Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość aga1987

ja dopiero teraz przeczytałam wszystkie posty, u nas rozpoczeły sie przygotowania do chrzcin.
Zakupy po porodzie kupiłam sobie jedne spodnie aby móc gdzieś wyjść i troszkę luźne bo brzuch mnie bolał po cesarce.
zakupy jak ja o nich marzę ostatnio jak kupowałam sukienkę na chrzciny to byłam załamana bo brzuch jest ( zawsze miałam brzuszek ale teraz mi bardziej dokucza)

monthly_2016_03/grudnioweczki-2015-czyli-ostatnie-dwupaczki-tego-roku_44684.jpg

Odnośnik do komentarza

Malvina
Fajniutka ta twoja kruszynka. Nie wiem jak jest w rzeczywistości ale ze zdjęcia podobna do ciebie.
I właśnie mi o taki uśmiech chodziło. Uśmiech dziecka wynagradza wszystko.

Aga
Ja tam nie widzę ponczusia tylko śliczna dziewczynkę.

Wszystkie fotki maluszków które tu widziałam były cudne tzn dzieciaczki cudne. Ja jak widzę takie fotki to sama do siebie się uśmiecham. A mój pyta zawsze czemu się tak ciesze. To mu pokazuje i mówię zobacz jakie ladniutkie. A on na to a może chcesz jeszcze jedno? Moja odpowiedz: kurwa po moim trupie.

Odnośnik do komentarza

Ja do spania zakładam Krasnalowi body z krótkim rękawem i pajaca bo na noc nie włączam ogrzewania ale jak ogrzewanie chodziło to czasem mała spała w samych bodach (śpi ze mną pod kołdrą). Później przebieram ją w body z długim/krótkim rękawem i spodnie. Skarpetki zakładam jak jej się chłodne stópki zrobią.

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkupjy3uak6uyu.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny a czy wasze maluchy tez płaczą jak je się ubiera lub myje glowke? Mój lubi się kąpać ale jak już głowę mu myje jest krzyk. Później jak juz go wyciągnę to jest ok grucha sobie póki nie przyjdzie czas ubierania. Krzyczy płacze jak ubieram mu body lub bluzeczke zakładana przez glowke. Jak mój jest i go zagaduje to jest ok ale jak ja sama go ubieram to jest histeria. To samo jest jak mamy gdzieś jechać. Jak kurtkę mu ubieram i czapkę. Też strasznie wrzeszczy. Nie lubi się mój mały ubierac ale leżeć w samych bodach lub bez pampersa to uwielbia.

Odnośnik do komentarza

D3382 Krasnal też nie znosi się ubierać ani po kąpieli (kiedyś nie było problemu a od kilku tygodni drze się niemiłosiernie) ani jak wychodzimy i zakładam jej kurtkę i czapkę. Z myciem głowy nie ma żadnego problemu, ona w ogóle uwielbia być w wodzie i zaczyna odkrywać jaka to frajda machać nogami w kąpieli :) Kiedyś był też krzyk przy każdej zmianie pieluchy ale już jej przeszło

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkupjy3uak6uyu.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...