Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

cześć dziewczynki- ale szalejecie z postami.
ja miałam bardzo aktywną niedziele i dzisiejsze popołudnie.
wczoraj wybraliśmy sypialnie do nowego domu i stół z krzesłami do jadalni- już nie mogę sie doczekać przeprowadzki i urządzania pokoju dla małej chodź na początku planuje że mała będzie spać z nami. dziś będąć na zkupach pierwszy raz pan chciał ustąpić mi pierwszeństwa - miło mi było bo mój brzuch wygląda jak piłka lekarska.
dziś odebrałam wyniki morfologia znów spadła pomimo że piję sok z kiszonych buraków. zastanawiam się czy to nie mamy czasem po mamie bo mi mówiła że jak była ze mną w ciąży to była aż zielona bo miała tak złą morfologie.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ja melduje się po dzisiejszej wizycie.26 tydzień malutka waży 1.03 kg szyjka twarda,nic się nie dzieje także u mnie na szczescie nie ma nakazu leżenia a z moim dwulatkiem graniczylo by to z cudem.mam zrobić na kolejną wizyte morfologie bo w poprzednim miesiącu miałam hemoglobiny 9.9 także kuruje się zelazem.
Współczuję wszystkim leżącym mamom i oby do grudnia

Odnośnik do komentarza

Nica 555 - super wiadomość, kamień z serca, dołączam się do toastu herbata mandarynkową.

Maaadziulka - idealne odpowiedzi na wkurzające pytania:)

Faith- widzę, że nie tylko ja dziś bojkotowałam w laboratorium, ale dziadzisko na prawdę mi podniósł ciśnienie. Druga godzinę posiedziałam już w laboratorium i aż miło, faceci młodsi na bank od mojego 38 lat na karku, na pewno spieszący do pracy reagowali na mój brzunio 'pani jest w ciąży, to proszę'. Miłe to było naprawdę i wreszcie odzyskałam wiarę, kurcze, że będzie w tym kraju dobrze.
Glukoza chyba dobrze, odebrałam przez net. po 1 godz, 87. po drugiej 85.

Doris W-
jutro z zusie przesłuchują drugiego świadka w zw. z moją działalnością. Przypomniałam mojej biedulce-znajomej, że mam włosy blond :) pytania ich są czasem rozbrajające.

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczor:)

Ale szybko te strony na forum zwiekszaja sie:)

Tak piszecie o tych wynikach badan, a ja tydzien temu bylama na tej glukozie, morfoligii, ale jeszcze wynikow nie odebralam. W piatek, to juz musze...

Ewa30, wiesz, tez czuje czeste zmeczenie, i pomimo, ze mam oszczedzac sie, i to robie, to czasami potrafie zapomniec sie:( a potem cierpie....
i boli mnie dolna czesc kregoslupa, lub czuje szyjke....
ostatnio malo wychodze z domu, w sumie pare dni juz nie bylam na dworze, tylko okno, bo mi nie chce sie ostatnio nic....

Odnośnik do komentarza

Ranata też dzisiaj mi twardniał brzuch, ale po dłuższym czasie puszczał, tak chyba ze 3 razy miałam, ale jedno takie stwardnienie trwało dobrze ponad godzine.
Annmm to jest śmieszne co oni w tym zusie wyprawiaja. Ja ciągle czekam na zasiłek z nadzieja otrzymania go w końcu ;) gdyby nie mąż i rodzice to chyba byłbym teraz na prawdę w czarnej du***..
Ja to teraz oprócz rwy to jeszcze mam takie dziwne uczucie jakby mi tam na dole wszystko sie takie pulchne robiło i nie wiem jakie jeszcze, dziwne uczucie, ale podejrzewam, ze zaczyna sie szykować do porodu, chyba, ze sie mylę?
Pochwalę się wam, ze udało mi się na jednej grupie na fb kupić karuzele z fisher price za 45 zł, ależ jestem dumna z siebie :D jutro mąż ma ją odebrać ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpri09koy054c8q.png

https://www.suwaczek.pl/cache/38dc74f0c1.png

Odnośnik do komentarza

Annmm, ja ciągle czekam. Za tydzień mam wizytę i oczy mi się drugie zwolnienie, jak nic się nie wyjaśni do tego czasu, to za tydzień jak pojdę ze zwolnieniem to może się coś dowiem, chociaż znając uprzejmość Pań u mnie to może nie być to proste, bo nawet dzień dobry nie potrafią odpowiedzieć.....
Któraś z mam pytała o promocję w smyk, my byliśmy z mężem i zakupiliśmy wozek, bo był o 310 zł tańszy z tym rabatem, więc zawsze to coś do przodu a mieliśmy go upatrzonego i jak narazie dla nas jest super, mam nadzieje, ze w użytkowaniu tez się sprawdzi. W miejsce tego rabatu kupiłam ciuszków kilka i kombinezon☺

Odnośnik do komentarza

Annmm, Maaadziulka, Faith, zdrówko dziewczyny! :)
Mój brzuszek wczoraj miał trochę lepszy dziień. Dzis moze dlatego, że musiałam jechać na tw badania no i trochę pochodzić więc po południu znów się prężył jak piłka. A z resztą w czasie badania młody walczył z głowicą od usg i naprawdę mało przyjemne to było. W ogóle pobudzony jest dziś tak ze ho ho. Tata chciał go podsłuchać i mówił do niego przytulony do brzusia, a młodziak sprzedał mu raz za razem 5 kopniaków w policzek :D takie zdolne dziecko :D

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkk3e5ezpa8sqa2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...