Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Peonia, MMK,

No jest mega niezorientowany ale sie interesuje wszystkim co związane z dzieckiem i moim czasem poporodowym. Dzis dzwonil i mu 10 minut tłumaczylam jakie wkladki i podpaski ma kupić. Wybral idealnie. No i w synka wpatrzony.

Co do laktatora to tez nie zamierzam go uzywac codziennie. Ale dzis np musiałam zostawic dziecko z mama, bo jechaliśmy do USC. A wialo niemiłosiernie. Nie chcialam ciągnąc sie z nim w ta wichure. Nie mialam jak spuscic mleka, ale mam jeszcze ten komfort ze Maly jak jest przebrany i nakarmiony to najkrócej spi 2,5 godziny. Wiec zdążyłam wszystko ogarnac i mama nie musiala sie stresowac. Dlatego chce ten laktator na tego typu okazje. Zeby miec spokojniejsza glowe ze jest najedzony

Odnośnik do komentarza

Znów dziś mamy dobry dzień i Krasnal ciągnie cyca a nie butlę :D Przez jeden dzień udało mi się trochę podleczyć brodawki i jestem w stanie wytrzymać ból przy karmieniu.

Inferno ja laktator i butelkę kupiłam dopiero jak się okazało, że mamy problem z karmieniem piersią bo wcześniej nawet nie dopuszczałam do siebie myśli, że ww przedmioty będą mi potrzebne. Na szczęście mam od nosem dobrze zaopatrzony supermarket. Laktator mam ręczny Tommee Tippee ale jestem średnio zadowolona z niego

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkupjy3uak6uyu.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny

Jestem juz z coreczka od 2 dni w domu.
Bylam dluzej bo mala ma zoltaczke i musiala byc pod lampami.
Dzis mialam kontrole, bilirubina wzrosla wiec nie moge karmic piersia jakis czas.
W pierwszy dzien swiat znow kontrola.
Mam nadzieje, ze nie skonczy sie na lampach, bo wtedy musialaby zostac w klinice....

Mam pytanie do mam po CC.
Czy Wam tez kazali robic heparyne w brzuch 10 zastrzykow?

Jak czesto kapiecie swoje malenstwa?
Codziennie czy co drugi dzien?

Odnośnik do komentarza

No wlasnie moja mala tez super spi po kapieli.
Kiedys mowiono aby kapac codziennie i starsza corke 15 lat temu wlasnie kapalam codziennie.
Teraz czytam, ze co drugi dzien.
No ale to chyba same musimy zdecydowac.
Po porodzie kapali mi ja codziennie.
A w domku zamierzam co dwa dni.
No latem to inna sprawa - wiadomo.

Odnośnik do komentarza

Marla,

Mi po porodzie tez codziennie kapali Małego. Ale przyszla do mnie taka pielęgniarka noworodkowa i mowila ze jesli w mieszkaniu jest mocno cieplo to nalezy kapac codziennie. A u mnie w domu sauna. W dodatku jak luby zacznie okrywac Malego, nakladac mu czapeczki, rekawiczki, skarpetki to szlag mnie trafia. Dziecko lubi cieplo ale przegrzanie to nic dobrego. I mamy konflikt z tego powodu. Ja podchodze do tego z glowa a on mocno przegina. Wiadomo ze co za duzo to niezdrowo. No luby na dzieciach sie kompletnie nie zna. I chce dobrze, ale kurcze ta jego dobroc to niekoniecznie w dobrym kierunku idzie czasami.

Odnośnik do komentarza

Cos mi forum nie dziala:/ Bylismy dzis w szpitalu bo od wczoraj wody sączą sie non stop i co kuzwa powiedzieli...to normalne . Odeslali mnie do domu i kazali wrocic jak bedr miala regularne skurcze co 5-6min a puki co nie mam ich wcale:(
Zbadala mnie polozna ginekologicznie i powiedziala ze wszystko jest ok .glowka nisko a mala ruchliwa dlatego wody sie ulewaja...
Chce to miec juz za soba:(

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bzbmh6s7kp8sc.png
Livia ♡♡♡
Ur. 28.12.2015 godz.5.40
54 cm 3360gram

Odnośnik do komentarza

Cos mi forum nie dziala:/ Bylismy dzis w szpitalu bo od wczoraj wody sączą sie non stop i co kuzwa powiedzieli...to normalne . Odeslali mnie do domu i kazali wrocic jak bedr miala regularne skurcze co 5-6min a puki co nie mam ich wcale:(
Zbadala mnie polozna ginekologicznie i powiedziala ze wszystko jest ok .glowka nisko a mala ruchliwa dlatego wody sie ulewaja...
Chce to miec juz za soba:(

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bzbmh6s7kp8sc.png
Livia ♡♡♡
Ur. 28.12.2015 godz.5.40
54 cm 3360gram

Odnośnik do komentarza

Heh szybko poszlo a nic tego nie zapowiadalo. Przygotowalam wszystko na swieta i poszlam sie polozyc. O godz 22 odesly mi wody w dosc sporej ilosci. Po 20 min bylam w szpitalu tam kolejna partia wod. O 1poszlam na sale porodowa bo byla zajeta przez inna rodzaca i szybko poszlo. Mam niestety pare szwow ale czuje sie swietnie jak bym wcale nie rodzila oprucz odkurczajacej sie macicy stale ten bol ale to minie. To kochane Wesolych swiat dla was. Dla mnie sa szczescliwe juz drugi raz w zyciu. Dzis moj synek konczy 3 lata.

Odnośnik do komentarza
Gość cosmicgirl

ausia91 oj współczuję ci tej sytuacji tym bardziej ze w uk jednak inaczej do tego podchodzą.ciekawa jestem czy u nas w syt takiej jak twoja by wypuscili do domu.życzę Ci żeby akcja szybko się zaczęła i żeby wszystko było dobrze.może niedługo będziesz musiała czekać może niedługo coś się zacznie.Good luck!

Odnośnik do komentarza

Inferno- twój luby przypomina mi mojego na gównie sie zna a czasem tylko denerwował. Co 10 min było pytanie a pampersa sprawdziłaś? A masz ja karmić bo z wagi spadła - kurwa kazde dziecko z wagi spada lub ze jej jest zimno i mam ja ubrać a dziecko spocone. Wiec było ciężko! Moje słowa ze przesadza itp to było nic, musiała przyjść położna i powiedzieć to samo więc wtedy przyznał mi racje i przeprosił. Czasem wystarczy kilka zdań fachowca i będzie ok.

Ja przyjmowałam heparyne tylko w szpitalu.

Wszystkim mamusia zycze zdrowych i spokojnych świąt.

Odnośnik do komentarza

Aga1987

Wiesz moj luby sra ogniem bo to jego wymarzone dziecko. Długo mnie namawiał zeby je miec. Teraz jak juz ma to panikuje. Ale tak jak w Twoim i moim przypadku, uważam ze to raczej dobry, choć denerwujacy nas, objaw troski i obawy ze dziecku cos sie stanie. Juz pisalam ze do dziecka podchodze z glowa, mimo ze to moje pierwsze. Jak troszke popiszczy to nie znaczy ze od razu trzeba go na rece brac. Luby od razu mi go przynosi, kaze karmic. Czasem tez sie wkurzam. Szczególnie kiedy siedzw w toalecie a on mi wali w drzwi.

Odnośnik do komentarza

Wszystkim mamusiom i ich rodzinom zyczymy zdrowych, wesołych Swiat Bożego Narodzenia. Hania przyszła na świat 6dni po terminie po podaniu oksytocyny. Waga 4050,długa 57. Dostała 10/10pkt. Jest przepiękna :-) Poród niestety bardzo bolesny ale za to krótki. Urodzilam w 4godz siłami natury bez znieczulenia. Jak będę miała więcej czasu to nadrobie straty na forum. Macierzyństwo jest trudne ale piękne. Calusy

Hanusia przyszła na świat 18grudnia :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...