Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lenka_93

kiedy zrobić test ciążowy

Rekomendowane odpowiedzi

Parę dni temu miałam straszną chcicę no i doszło do stosunku z meżem. (miesiąc temu miałam pierwszą miesiączkę po ciąży) W chwili zapomnienia nie spojrzałam na kalendarzyk. Wydaję mi się a właściwie jestem pewna że zrobiliśmy to na samym początku dni płodnych. Nie chce czekać do kolejnej miesiączki. Kiedy zrobić test by wyszedł wiarygodny. Ciekawa jestem czy Sebuś będzie miał rodzeństwo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość miska123

Witam jestem 10 mc po porodzie przez cc. Ostatnio byłam u lekarza stwierdził ze mam endomedruim linijne i powiększony lewy jajnik. Miałam jedną miesiączkę po porodzie, doszło do stosunku nie pamiętam kiedy był ten okres tyle wiem ze pod koniec lutego. Nie dostaje w dalszym ciągu, zrobiłam wczoraj test jedna mocno czerwona kreska, druga jasna czy to możliwe ze jestem w ciąży, czy to wynik ze jest coś nie tak z moim organizmem. Nie mam jak teraz iść do lekarza. proszę o radę. Bardzo się boję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli druga kreseczka była jaśniejsza to prawdopodobnie jest ciąża zawsze możesz zrobić badanie krwi , lub zrobić test ciążowy za kilka dni. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...