Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Niewidzialna,
Ha!!! Przeglądam demotywatory.pl i kiedys trafilam na ten obrazek jak jeszcze bylam w ciazy. Troche jestem w szoku i sie pytam głośno gdzie jest ojciec tych dzieci i partner tej biednej kobiety.

Emilka951,
Pisalas ze to Twoje pierwsze dziecko. Ja tez mam tylko jedno. I za kazdym razem moj facet tez mi zwracal uwage ze moze dziecko głodne (to akurat wyniosl z domu bo u niego to wiecznie mamusia ich podkarmia) albo wymyslal inna pierdolke calkiem z dupy. Kiedys mu powiedziałam ze dziecko jest jak dorosly tylko mniejszych gabarytów i nie umie sie wyrazic inaczej jak placzem. Ma swoje humory i chuj. Bedzie chcial plakac to płacze, bedzie chcial spac to zaśnie. Z mojego doświadczenia wynika ze kiedy urodzilam Malego musialam od nowa wychowac D bo zaczal mi odstawiac maniany i panikowac bez powodu, co mnie ogromnie stresowalo. Tobie też bym doradzila, abys wyeliminowala w swoim mezu wątek "pretensja" lub "panika" . Jak czegos nie czai to mu tłumacz. Faceci kompletnie nie ogarniaja że pryszczyk na twarzy dziecka moze byc np od ich zarostu a nie od tego ze zezarlysmy pol kilo sera. Jest kupa czynnikow niekoniecznie zwiazana z tym co jemy. Moj akurat wokol ust tez ma pryszczyki i juz mi tu tesciowa diete chciala zastosowac. Kiedys D by od razu jej posłuchał ze wyrodna Inferno zre bez opamiętania i nie dba o kondycje dziecka, ale teraz mowi ze to od smoczka i temat jest zakonczony. Trudna byla to przeprawa z moim lubym w kwestii co jest dobre a co nie. Ale uratowal mnie moj spokoj. Podziwiam sama siebie ze mam go az tyle.

Odnośnik do komentarza
Gość cosmicgirl

Lo jakbym siebie widziała tylko u mnie jedno przy cycu a drugie na kolanie hehe.jakbym miała bliźniaki to dopiero by człowiek się sprezal:)
infernomyślę że pruszczuki koło ust są właśnie od śliny która podraznia skórę dookolo ust.
Ja na pryszcze małej smaruję bepantjen sensidetm krem.emilka951idź do lekarza z pryszczykami to bedziesz wiedziała czy to alergia czy nie.u mnie to lekarka potwierdziła więc odstawiłam najbardziej popularne alergeny.

Odnośnik do komentarza
Gość cosmicgirl

Dziewczyny z innej beczki.wyczulam i swojej małej powiększony węzeł chłonny karkowy tylko po jedej stronie.dziś robiłam morfologia rano i wyszło ze ma podwyższone eozynofile.w poniedziałek idę do lekarza z wynikami.ciekawe jakie będą dalsze kroki.czytałam że to najczęściej alergia lub pasożyty.

Odnośnik do komentarza

Grudniowa mama gratuluję nocki w łóżeczku. :)
Emilka
Tak jak mówi cosmic idź do lekarza to powie czy pryszcz czy alergia. Mi na pryszcze położna poleciła krochmal ale juz przy alergii mała dostała fenistil i do nawilżania dermobazę.
Peonia
Mój synek ost zaprosił moją mamę do przedszkola z okzji dnia babci. Ale oczywiście problem że musi dojechać. Chrzciny dla małej robimy w niedzielę i też jej w d... źle. Wszędzie widzi problemy. Wtedy w święta nie pojechałam do niej. Nie wytrzymałam po tym jak dostałam bzdurne smsowe życzenia. Szkoda że tylko ja i moje dzieci są dla niej problemem. Bo moją siostrę i jej dzieci traktuje inaczej. Ale trudno jej strata. Ja staram się już mieć dystans do tego wszystkiego.

Mnie chyba czeka wizyta z małą u lekarza bo strasznie oczko jej ropieje:/

Odnośnik do komentarza

ramania u nas oczko okropnie ropialo. Przemywalam doslownie co kilka minut. Balam sie, ze kanalim zapchany. Zadzwonilam do poloznej i kazala kupic w aptece zioła świetlika (w torebkach, jak herbata), zaparzyc i tym przemywac. Poprawa byla juz nastepnego dnia, a po kilku calkiem przeszlo i juz problem nie wrocil. A bylo to juz 3-4 tyg temu, bo przed pierwsza wizyta poloznej ;-)

Odnośnik do komentarza
Gość Mama Leona

Dziewczyny dobrze, że jesteście...
Nawet nie macie pojęcia jak mi to pomaga! Synek już działa jak w zegareczku, to mój sukces dopiero odkrywam uroki macierzyństwa i karmienia piersią..a minęły ponad 2 miesiące. Przegapiłam skok rozwojowy chyba ale to dlatego ze moj sie non stop tak wydzieral ze ochujec mozna bylo.
Ja jem duzo, dalej nie chudne a przeciez zero miesa..ogolnie to jem juz wszystko, nie stosowalam zadnych kropel i mam wrazenie ze mlody fosyc szybko dojrzal w jelitkach..

Inferno przerobilam juz chyba wszystkie scenariusze histerii itd i to co u mnie zadzialalo to:
-dokarmienie butelka bo po prostu mlody glody bawet po cycach
- rozgazowanie malca np termometrem ale ja uzywalam rurki dostepnej w aptece

Co do relacji z rodzicami to ja mam tylko matke. Po porodzie pozwolilam na przyjazd, naturalne i siedziala 2 tyg. Cos tam moze pomogla, ugotowala ale bez przesady...tak czekala na wnusia a nie odzywa soe fo nas prawie 2 miesiace.

Odnośnik do komentarza

Ramania
no cóż, jak widac nie tylko u mnie w rodzinie sa dzieci lepsze i gorsze :(
Smutne to, prawda?
Ale na siłę nic się nie da zrobić. To kuriozum, że ludzie, którzy uważają siebie za rodzinnych i dbałych o dzieci bardziej cenia sobie plucie żółcią ( w przypadku mojej mamy), niz kontakt z córka i wnukami. Od połowy ciązy sie do mnie nie odzywa, małego wcale nie widziała, a to ona zrobiła krzywdę mojemu dziecku, więc nie wiem, czemu mnie chce ukarać. A tak zawsze piętnowała takie zachowania u innych.... Paradoks.

o148j44jsuj4r1nc.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny,
Mam jeszcze pytanie odnosnie snu Waszych Maluszków. Czy podczas drzemki w dzien, zdarza sie ze Wasze dzieci budza sie z płaczem? Mam na mysli taki płacz, jakby dziecku przysnilo sie cos zlego. Moj juz kilkakrotnie tak sie obudzil, po wzieciu na rece lub podaniu smoczka, spi dalej.
Kiedyś slyszalam ze takie dzieci nie maja snow. Jak dla mnie to absurd, ale zdania sa podzielone. Co o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza

Inferno
Serniczek upiekłaś?
Chyba razem z pozostałymi mamami na diecie po zakończeniu karmienia zgłosimy się do Ciebie na kawę i serniczek:)

Moja dziś dała czadu przy kąpieli. Normalnie uwielbia mycie a dziś szał.

Odnośnik do komentarza

Ramania
Serdecznie zapraszam.:-)

Moj Maly zaczyna plakac jak trzeba wyjsc z wanny. Tak jakby chciał mnie poinformować ze chce pobyc w wodzie jeszcze. W ogole ostatnio jakos dziwnie sie zachowuje. Tak fajnie do mnie ostatnio gaworzyl a od dwóch dni nie chce wcale. Gaworzy tylko do tatusia. No nie ogarniam. Focha ma jakiegos chyba heh. Zle pampersa zmienilam albo nie te body na tylek wciagnelam.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny u nas problem z brzuszkiem małej od wczoraj kupy nie było a widze że sie kręci i piszczy z bólu, mam nadzieje że jednak zrobi.
Dziś jeździliśmy z zaproszeniami na chrzciny.
Dziewczyny a jak spędzacie walentynki? Mój mnie czasem osłabia. Pytam mego gdzie zabierze żone i małą na walentynki? A mój a czy ty jesteś zakochana? Więc nici z walentynek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...