Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2015 - czyli ostatnie dwupaczki tego roku :-)


Rekomendowane odpowiedzi

Cytrynówka- Ja ci powiem,ze od początku czułam chłopca, mdłości były krótkie i w miare delikatne- na dziewczynke ponoć się wymiotuje strasznie. Do tego cere mialam ladniejsza, tradzik w 1 mscu sie nasilil, a potem sie uspokoil - wyładniałam, mało jadłam, słodkiego w ogole ( niby słodkie na dziewczynke) no i nagle jakoś ok 13 tc chyba jak załapałam apetyt to o słodkim myslałam często ( gdzie nie jadlam słodyczy od pol roku chyba jak nie dluzej), jakies dziwne kwasne zachcianki typu - uwielbiam gesta śmietanę ( to mam po mamie) i jadłam ja z papryka ^^ , ogolnie brzuch mam ladny zaokraglony ,a nie jakis rozlany ( niby przy dziewczynce jest). A cera sie tak ....... ła, że nie komentuje xD. Chociaż teraz znowu lepiej jest , urody mi nie zabiera na razie :) No i jednak dziewczyna :P Także, nie nastawiaj się na nic :D :D :D
Po domu chodze w gaciach i staniku. A spie w koszulce mojego chlopaka, bo ulewa mi sie z cyckow to chociaż swoich rzeczy nie brudze:D Zreszta ledwo w nie wchodze xD
beatka - niestety, niektóre kobiety wymiotują do końca ciąży... Oby ci niedlugo przeszlo,ale widzę,że długo cię trzyma. mi mdłosci trwały ok 3 tyg - nic jeść nie chciałam, wszystko mnie odrzucało, zmuszałam się ze łzami w oczach dla dziecka. Może wymiotowałam z 10 razy - głównie pod wieczór albo jak zęby rano myłam to juz od razu ;)
Mi się bardzo podoba imię Lilianna - sama o nim myślałam ,ale postanowiłam,że w drugiej ciąży jak będzie kiedyś córka to będzie je miała :) Jeszcze kiedys Jaśmina, Diana wymyśliłam, ale jakoś teraz odpadło na rzecz Laury :)
Co do pępka - ja mam bardziej wklęsły niż przed ciążą i bardzo się cieszę :) Nie specjalnie mi się podoba jak wybija pępek na zewnątrz i mam nadzieję,że mi już nie wywali.
Dzisiaj w Poznaniu pogoda średnia, spać mi się chce jak małej dzidzi... ;)
Co do ciuchów- mam dwie sukienki, luźne, które męczę jak wychodze, bo legginsy itd wszystko mi przeszkadza i mnie cisnie. Najgorsze jest to, że wszystkie ciuchy miałam zawsze XS - także juz kurtki letnie nie pasują, bluzki, spodnie, spódniczki - nic ;-] Załamka ...:PP Ale już za miesiąć wpłyną pieniążki i myślę,że kupię coś sobie - może jeszcze będą te cudowne przeceny w centrach, które tak cudownie sie do mnie usmiechają... :D
Cytrynówka - jak dzidzia się pupą nie obróci do mamusi to juz będziesz mogła poznać, ale wiadomo,że taką większą pewność się ma ok 20 tc, bo do 19 tc pitolek sie tworzy :P
http://www.suwaczek.pl/cache/f1bd15f387.png

Odnośnik do komentarza

Ja dziś na 15tą mam wizytę i jakoś dziwnie się stresuję. Wiem że może poznam płeć (chciałabym już bardzo wiedzieć). Jak się dowiem to po wizycie kupię pierwsze ubranko żebym mogła sobie na nie patrzeć :) Co do wymiotów to myślałam że sobie odeszły, ale niestety się myliłam. Kupiłam ten Imbifem ale to jest okropne i nie widzę różnicy po nim. W sobotę idę do siostry na imieniny i już wczoraj szukałam ubrania. Mam ogromne ilości ubrań a mimo to ledwo znalazłam coś w czym jakoś wyglądam z ciążowym brzuszkiem. W większości ubrań czuję się jak Ferdek Kiepski a nie kobieta w ciąży. Brzuszek ciążowy jest ładny i fajnie jak kobiety nie chodzą przez całą ciążę w workach pokutnych. Choć ja sama taki worek sobie kupiłam :)

Hanusia przyszła na świat 18grudnia :-)

Odnośnik do komentarza

Cytrynówka ja byłam dzisiaj na usg z powodu kolejnych bóli brzucha takie nieplanowane usg ale konieczne żeby sprawdzić ,że z dzidkiem oki i Pani doktor pyta o dzieci w domu jakiej płci ja ,że chłopcy i ona ,że na 100% to nie ,ale na 80 -widać ,że dziewczynka,nawet takie zdjęcie mi wydrukowała jak maleństwo nóżki rozłożylo. Na szczęście wszystko jest oki tylko u mnie właśnie zaczynają się problemy z zaparciami i stąd te bóle ,więc śmiało dołączyłam do grona mam walczących z zaparciami.

http://s8.suwaczek.com/201512161565.png

Odnośnik do komentarza

Zapomnialam dodac ze uzupelnijcie reszte tabelki i poprawcie jezeli gdzies sie pomylilam, a co do terminu z Usg to wpiszcze jezeli macie, a jak kilka to ten pierwszy. Mi lekarz powiedzial ze te pierwsze usg to najblizej obliczy bo wtedy to niewielkie róznice sa a potem kazde malenstwo rosnie inaczej.
Dodam ze w drugiej ciazy kilja dni przed porodem moja corcia wazyla niby 2200, a urodzila sie z waga 3250.

Wiki 5lat,
Malwi 20 miesięcy
Eliza 4 tygodnie

Odnośnik do komentarza

Fajny pomysł z tą tabelką :) Widzę, niektóre z mam załapią się na dzidziusia pod choinkę ;)

Jeśli chodzi o ubrania to już od 1,5 miesiąca chodzę w ciążowych, bo normalne spodnie uwierały... Z bluzek i T-shirtów też "wyrosłam" :D

Dzisiaj z dzidzią kończymy 19tc ;) I wchodzimy w półmetek :) Płeć poznamy dopiero na połówkowym (29.07.)- badanie miało odbyć się wcześniej, ale sezon urlopowy się zaczoł i nasz lekarz wyjeżdża.
Nie możemy się doczekać, bo będzie to pierwsze badanie przy którym będzie uczestniczyć mój mąż :)

Pozdrawiam Mamusie! :*

Julka :*
http://www.suwaczek.pl/cache/ee1cc9b42d.png

Odnośnik do komentarza

Ja była na koncercie w 4 tyg. nawet nie byłam pewna czy jestem na 100% w ciąży, ale myślę że jak siedzący to chyba bym poszła. Tylko z kimś bo w razie jakbyś się poczuła słabo (wiadomo z klimatyzacją na koncertach bywa różnie) to żeby Cię miał kto odholować do domu :)

Ja nie wchodzę w żadne spodnie i zapinane spódnice, tylko na gumkę lub sukienki. Na szczęscie na razie ciepło to się nie trzeba ubierać na cebulkę, ale jak przyjdzie październik, listopad to wymiana garderoby pewna :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny,
Od kwietnia jestem szczęśliwą mamą, ponieważ okres ciąży już za mną, udało mi się przejść go bez szwanku, postanowiłam podzielić się moimi doświadczeniami.
Serdecznie zapraszam Was na mojego bloga:
https://motherwithpassion.wordpress.com
gdzie znajdziecie wiele przydatnych informacji o tym jak dbać o siebie i maluszka w ciąży. Podsyłam Wam link do artykułów jak udało mi się przejść przez ciążę bez rozstępów oraz jak utrzymać formę w ciąży, dzięki czemu błyskawicznie wrócicie do dawnej figury po porodzie.

https://motherwithpassion.wordpress.com/2015/06/17/kanapowiec-czy-sportowiec-ktora-opcja-odpowiednia-dla-ciezarnych/
https://motherwithpassion.wordpress.com/2015/06/24/mission-impossible-a-moze-oszukac-przeznaczenie-kilka-slow-o-tym-jak-zapobiegac-rostepom-w-ciazy/

na blogu znajdziecie także porady jak podnieść poziom żelaza podczas ciąży naturalnymi sposobami.
Zapraszam i pozdrawiam!

MotherWithPassion

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :)
Od soboty jestem w Polsce dlatego malo sie odzywam ale dzis nadrobilam wszystkie zaleglosci bo pogoda nie ciekawa. Lot do polski znioslam bardzo dobrze teraz czeka mnie jeszcze podroz do Szczytna 1.5h (jestesmy narazie w Rynie ) a w srode podroz do Katowic oj to napewno bedzie meczace bo to jakies 6h ale jakos dam rade
Jak tam wasze brzuszki?wrzucajcie zdjecia bedziemy mogly porownywac jak rosna :)

monthly_2015_07/grudnioweczki-2015-czyli-ostatnie-dwupaczki-tego-roku_32447.jpg

monthly_2015_07/grudnioweczki-2015-czyli-ostatnie-dwupaczki-tego-roku_32448.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bzbmh6s7kp8sc.png
Livia ♡♡♡
Ur. 28.12.2015 godz.5.40
54 cm 3360gram

Odnośnik do komentarza

malgosia35
Kasienka90
Ja na telefonie nie umiem tego zapisać.
Gdybyś była tak miła wprowadzić moje dane .Będe wdzięczna.
Małgorzata 35 lat
om 22.12
usg 20.12
dziewczynka
poród cc
brat 13 lat
najbliższą wizyta 25.07

Kasienka90 ja też proszę o wpisanie danych
Ania 36 lat
om29.12.
usg 26.12.
chłopak ?
poród cc
bracia Szymon 10, Franek 5
najbliższa wizyta 23.07.

http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/d3fd7e8a.gif
Szaymon 10 lat
Franio 5 lat

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...