Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Sliczne te wasze coreczki dziewczyny :)
Ja jestem wkurzona bo nie dosc ze lozeczko mieli przywiesc mi wczoraj to dotarlo dopiero dzis i to bez poscieli:/ zamawialam na allegro komplet lozeczko +materac + wyprawka do niego i w chuja polecieli :/
Jak mi zaraz na maila nie odpisza albo nie odbiora telefonu to chyba wyjde z siebie .
W przyszlym tygodniu sie przeprowadzamy chcialam juz miec wszystko kupione i wyprane a tu kuzwa zawsze cos nie tak :/
Mam nadzieje ze wszystko sie wyjasni i reszta dojdzie na czas.

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bzbmh6s7kp8sc.png
Livia ♡♡♡
Ur. 28.12.2015 godz.5.40
54 cm 3360gram

Odnośnik do komentarza

Ausia,

A jakie lozeczko zamawialas?duzo Cie wynioslo?
Ja tez zamawialam na allegro ale o dziwo wszystko bylo ok. I zamowilam duzo wcześniej zeby takich cyrkow nie bylo bo z nimi to nigdy nie wiadomo. Na allegro oplacalo sie bardziej bo tez komplet zamowilam, a w sklepie za samo łóżeczko bez szuflady, materaca, poscieli zaspiewano mi 375 zlotych!!! Koszmar, do tego facet sie jeszcze zbulwersowal ze taniej to ja na pewno nie znajde. Smiech na sali kuzwa.... malo tego.... im ciemniejsze lozeczko tym drozsze, co dla mnie jest kompletna kpina. Na allegro jakos nie wnikali w kolor. Kazde kosztowalo tyle samo i do wyboru milion wzorow poscieli. W sklepie bym wydala naprawde sporo kasy, tym bardziej za szufkady w lozeczku tez bym musiala doplacac

Odnośnik do komentarza

Kasienka90,
Z moich objawow wynika ze chyba tez zbyt predko nie urodze, termin 16.12. Wczorajsza wizyta tylko potwierdzila ze u mnie cisza jak makiem zasial. Chciałabym zeby juz bylo po sprawie. Okropnie sie dzis czuje. Wczoraj wstalam przed 7 a poszłam spac przed 2. Myślałam ze jak bede wstawać wczesniej to szybciej zasne, niestety ciaza robi swoje. Juz fajnie mi sie przysypialo, kiedy odezwał sie pęcherz. Koszmar.

Odnośnik do komentarza

Obudziłam Laurę po 2.5h i wypila 50ml wiec za godzinę dam pozostale 30 i potem znowu odciągnę i znowu to samo^^ mamo! Walczymy ile sie da! Jeszcze kąpać ja chce co bym w domu miała z glowy;)
Najgorsze ze odciagnelam mleko godzinę temu i juz mi cyce pękają w szwach;)
Dziewczyny- relaks! Moze masaż sutków? Oj te pociechy male,pchają się pól ciąży a przy koncu zmieniają zdanie:D
Megomega- twoje dziecko samo wola o jedzenie? Jak dużo ssie?

Laura :*
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cio4pbhyqqx6o.png

Odnośnik do komentarza

dziewczyny śliczne te wasze dzieciaczki!!!
mam pytanie do mamuś które są po jak to u was się zaczynało bo od południa kuje mnie w dole brzucha co jakiś czas, zaczynam się pomału denerwować, instynkt podpowiada mi że to już albo to nie jest instynkt tylko strach przed nie znanym. na gorący prysznic jest za wcześnie a od wczoraj w moja wkładka jest bardziej mokra niż zwykle nie wydaje mi się aby to były wody tylko duża ilość sluzu. jakieś 20min temu mówię mojemu co mi jest a tu już kolejny telefon czy już jedziemy,
a może mi poprostu psychika szwankuje.

Odnośnik do komentarza

roksi sprawdzaj kark. Sa rozne szkoly, mnie kolezanki mowily zeby wychlpdzic dziecko to sie wybudzi i bedzie jadlo. I zeby nie sugerowac sie za mocno lapkami i nozkami tylko temp. karku. Wierze ze dacie rade :)) twoj pokarm jest dlanniej najlepszy i na pewno nie jest za chudy ;)
A ja dzis kupilam fajny stanik z bpc, teraz tylko czdkac na kuriera hyhy :))
Sliczne te wasze lale ;))
Tak to prawda, pol ciazy sie pchaly na swiat, a teraz siedza cicho i nie maja zamiaru wychodzic ;p

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkk3e5ezpa8sqa2.png

Odnośnik do komentarza

roksi sprawdzaj kark. Sa rozne szkoly, mnie kolezanki mowily zeby wychlpdzic dziecko to sie wybudzi i bedzie jadlo. I zeby nie sugerowac sie za mocno lapkami i nozkami tylko temp. karku. Wierze ze dacie rade :)) twoj pokarm jest dlanniej najlepszy i na pewno nie jest za chudy ;)
A ja dzis kupilam fajny stanik z bpc, teraz tylko czdkac na kuriera hyhy :))
Sliczne te wasze lale ;))
Tak to prawda, pol ciazy sie pchaly na swiat, a teraz siedza cicho i nie maja zamiaru wychodzic ;p
Ja mialam wczoraj przez 3h bole,a potem przeszly i tyle oznak porodu, i o.

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkk3e5ezpa8sqa2.png

Odnośnik do komentarza

Śliczne te Wasze dziewczynki :-) Ja ostatnio też bym spała cały dzień. Mimo że śpię długo to ciągle chodzę myśląc o łóżku. Roksi nie poddawaj się. Laurka pewnie przyzwyczaiła się do picia z butelki. Łatwo leciało, nie musiała się namęczyć. Ale najlepsze dla niej jest Twoje mleczko. Tym bardziej że nie narzekasz na jego ilość. Produkcja idzie,hehe :-)

Hanusia przyszła na świat 18grudnia :-)

Odnośnik do komentarza

Aga,

Wiesz co?ja to już przestalam wnikac w wydzieliny, bole i tego typu rzeczy. Juz tyle razy myslalam ze to juz, ale jak wczoraj mi gin gadala ze cisza w środku, to chuj...
Spakuje moze w koncu torbe, bo powiedziala mi ze to niby juz w kazdej chwili moze sie wydarzyc i dobrze jest byc przygotowana. Wiec juz sama nie wiem.
Zrezygnowana jestem, glowa mnie boli od samego rana, na wymioty raz mnie pociagnelo... ale nic sie nie dzieje. Nie wiem jak Ty, ale ja juz jestem zdenerwowana. Wszystko mnie wkurwia wrecz. Nawet to ze pralka wiruje pranie i ten odglos jest mega irytujacy.
Nie wiem co sie ze mna dzieje, nie poznaje samej siebie, tak jakbym byla od kilku dni zupelnie inna osoba niz bylam. Staram sie na nikim i niczym nie wyladowac. Luby widac tez zmeczony, chyba mi go bardziej szkoda niz siebie samej.

Odnośnik do komentarza

Ausia,

Śliczne...:-) ja bym wybrala zielona posciel :-) ale wiadomo kwestia gustu. Moje nie mialo tylu elementow, w sumie nie szukalam jakiegos takiego mocno wypasionego, poniewaz moja sypialnia w której ulokowalismy te lozeczko, jest zbyt mała i ogolnie mam w domu ograniczenia jezeli chodzi o miejsce. No i powiem ze jak ma moje oko zaskakujaco tanie jest. Za podobny zestaw, ktory bylo trzeba w tym sklepie sobie oczywiście skompletować, zaplacilabys okolo 1200zl. Tak wiec allegro to dla nas gratka jezeli chodzi i tego typu rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...