Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Jo, ja nie moge! Mała jest świetna, a ta fryzura mistrzostwo swiata :D hehe opalona od urodzenia, ależ bedzie miała adoratorów :)
Malvina wyobrażam sobie jak komicznie musza wyglądać te skoki :D
Te nasze maluchy sa kochane codziennie dostarczają nam tyle radosci.
Kurczę myslalam, ze pomału będę juz schodziła z kp i karmiła oh tylko 2 dziennie a reszte mm, to skubany dwa pierwsze dni ładnie jadł mm na dobranoc, a reszte rób co chcesz nie chwyci sie tego, a poczuje moje mleko i wcina. Pozostaje mi wykorzystać mm do kaszki. Mamy mleko Hipp BIO i nie wiem czy kupic jakieś inne, bo wydaje mi sie ze te mleka praktycznie tak samo i boje sie ze tez nie bedzie chciał jesc..

http://fajnamama.pl/suwaczki/td9dg3l.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jo
Twoja córcia jest cudna, ma taką oryginalna urode, no a fryzura - normalnie jak od fryzjera :) Same jej tak włoski zabawnie urosły na irokeza?

Ja z mm zrezygnowałam. Nawet kaszki dostaje bezmleczne, kupuje takie bez smaku i tylko dodaje je do przecierów. Na razie mleka ma wbród zcycka. Spróbuje mlecznymi po 6 miesiącu, może juz bedzie ok, na razie boje sie wymiotów.

musze zwazyc młodego, ale skoro wazył niespełna 8 kg 3 tyg temu, to teraz pewnie ponad 8... czuje ciezar w moich ramionach i karku.

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Sh88 aga1987 dziękujemy za komplementy :)

Peonia same jej tak urosły. Jak się urodziła to ten irokez był tylko trochę dłuższy niż reszta i wszystkie miała proste ale później jej się wytarły boki a środek dalej sobie rósł i się skręcał :)

aga1987 wyjeżdżając do Pl miałam plan żeby się za jakieś ćwiczenia zabrać, wzięłam ze sobą odpowiedni ubiór nawet a zamiast tego wróciłam ze zbędnym balastem wokół pasa :D

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkupjy3uak6uyu.png

Odnośnik do komentarza

Sh88
no co dziecko to inaczej, prawda? Mój mm wypije, ale co z tego jak wymiotuje.
Ja Cię i tak podziwaim za cierpliwość w odciąganiu pokarmu, naprawdę :) Ja bardzo nie lubię odciągania, jak dłużej odciągam, to bolą mnie potem piersi, chyba bym tak długo jak Ty nie wytrzymała. Też bym próbowała przejśc na mm na Twoim miejscu.
A Twój synek najbardziej lubi Twoje mleko :) No wcale mu się nie dziwię.
A próbowałaś Bebiko? Jest chyba najbardziej podobne w smaku do kobiecego mleka, moja córka po piersi nie chciała innego poza tym. A syn jak się odessał żadnego mleka nie chciał pić, tylko były przetwory mleczne i kaszki na mleku. Może i u Was tak będzie?

A wiesz, że zgapiłam się z tym kobinezonem z Next? Wchodze na stronke, a tam prawie wszytsko wyprzedane. Na szczęscie własnie 80 zostało... To juz jest w drodze :)

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Sh88
No ja tez jestem pelna podziwu jezeli chodzi o te odciaganie. Ja do godziny 15 zazwyczaj karmie Kacpra piersia. Podchodzi do nich kilka razy i tez mnie bola a co dopiero mowic o laktatorze i odciaganiu. Dumna jestem z nas kobiet ze tak mocno walczymy o to zeby nasze dzieci mialy to co najlepsze.
Moj juz coraz rzadziej ciaga cycka. Na pewno długo jeszcze bedzie ciagal rano. Zauważyłam ze im więcej spie, tym wiecej mam mleka. Nawet jak utne drzemke z Malym po poludniu to cycki sa pelne. Szkoda tylko ze na takie drzemki nie moge sobie za bardzo pozwolić.
U nas dziś kiepska pogoda. Jestem jakas ospala i beznadziejnie sie czuje. Moj Bobanio tez jakis marudny. Jeszcze strzela fochy bo chce cos zrobic z raczkami i nóżkami jak jest w pozycji raczkujacej ale nie wie co. Mowie Wam Dziewczyny, takie ma fochy ze sie poplakalam ze śmiechu po prostu.

Odnośnik do komentarza

Hej!
Madula, ale spryciula z tej Twojej Hani :)
Jo, śliczna masz córeczkę. No i ten irokez fajowy :)

A my wczoraj po kapieli mielismy z nasza niunia niezla jazdę. Wpadła w taką histerię, cala się trzesla i zanosila. Ostatni raz tak ryczala po pierwszym szczepieniu. Podejrzewam ze to z przemeczenia bo najpierw byliśmy na wycieczce, jazda samochodem, do tego bylo goraco, a wracajac wstapilismy jeszcze do tesciow, więc kolejne przeżycie dla niej. W ogóle tego dnia wstala wczesnie bo juz o 6, potem mało co spala, a dzień wcześniej poszła późno jak na nią spać bo przed 22, gdyz bolał brzuszek, wymiotowala (podejrzewam że za dużo i za pozno wpakowalam w nią bo najpierw dałam jej jabłko a za chwilę wypila dwa cycki, i potem po kąpieli znowu pierś). Także brak snu i przemeczenie dało się nam wczoraj we znaki. No akcja była niezła, powiem szczerze ze byłam mocno przerażona bo myślałam ze coś ja boli albo ze sie rozchorowala po tej wycieczce. W nocy też jeszcze jeczala, musiałam głaskać po główce i uspokajac.
A jutro szczepienie, oby było dobrze..

Odnośnik do komentarza
Gość cosmicgirl

Jo mała śliczna.
grudniowa mamo no to się nawalczylas co? Takie dni sa najgorsze człowiek się nagimnastykujr i zachodzi w głowę co jej jest i o co chodzi.Ale pewnie było tak jak piszesz ze miała rozregulowany dzień i tak na to zareagowała:)ja to jak taki dzień jest wyjściowy mocno z domu to już daruje sobie kąpiele:)choć niektórym dzieciom to pomaga i mają lepszy sen:)
Moja jak była chora to wstawala tylko po 2rszy w nocy a dziś już znów wstawalam tyle razy ze nawet nie policze.Kurde podaję jej antybiotyk i ma kupki częste i rzadsze od niego i nie chciałam jej tak bardzo tego jedzenia tak wciskać żeby jeszcze bardziej w tym brzuchu nie mieszać więc np wczoraj jechała na samej cycce i zastanawiam się czy to nie powód tego nocnego wstawania.Dziś już dałam zupkę to duża zjadła i jeszcze może zdążę dac kaszke przed snem.
Kurde dziewczyny jak piszecie jakie wasze dzieciaki akrobacje wyprawiają to aż uśmiecham się pod nosem jak to musi fajnie wyglądać:)Moja jak narazie to obraca się na brzuch jak lezy na brzuch do podpiera się na wyprostowanych rękach albo ręce leżą dupa w górze i macha na strony:)czasem się uda że z tego machania uda się na plecy znów wylądować.no i pozycji na plecach dupa do góry lata razem z nogami:)

Odnośnik do komentarza
Gość cosmicgirl

aga kurde to już sukces ze zaczęłaś te ćwiczenia.ja też mam plan zacząć...hehe dziś nawet miałam zacząć ale doszłam do wniosku że jak zacznę robić to nie wyrobie się z rzeczami które zaplanowałam dziś do zrobioenia.....hmm no tak jakby te 20min mnie zbawilo hehe no człowiek z lenistwa najgłupsze wymówki wymyśla:)w połowie lipca jadę na wakacje i do tego czasu jakbym teraz zaczęła coś robić to może jakieś efekty by wyszly:)

Odnośnik do komentarza

Cosmic
Ja tez planuje ćwiczyć i co? I jak zwykle to samo. Niby 20 minut tu, 20 minut tam i dzien zlatuje. Tez zwalalam na lenistwo ale tak na dobra sprawe, te 20 minut poświęcić czasem trzeba na sprzątanie zlewu, albo załatwianie potrzeb fizjologicznych. Ja w sumie mam grzeczne dziecko. Ale po calym dniu targania sie po domu, ogrodku i jeszcze jak dojda do tego zakupy czy wyjazd do lekarza to naprawdę nie wiem czy wieczorem zjesc, przytulić sie do lubego, isc spac czy ogarnąć sama siebie. Ogólnie nie narzekam ale takie rozjechane dni mnie dobijaja.

Grudniowa
Pewnie masz racje, ze Lenka tak zareagowała na taki dzień. Moj Kacper tez nienawidzi za duzo jezdzic, nadmiar wrażen zle na niego wplywal od urodzenia. Na koniec dnia jest histeria i nie mozna sie ogarnąć z nim. Tak więc rozumiem Twoja frustracje, ja czasem po takich dniach siedzialam i beczalam razem z Bobaniem.

Odnośnik do komentarza

Grudniowa mamo, współczuje histerii, u nas jest dokładnie to samo jak jedziemy do teściów (1,5 h, w jedna strone) to pod wieczor jest histeria i czasem tez na drugi dzień musu dojść do siebie. On lubi mieć wykonany plan dnia:p je i śpi codziennie praktycznie i ruch samych godzinach, pewnie tez ja go tak trochę nauczyłam poprzez to moje odciąganie cycków musiałam rozplanować sobie dzień co do godziny.
A co do ćwiczeń moze was trochę zmotywuje, dziewczyny u mnie juz idzie 4 tydzień jak cw

http://fajnamama.pl/suwaczki/td9dg3l.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

... Jak ćwiczę 5 lub 6 razy w tygodniu z chodakowska, a jeszcze odciągam cyce5/6razy dziennie, wychodzimy na pole dwa razy dziennie czasem nawet trzy jak jest ładna pogoda no i oczywiście trzeba ogarnąć dom itp tak jak kiedyś pisały dziewczyny z dwójka lub trojka dzieci, im wiecej obowiązków tym lepiej masz zorganizowany dzień :) takze do dzieła :)
Cosmic pewnie masz racje po samym cycu to pewnie domagała sie jedzonka a zreszta podczas choroby mniej jadła to jak juz organizm doszedł do siebie to chciał nadrobić straty.
Inferno a jakie mleko podajesz Kacprowi?
Peoniu to dobrze ze jeszcze sie zalapalas, ja tez długo polowalam bo ciagle nie było rozmiarów, traz sa nowości i juz w większości nie ma rozmiarów dostępnych, wszystko wykupione, a na dresiki moro poluje juz nie wiem ile :p
Ramaniu jak tam u ciebie? Mam nadzieje, ze juz wszyscy dochodzą do zdrowia :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/td9dg3l.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Sh88
Brawo Ty !!! Nie podaje mm jezeli o to pytasz. Do piętnastej same cycki, bo mu sie juz odmienilo, potem kaszka mleczno-ryżowa (w składzie ma mm), jakas zupka, deserek i znow cycki jak mu sie zechce. Ale w dzień ostatnio malo je. Nie wiem o co chodzi. Woli sie rozglądac wokół niz zjesc.
A powiedz czy ćwiczysz z Chodakowska czy moze masz swoj wlasny zestaw cwiczen? Kurcze, kobieto no pozytywnie mnie zaskoczylas. Skad tyle energii w Tobie? Wiem ze gdybym sie zaparla tez bym cwiczyla i robila wszystko jak w zegarku ale zawsze cos wypadnie. Lubię byc zorganizowana ale ostatnio jakos brakuje mi na wszystko sil.

Odnośnik do komentarza

Jak Bartus miał ok 3 mies ćwiczyłam dwa razy, potem jakos tak zeszło a to dzis nie bo musze dokładnie posprzątać a jutro tez nie bo jestem zmęczona... I tak mi zeszło aż Bartus ma pol roku i sie poprostu wkurzylam na siebie ;p jak nie teraz to kiedy ? Jak wrócę do pracy to wtedy dopiero noe będę miała czasu, póki jestem w domu to moge to jakos ogarnąć. Poza tym po ciazy nie wyglądam najgorzej jak pewnie wszystkie tu na forum wiec nie mam jakiegoś mega wyzwania np zrzucić 20 kg, jak niektóre dziewczyny, które ćwiczą z chodakowska, a efekty robią wrażenie. Jak wrzucają zdj na jej fanpage to naprawdę wykonały mega robotę, a mi moze nie trzeba wiele do szczęścia a tak sie cackam i nie moge wziąć za siebie, no to sie wzięłam i wy tez sie bierzcie :) efekty juz widzę, gladsze ciało, mam wiecej energii czuje sie taka lekka :p i pomału widac jak zaokraglaja sie pośladki i brUszek siada :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/td9dg3l.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

... Nie siada tylko spada :p
Inferno jak brakuje ci siły to tym bardziej sie zabieraj, moze po paru pierwszych ćwiczeniach nie będziesz mogła ruszyć noga ale potem zobaczysz ze bedzie w tobie wiecej energi, najgorszy jest pierwszy tydzien a jak go przetrwasz to juz poleci. A ćwiczenia wykonuje chodakowskiej, skalpel, skalpel wyzwanie, secret, turbo wyzwanie i sukces, a na You tube tez jest sporo jej filmików:) ile Kacperek zjada kaszki na dobranoc? I śpi ci potem przez cała noc ?

http://fajnamama.pl/suwaczki/td9dg3l.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Sh88 super ja dziś będę ćwiczyć drugi raz, najgorzej jest zacząć, po prostu zmotywować się. Ja nie lubię tak odległych celów więc daje sobie cel na ten tydzień aby codziennie ćwiczyć w następnym zrobię tak samo. ćwiczę jak mała śpi.
A który program trningowy wybrałaś? ja mam narazie skalpel, chciałabym turbo spalanie ale nie dałabym jeszcze rade.

Odnośnik do komentarza

Kasia nie przejmuj sie, da sobie radę, mój tez na poczatku nie wiedział co zrobic a teraz fika ze nie mozna go z oka spuścić, daj jej pare dni :)
Aga ja juz ćwiczyłam wszystkie te co wymieniłam i najbardziej daje w kość program sukces... Myslalam ze zdechne ale jak skończyłam byłam z siebie dumna :p

http://fajnamama.pl/suwaczki/td9dg3l.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

duzo mam do nadrobienia. przeprowadzki koniec. meczarnia niesamowita. neta tez nie mialam.

mam pewien problem. moj maly jak sie przewroci na brzuch polezyy chwilei glowa mu leci w dol. podniesie ja i znowu mu leci w dol. i tak non stop. jestem wystraszona. maly wogole sily nie ma trzymac glowki. chyba go za malo kladlam na brzuszku. niewiem co teraz :( do lekarzaidziemy dopiero 7.07 musze go o tym poinformowac.co za maniane odwalilam ze dziecku teraz glowka leci. az mi sie wyc chce

Odnośnik do komentarza

Sh88
Okolo 21 daje mu cala butle. Ale on zasypia przed 23 wiec jeszcze pociągnie cycka. Czy spi cala noc... do tej pory spal. Od czterech dni dwa razy wstaje w nocy. Po prostu sie budzi. Nie chce jesc, nie chce nic tylko wstaje i śpiewa lub cwiczy raczkowanie.
Jak go nie wezmę do siebie to nie zaśnie. Katastrofa. Nie chce go przyzwyczaić do spania z nami

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...