to byl taki tydzien gdy po kapieli byly straszne krzyki i halasy, nie mogla wtedy usnac po karmieniu, ale w nocki nawet przesypiala.
Lenka ma na razie dwie dolne jedynki, gorne tez ida ale jeszcze sie nie przebiły. Ktoras z Was pisala ze gorne wychodza bardzo dlugo, takze cierpliwie czekamy ;)

Sh, na tym zdj lezaki puste i parasole zlozone bo.. wyobraz sobie ze lało i była burza! Bylam w szoku bo nie ot taki sobie deszczyk tylko jak przyszly ciemne chmury i sie rozpadalo okolo poludnia to byla tylko krotka przerwca kiedy nie padalo (wtedy robilam wlasnie tę fotkę;), a tak to padalo jeszcze cała noc do rana! Mowilam mezowi ze chyba w tym momencie w Polsce jest ladniejsza pogoda he he :) Poweiem szczerze ze pierwszy raz na wakacjach do cieplych krajow spotkała nas taka ulewa ;) Z tym ze mimo burzy bylo cieplutko, a nastpnego dnia wyszlo sloneczko i znowu grzalo. Podobno tam na Zakynthos tak jest ze co jakies 1,5 - 2 tyg sa krotkie opady deszczu. Pewnie tez dzieki temu ta wyspa jest bardzo zielona, podobnie jak Korfu.
My bylismy jeszcze przed sezonem i faktycznie na plazy bylo duzo miejsca, mozna bylo spokojnie rozkladac sie z namiotem (mielismy taki na plaze). A przy basenie tez pierwszy raz lezaki nie byly juz wczensiej pozajmowane, spokojnie po poznym sniadaniu jak sie przyszlo to bylo jeszcze w czym wybierac. Ogolnie to ten hotel gdzie bylismy byl kameralny, a i miejscowosc spokojna, wiec dla nas juz teraz wypoczywajacych z bobaniem to bylo fajnie (kiedys ciagnelo mnie bardzo do rozrywkowych kurortów ;)

Ramania, jak masz jakies pytania pisz smiało :) Wyspa ma swoj urok, w ogole Grecja jest znacznie inna niż np Hiszpania, Hiszpania ze tak ujmę bardziej "europejska", w Grecji jest taki inny klimat, co tez jest na plus. Niestety nie bylo dane nam zobaczyc najpiekniejszych miejsc na wyspie, bo te wycieczki byly calodniowe, do tego trzeba bylo plynac statkiem, takze nie dosc ze ja mam chorobe morską (jeden aviomarin nie daje rady) to tu jeszcze z malenstwem - oj nie, nie tym razem. Kiedys moze jeszcze tam wrocimy ze starsza Lenką i wtedy zwiedzimy wyspe dokladniej :)

Askasin, śliczne jesteście dziewczyny! A wiesz, ze mi tez kogos przypominasz.. Sama nie wiem..

Z naszego maila:
Cosmic, slicznie sie usmiechasz :) Anastazja ma Twoje oczka takie smiejace sie :) A Filipek tez niezly smieszek. Nie dziwie sie ze panie przedszkolanki maja do niego slabosc ;)

MMK, no duza ta twoja Lenka na to pol :) Fajny smoczus ;)

Ramania, jestes super mamusia z super dzieciaczkami :)

Odnośnik do komentarza
Gość askasin

Heheramania oj na pewno nie do niej.
Teraz będzie zabawa do kogo podobną. Śmieje się tylko.
Inferno nie ma co się stresować. Kupić test i zrobić i będzie już po problemie. Oby :-) niech jest po Twojej myśli.

grudniowa mamotak Ci zazdroszczę tych wakacji. Sama podjechalabym, ale to niemożliwe. Może kiedyś.:-)

Hunny może to przez zęby, bo moja np ostatnio ma też problem z zapytaniem i wkłada z nerwów palce do buzi. A mi prawdopodobnie się budzi, bo jest głodna.

Odnośnik do komentarza

Grudniowa
U Twojej Lenki tyle ząbków a u mojego Kacpra nic.
A jak Ci sie nie chce cwiczyc i nic robic to nie rob. Mi zawsze wszystko najpiękniej wychodzi jak mam wene i wstaje rano z bardzo pozytywnym nastawieniem. Tak wiec Kochana sie nie zmuszaj.

Cosmic
Oprocz dzisiejszych dolegliwości zoladkowych, na drodze do idealnej sylwetki, stanal mi brak chęci !!! Pocwiczylam kilka minut, pobieglam do kibla, ale spojrzalam na ta Chodakowska i mi sie odechcialo. No tak mi sie nie chce ze szok!!!

Ramania
6 Weidera.... kurcze, nie podolalam. Chcialam sie zaprzec a tu ooo.... Jednak trudne wyzwanie jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Gość ramania

askasin
A ja jak wrzucam w neta lisowską i te jej naturalne zdjęcia bez mega stylizacji to naprawdę jest podobna. :P Ale wiesz ja noszę okulary :P
Hunny
A dalej podajesz gluten?? Bo może twardziel tylko na początku się pojawił z racji tego że to nowość. U nas taka sytuacja utrzymywała się, pomimo dopajania. Zobaczę w przyszłym tygodniu jak pójdzie.
Inferno
Trzepłam tego weidera ale ostatnia seria to była już męka :) A poćwiczyłam to bo przynajmniej znam i nie chiałam mieć kolejnego dnia bez jakiejkolwiek aktywności.

Odnośnik do komentarza

ramania zaczelam te kaszki chyba od wtorku. Sroda ,czwartek byl "twardziel" i w czw mu dalam caly sloiczek jablka(gdzie zazwyczaj daje pol),no i od piatku wszystko super rzadkie:/ no ale od piatku bierze tez antybiotyk. Odstawie mu na razie pare dni ten gluten i zobaczymy czy cos sie zmieni
Ps jak ktoras z was podesle mi ten adres email to wam wysle filmik jak Mathéo wcina arbuza przez siatke:) Banan slabo mu wchodzil,ale arbuza uwielbia-moje dziecko;) Ja wczoraj kupilam sobie na targu 6kg arbuza i wszystko dla mnie:p

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlh371lbevm3jb.png

Odnośnik do komentarza

Witam nowe mamusie! Super, że się ujawniłyście. Im nas wiecej, tym lepiej !

Aga rób, swoje i nikim sie nie przejmuj! Ty bedziesz miała wspaniałe efekty a oni dalej bedą gadać. Nie przejmuj sie, wypuść uchem i strzel bikini ;)

Urocze te Wasze maluszki, a lody Peonii mega! I tez odtwarzam filmiki na kompie, bo na komórce mi nie idą :(

Dostałam dzis okres. Skończyło sie frywolne latanie hehehe Emma opanowała raczkowanie do perfekcji. Zasuwa po całym domu, musieliśmy założyć bramkę na schody! Zębów ani widu ani słychu. Siada tylko z podporem. Aaaa i zaczęła ssać sobie palucha u stopy- takie to urocze... Przekręca sie na plecy i spowrotem juz od daaaaaawna daaaaaaaawna. I wspina sie na wszystko co sie da. No to sie pochwaliłam :D
Inferno daj znac co i jak ;)
Cosmicwlosy super!

http://fajnamama.pl/suwaczki/afo6hq3.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość cosmicgirl

Dziewczyny dziękuję serdecznie za komplementy odnośnie włosów...jeszcze przed ciążą byłam długo długo blondynka..
potem było ombre a z ombre został brąz.I w nim czuję się najlepiej.No nie wiem tylko ile mi ich zostanie w niedługim czasie bo wypadają masakra i mała jeszcze trochę coś tam wyrwie :-)
Inferno kurde to musisz przezwyciężyć tego wstretnego lenia!!już go wygonilam...powiedz mu żeby spier....lal bo masz robotę do wykonania:-)a najlepiej nie rozmyslaj o tym ze tę ćwiczenia musisz zrobić.Potraktuj to jak czynność ktora robisz codziennie.Musisz to zrobić i tyle.Nie ma ze nie.Jutro musisz się postawić i zrobic wszystko jak należy...i czekam na info ze już zrobione ;-).wierzę w Ciebie!!
Mi zostało 4dbi i moje wyzwanie będzie zakonczone!!!
grudniowa mamoTy to jesteś taka szczyplutka filigranowa ze chyba ćwiczenia Ci nie potrzebne.
MMK czy mała podobna do męża to sama nie wiem.Kurde mówię wam ile ludzi nas widzi tyle opinii kto do kogo podobny.Dzieci napewno mają po mnie kształt oczu...skośny hehe
ramania sliczna jesteście rodzinką.twój mały taki wesoły chyba jak mój.Mala Kasia słodka dziewczynka.
hunny oj te nieprzespane noce...współczuję i nie wiem czy to Ciebie pocieszy ale znam ten ból co noc mam pobudke co 2godziny.Oby u Was to jednorazowe i wszystko wróciło do normy.
Jeśli chodzi o kupy po antybiotyku to u nas też były mega rzadkie jak Nastka brała antybiotyk.lekarka mówiła że to normlanie.Po skończeniu antybiotyku wszystko się unirmowalo. U nas też twardsze kupy ida od paru dni.I tak jest ze z 2 twarde a potem jak się odkorkuje i zacznie lecieć to zasrana po pachy hehe.Moja też zajadala arbuza nie dawalam w siatce tylko z ręki.Natomiast z siatki jabłko fajnie wchodzi.Banan wogle ni z siatki ni z łyżki.Kupiłam nektarynki więc jutro też poleca do siatki.
askaskin hehe ale jaja też mialam napisać że kogoś mi przypominasz tylko niebwiem kogo :-)
Inferno no no jak Ty masz już jakieś podejrzenia to ja nie wiem.Z Kacprem też się źle czulas od razu?rzygalas?
aga pieprzyc ich.robisz to dla siebie.Jeśli im się nie podoba to niech nie patrzą.Jeszcze im pokażesz zobaczysz.Bądź konsekwentna a napewni utrzesz im nosa!

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny pomocy! Wiem,ze temat juz byl,ale dawno temu i mnie nie dotyczyl wiec nie pamietam. A mianowicie mamy chyba wrastajacego paznokcia(duzy paluszek u stopy). Wczoraj zauwazylam lekkie zaczerwienienie,dzis gorsze u jakby opuchniete z boku paluszka:( Zgooglowalam sobie zdjecia i.. zrobilo mi sie niedobrze widzac jak sie to moze skonczyc:/ A ja te paznokcie chyba tylko ze dwa razy na razie obcinalam bo mial takie krociutkie. Nawet nie wiem co zle zrobilam:( popsikalam mu octenisteptem i zawinelam wacikiem jalowym na noc,bo nie mialam lepszego pomyslu. Jakies rady? Domowymi sposobami probowac czy do lekarza?

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlh371lbevm3jb.png

Odnośnik do komentarza

Inferno, i tak właśnie zrobię - czyli nic dzis nie zrobię ;P No ale oby jutro naszła mnie taka wena o której piszesz bo mieszkanie samo się nie posprzata ;)
A ząbkami to Ty się nie przejmuj, potem zobaczysz jak Cię Kacperek znienacka "chapnie" tymi swoimi kiełkami to będziesz piszczeć jak ja. Choć nie powiem od tamtego razu, gdy zawylam i mała zdziwiona przestraszyla sie i az zaplakala, jest spokój :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...