Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

No chyba sie dopisalam nie wiem czy napewno bo z tel a on niestety zasluguje na emeryture juz.
Odniose sie jeszcze do facetow ehhh my mamy odrazu sygnal od ciala do mozgu ze mamy dzidzi w sobie I czujemy instynkt oni nie... I chodz nie moge na swojego narzekac to czasem tez mam ochote mu przysolic! Np dzis jeszcze go nie ma w domu wczoraj po usg zapowiedzial ze dzis trzezwy nie wroci...
ja na to ze na pepkowe jeszcze czas a on do mnie ze wie ale to nie pepkowe
wiec coooo spytalam a on na to ze jakowe .
Z nimi jak dziecmi pepki swiata.
co do seksu ja tez mam srednio ochote wiec czasem radzimy inaczej a jak czasem zaniedbam to mi tylko daje delikatnie do zrozumienia ze potrzebuje:) trzeba im to wybaczyc I zaradzic cos bo tak jak mowilam oni nie czuja ciazy ich pragnienia I potrzeby sa takie same albo wieksze :)

Synuś czekamy na Ciebie
http://www.suwaczek.pl/cache/d0e8f46e2b.png

GABRIELKA ♡ lat 4♡

Odnośnik do komentarza

Natka ja bym się kierowała od razu na izbę przyjęć z takimi objawami.

Niezapominajka tez tak śpię czasem teraz- w tęsknocie za moją ulubioną pozycja spania na brzuchu.

Co do mamy która stała się nieszczęśliwa po wiadomości o płci swojego dzieciaka- nie skomentuję tego...

Imię Mikołaj czy Igor? Jak dla mnie Igor:)

Roksi nie przesadzaj tak z tym tyciem:) he he podobno do 20tyg można nic nie przytyć i nic złego się nie dzieje. Ja puki co 3, 5kg do przodu wiec tez jakiejś tragedii raczej nie ma:)

Powiem Wam kochane że ja stworzenie (bardzo)ciepłolubne nie sądziłam że aż tak mi może przeszkadzać ładna słoneczna pogoda, ogólnie takie bezpośrednie słońce. Dziś cały dzień latałam po mieście a to jakieś sprawy do załatwienia a to kawka z koleżanką i powiem wam że te słońce wykończyło mnie ze wszystkich sił. W sumie to całe szczęście ze to nie np 35tc bo ja nie wiem ci to by było. Wiec pomimo mojej wielkiej miłości do słońca, opalania i gorących klimatów które zawsze znosiłam świetnie teraz mówie (stanowcze?)nie.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kf5etu5l5.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Renata1976 ja tak jak Ty nie czuję jeszcze ruchów maleństwa. 13.07 byłam na wizycie i powiedziałam lekarzowi, że mnie to martwi to powiedział, że nie ma jeszcze podstaw do obaw, ale żeby sprawdzić, czy wszystko w porządku to zrobił mi takie szybkie usg i takim słabszym sprzętem niż normalnie jak chodzę na usg i powiedział, że maleństwo się rusza, ładnie jest rozwinięte, a nie czuję zapewne dlatego, że łożysko mam umiejscowione z przodu. Ale już bardzo chciałabym poczuć dzidziusia i mówię do brzucha, żeby się maleństwo poruszało.

Odnośnik do komentarza

Ładne są wszystkie Wasze ciążowe brzuszki :-) Dodam swój jak tylko zrobię fotkę. Ja miałam wizytę u ginekologa w tamtym tyg. Był to 18tydzień ciąży. Dzidzia ważyła 200g i mierzyła 14cm. Też się zastanawiałam czy to nie za dużo. Co do imienia to ładniejsze Mikołaj. Ja nadal nie znam płci. Myślałam że już się dowiem lecz nic z tego. Kupiłam smoczek i szczoteczkę do włosów. Tak tylko żeby sobie patrzeć i żeby przypominało o dzidziusiu. To jest takie słodkie :) Szczególnie jak ma się z tym do czynienia pierwszy raz. Mimo iż nie znam płci strasznie kocham to dzieciątko. Chciałabym córeczkę ale jak będzie chłopczyk będę kochała jednakowo. Też spisałam wyprawkę dla dziecka z cenami mniej więcej. Jak chcecie to dodam. Tylko moja jest strasznie szczegółowa i może być przesadzona :-) Jednak wszystko wydaje się niezbędne

Hanusia przyszła na świat 18grudnia :-)

Odnośnik do komentarza

Pojechalam na izbe przyjęć i teraz leżę na ginekologii. Co prawda wszystko jest ok ale zaproponowali mi, żebym została to rano wszystkie badania mi zrobią. Ciśnienie mi skoczyło tylko :). Nie lubię szpitali ale się poświęcę dla maleństwa. Dziękuję wszystkim za rady... jedno mnie zastanawia. Doktor powiedziala że mam nadżerkę. Dlaczego mój gin mi o tym nie wspomniał?

https://www.suwaczek.pl/cache/82ca9c3b5f.png

Odnośnik do komentarza

WYPRAWKA DLA DZIECKA (podane ceny są po zapoznaniu się z allegro i wg mojego uznania)
1. Wózek 3 w 1 1700zł
2. Łóżeczko z materacem, ochraniaczem na szczebelki, kołderka plus poduszka 600zł
3. Przewijak na łóżeczko 40zł
4. Pościel do łóżeczka(poszewki) x2 80zł
5. Kocyki cienki+ gruby 100zł
6. Prześcieradło na gumkę do łóżeczka x2 40zł
7. Becik (rożek) 30zł
8. Śpiworek do spania 50zł
9. Leżaczek bujaczek 150zł
10. Butelki x3 30zł
11. Smoczki x2 20zł
12. Mleko 35zł
13. Okrycie kąpielowe z kapturkiem 30zł
14. Termometry (bezdotykowy 100zł, do wanny 10zł)
15. Wanienka 30zł
16. Proszek do prania i płyn do płukania 60zł
17. Octenisept 25zł
18. Aspirator do nosa 25zł, Gilbert 35zł
19. Kompresy jałowe do pępka i oczu 25zł
20. Waciki do mycia uszu i pachwin 10zł
21. Chusteczki nawilżane do pupy x3 20zł
22. Zasypka 10zł, Bepanthen maść 30zł (lub Linomag na odparzenia)
23. Krem,oliwka,mydło Bambino 20zł, Ziajka płyn do kąpieli 15zł, krem na mróz i wiatr 20zł
24. Nożyczki do paznokci 10zł
25. Szczotka do włosów 15zł
26. Łańcuszek do smoczka 5zł
27. Pampersy do szpitala 30szt 25zł, do domu na początek 100zł
28. Pieluszki tetrowe 2złx 30= 60zł plus flanelowe 4złx 10szt= 40zł
29. Podkłady na łóżko Seni 30szt 50zł
30. Ubranka (tutaj pewnie dużo się zmieni):
body ok 10zł szt x 10szt= 100zł
pajacyk czyli śpiochy ok 18zł szt x 8= ok 150zł
kaftanik koszulka 6zł sztx 5= 30zł
niedrapki x2 10zł
piżamka 35zł
rajstopy 10zł sztx 2= 20zł ???
skarpetki 5zł para x 10= 50zł
kombinezon 50zł
czapeczka 5zł szt x 3= 15zł
czapka zimowa plus szalik 25zł
buciki welurowe 10zł

Hanusia przyszła na świat 18grudnia :-)

Odnośnik do komentarza

natka95 też ponoć miałam jakiegoś krwiaka i moja gin powiedziała mi o nim, jak już zniknął... Trochę się wkurzyłam, bo powinna mi mówić o takich rzeczach. Ale mój mąż powiedział, że może nie chciała mnie denerwować i gdyby było to coś poważnego to pewnie by mnie poinformowała.
Odpoczywaj i nie przejmuj się, wszystko będzie ok! :)

Julka :*
http://www.suwaczek.pl/cache/ee1cc9b42d.png

Odnośnik do komentarza

natka95 są ginekolodzy, którzy uważają, że u kobiet jeszcze nie rodzących (a to Twoja pierwsza ciąża z tego co kojarze) nadżerek nie należy usuwać. Ja akurat miałam takiego, który uważał inaczej i mi wymroził. Gdy pozniej wspominałam o tym innym lekarzom dziwili się że tak ładnie że nie ma żadnej blizny, więc tak myślę, że może taka blizna po usunięciu jest bardziej kłopotliwa od samej nadżerki

Odnośnik do komentarza

Moja malutka posluchala mamusi i rozlozyla pieknie nozki :) lekarz powiedzial ze w 100% jest pewny ze bedzie corcia i ze rzadko kiedy jest tak pewny bo dzieciaczki sie wierca i zaslaniaja pupcie a moja jakby czekala az lekarz zobaczy jej pupcie i wtedy zaczela fikac :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bzbmh6s7kp8sc.png
Livia ♡♡♡
Ur. 28.12.2015 godz.5.40
54 cm 3360gram

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...