Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

A ja siedzę... uwaga! U Fryzjera :))) mmm wypoczywam. Mały z tata został a ja uciekłam bo mi juz łeb parowala. Siedzę i czekam az mi sie włoski farbna. Ja jestem z musu mojej fryzjerki bladynka ale czuje sie w tym dobrze mimo moich ciemnych i mega różnicy w odroście. Czytam wiec was nas i z tymi poradami haha Inferno chyba ja skorzystam z fotosyntezy co bym szybciej schudła. Ja mieszkam z babcia. Różnica pokoleń ogromna. Ale jak wyplułam jadem skorpionim to i różnica ucichła. Oni sobie wychowali to i ja sobie wychowam a jak będe chciała radę to sama zapytam.
Grudniowa mamo bo podobno gardełko i przełyk bardzo cierpią przy takim niedoulewwniu co prawda przy normalnie tez ale przy tym niby kaszel sie bardziej uaktywnia.

http://fajnamama.pl/suwaczki/5v7sov7.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/qusk7e3.png

Odnośnik do komentarza
Gość cosmicgirl

MMK i grudniowa mama no dziewczyny miło Was zobaczyć:)teraz przynajmniej będzie wiadomo do kogo się pisze bo wyobraźnia już podsuwala różne wasze wyobrażenia hehe.fajne ładne laseczki z Was:)no ja już nie taka młoda jak wy...coz przynajmniej r ocznikowo bo duchem to nie czuję się na swoje lata:)
potwierdzam ze prenalten działa bo też brałam i tabletki i syrop.
Ja oczywiście już byłam w oczekiwaniu na kupę i jaka mila niespodzianke mamie zrobiła jak obesrala z rano ubranko i rożek w którym spała hehe huk ze wszystko do prania ważne że kupa jest:)pewnie na kolejny tydz będzie spokój.

Odnośnik do komentarza

Air88 witaj:)

Ja sie martwiłam waga mojej córki bo mi lekarka powiedziała, ze dużo przybiera i zaczęła gadać coś o odchudzaniu. To sie wkurwilam a jednocześnie wystraszyłam.
Zdarzyło sie 900 gram w 2 tyg...
Ostatnio na szczepieniu tzn. 2,5 tyg temu była ważona i jest ok. Przybiera juz tak jak powinna :)
Ważyła ostatnio 6700 i 67 cm.
A teraz będę z nią na szczepieniu 4 kwietnia to zobaczymy.
A urodziła sie tak jak Twoje dzieciątko Air 4430 i 58 cm. Wiec podobnie:)
Widzę jednak ze wyglada juz inaczej. Jest długa i brzuszek zmalał. Nie jest juz taka piłeczką :)
Wiec drogie mamy ważne by nasze dzieci zdrowe i uśmiechnięte były bo jak widać różną wagę maja i jedzą tez jedne mniej drugie więcej. Cześciej i z dłuższymi przerwami.
Ubranka 62 i 68 ubieram. Zależy co :)
Spodenki na 68 podwijam a body na 68 niedługo będzie za małe.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny nie czytałam Was kilka dni i tyle stron do nadrobienia ale już ogarnelam ☺ pisze ogolnikowo bo nie pamiętam która co pisała. Więc na ulewania dobry nutriton stosowałam przy pierwszym dziecku. Ja odciągam od początku i teraz co 3,5h a w nocy tylko raz. Czasem mam ochotę tym walnąć i dać butle bo mam jeszcze 8 letniego syna i dom na głowie bo mąż pracuje w Niemczech i czasu mi brakuje ale poddaje się i dalej odciągam choć w nocy podaje mm raz bo mi brakuje pokarmu. Ale faktycznie pokarmu jest coraz mnie może nie z dnia na dzień ale z tygodnia na tydzień. Moja dziś kończy 10 tyg dwa tyg temu ważyła 5600 i miała 59 cm także już ubieramy 62cm. Stałego harmonogramu dnia jeszcze nie mamy choć od dwóch dni zasypia o 20 i śpi do 1 zje i śpi dalej do 5 znów zje i śpi do 8-9 także bajkowo można powiedzieć ☺ ja zdjęcie dodam jak mi pryszcze poznikaja jeśli to kiedyś wogole się stanie hihi.

Odnośnik do komentarza

Marsta88

No wlasnie te pryszcze!!!:-) moje powoli znikaja. Moze to zasluga pigulek. Zawsze po antykoncepcji mam czysta twarz. W ciazy tez mialam buzke jak lala (w sensie ze gładką hehe). Teraz niestety lipa. W ciazy to może ze trzy razy nogi ogolilam. W ogóle nie rosly mi wlosy na nogach. A teraz tragedia. Kuzwa.... depilator gorący :-)

Odnośnik do komentarza

Laski, ale z Was laski ;) śliczności! Teraz bedzie mi sie lepiej pisało, bo "widzę" z kim rozmawiam ;) a moze jeszcze byśmy sobie odświeżyły suwaczki, żebyśmy widziały ile nasze maleństwa mają dni, tygodni ?? Ułatwiło by to troche ;) Inferno dokładnie, tez sobie Ciebie wyobrażam w tych rudosciach :)) wstawiaj foto! I teściowej zdjęcie też wstaw, babeczka bedzie sławna hehehe . Podziwiam Cie za cierpliwość. Wczoraj znajoma mi opowiedziała, że jej teściowa kazała jej synka smarować smalcem.... Ramania- hahaha forum nie padnie, ale ja przez ten tekst padłam hahaha. :D moja niunia od dwóch dni zaczęła strasznie ulegac. Biedaczka... :( polecę do polskiego sklepu, moze mają to na ulewanie... (Tam spod lady to nawet antybiotyki polskie sprzedają ;) )

http://fajnamama.pl/suwaczki/afo6hq3.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość Agacia1982

My tez z 17 grudnia, wiec niedługo 3 miesiące :)
Odnośnie wagi Iga ważyła 6100 w 8tygodniu ... Nie wiem, ile mierzyła, bo chodzi w poduszce frejki z powodu dysplazji bioder. I nawet jak ściągniemy poduszkę, nogi i tak rozkłada na boki. A pielęgniarka ja położyła, to rozłożyła nogi. Pielęgniarka sie spytała, czy jej coś dolega. Powiedzieliśmy, ze dysplazja. To pielęgniarka stwierdziła, ze w takim razie nóg nie dotyka i zmierzyła ja z rozłożonymi kończynami ... I wpisała mi 60 cm do książeczki.
Teraz przy kolejnej wizycie bedzie szok, bo 68 juz ciasnawe i przechodzimy na 74...
A jutro kontrola u ortopedy i mam nadzieje, ze w końcu pożegnamy poduszkę ortopedyczna. I będę ja mogła spalić!!!!

Odnośnik do komentarza

Inferno dziekuje :-)

cosmicgirl no to mila niespodzianka ;-) dobrze, ze juz byl kupalek :-)

Marla ekstra! :-)

Agacia zycze Ci z calego serca abys mogla ja spalic!! My na usg bioderek idziemy 5 kwietnia, ale na wizycie u ortopedy, mowila ze wszystko ok i tylko kontrolnie trzeba zrobic. Mam nadzieje ze tak zostanie.

Malvina ja tez nie widze tego podbrodka, za to widze ogrom pozytywnej energii, ktora od Ciebie bije, takie ciepelko w oku. Mega :-))

Odnośnik do komentarza
Gość cosmicgirl

Marla miło Was widzieć dziewczyneczki:)śliczne i mama i córka:)
Malvina e tam ja też żadnego podbrodka nie widzę za to ta pozytywna energię tak.widać że jesteś wesoła:)
infernonie wykręca się i wrzucaj foto obiecuję że nie będę robić zoomu i patrzeć na pryszcze:)cczekamy kochana:)
agacia1982 współczuję tej pieluchy.też nosimy ortopedyczna taka na rzepy pobokach i też już mam serdecznie dosyć.także mam nadzieję ze U ortopedy pójdzie dobrze i będziecie mieli już to z głowy...Tak samo jak i mu tylko że my 30go mamy kontrolę i też na to czekam.daj znać jak wam poszło.
Malvina spróbuj mała bardziej pionizowac też po jedzeniu może troszkę pomoże.
Dziewczyny których jeszcze niewidzialysmy pokażcie się noo:)

Odnośnik do komentarza

Hej

Cosmic
wczoraj jak czytałam o Waszym kupolu to aż Ci zazdrościłam. Na szczęście dziś mała też się załatwiła. Kolejny kupol pewnie na 10 dni. Normalnie mam dziecko które się załatwia 3x w miesiącu (dziwnie to brzmi). Jak komuś mówię że mała tak rzadko się załatwia to mi wszyscy współczują. Tylko czego?? ona nie ma zatwardzeń i strzela w pieluchę bez większego wysiłku. 2-3 razy stęknie i po.

Malvina
Chyba muszę mocniejsze okulary sobie sprawic bo podbródka drugiego nie wiedzę. Za to osobę pełną optymizmu i mega pogodną.

Grudniowa mama, Marla76
Pięknie wyglądacie :) , Marla maleńka chyba jest podobna do Ciebie :)

I obiecane zdjęcie z wczoraj. Miałam je dodac wieczorem ale zasnęłam karmiąc i spałam jak zabita, a jak wstałam to już tylko do wanny się zwlekłam.

monthly_2016_03/grudnioweczki-2015-czyli-ostatnie-dwupaczki-tego-roku_45180.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...