Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kat

Witam 5.07 robiłam badanie 

a mój wynik to 1402,00 co oznacza. ?

ktort to tydzień ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mrs_El

Oznacza, że jesteś w ciąży. Co do tyg zerknij na widełki podane na wyniku, w aż tak bardzo nimi się nie sugeruj. Ciąża może być młodsza 🙂 możesz powtórzyć betę i za 2-3tyg iść do lekarza 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość olaw

hej robiłam w 29 dc (zwykle okres jest co 26 dni) HCB wynik <2,3 nie mam okresu czy to ciąża?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bibs
1 godzinę temu, Gość olaw napisał:

hej robiłam w 29 dc (zwykle okres jest co 26 dni) HCB wynik <2,3 nie mam okresu czy to ciąża?

A co jest napisane przy wyniku ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bibs
1 godzinę temu, Gość Ola napisał:

Co oznacza wynik 2.30 mlu

Z zakresu szkoły podstawowej: co innego oznacza ... = 2,3mlu/ml a co innego oznacza ...<2,3mlu/ml. Pytałam co jest napisane przy wyniku bo na pewno są podane zakresy jak należy wynik interpretować. Z dużym prawdopodobieństwem masz napisane przy wyniku,że do 5mlu/ml ciąży laboratorium nie potwierdza. Ale tego nie wiem bo tego nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marta

Witam, dzisiaj robiłam badanie beta hcg i wyszło 4954.05, kobietki pomóżcie który tydzień. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jestem
12 godzin temu, Gość Marta napisał:

Witam, dzisiaj robiłam badanie beta hcg i wyszło 4954.05, kobietki pomóżcie który tydzień. 

A to już oblicza się po badaniu USG, jak nie da się po terminie ostatniej miesiączki. Beta nie służy do określenia tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bibs

No i prawidłowo:)

TC wyznacza się z ostatniej miesiączki a wynik hcg sprawdza czy odpowiada tygodniowi ciąży. Te widełki są bardzo szerokie i czesto nie da się określić dokładnie który to tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gosc

😕Pierwsza beta hcg 3267,00 po 48 h beta 4683,00,za malo beta urosła,,czy to oznacza poronienie?😔😔

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jeszcze nie oznacza poronienia. Dobrze byłoby zrobić kolejną betę po 48h, żeby zaobserwować przyrost. I warto umówić się do gina na usg, żeby zobaczyć jak zarodek wygląda.

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paulinaagadzina

Hej, czy ktoś jeszcze tu jest? 😅

Mam pytanie, czy któraś miała może tak ze okres sie spóźniał tydzień a testy wychodziły negatywne a i tak były w ciąży?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Alis

Hej, te testy są chyba bardzo czułe, niektóre wykrywają ciążę jeszcze przed terminem miesiączki, spróbuj jeszcze raz rano jak tylko wstaniesz. Masz regularne miesiączki? Jeśli nie to może miesiączka Ci się spóźnia, ale jeśli masz regularne to skonsultuje z lekarzem, chociaż na USG jeszcze raczej za wcześnie, ale czytałam kiedyś, że test nie pokazuje jak jest ciąża pozamaciczna (ale to chyba rzadko się zdarza). Możesz zrobić badanie beta hcg z krwi, chociaż mi lekarz kazał zrobić jak już miałam pozytywny test. Beta powinna chyba rosnąć jakoś ok 70% co dwa dni jak jesteś w prawidłowej ciąży, przy pozamacicznej beta rośnie wolniej, tyle sama kiedyś wyczytałam. Jeśli się staracie o dzidziusia to trzymam kciuki 😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewelina

Witam robiłam w sobotę i dziś test ciążowy wyszły pozytywne. Byłam dziś na badania beta hcg i wyszło mi 57.8 i nie wiem czy się za wczas cieszyć czy po prostu nie myśleć o tym 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Proszę o podpowiedź

Witam. Mam pytanie może któraś z was mi podpowie bo nie wiem co myśleć. Otóż w grudniu miałam łyżeczkowanie z powodu poronienia w 7 tyg ciąży, okres dostałam 29 stycznia, następny 23 luty. Kolejnego brak. Wczoraj robiłam betę wyniosła 0. Czy jest możliwość że jestem w ciąży beta wyszła ujemna testy dwa płytkowe tak samo. W poniedziałek mam do ginekologa tylko nie wiem czy powtórzyć betę czy nie ma sensu. Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nati

Wynik beta HCG 10.2.   Robiłam testy 5 testów  druga bladą kreską

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Klaudia 123

Dzień dobry,

Doradźcie mi proszę dziewczyny, okres mi się spóźnia już 9 dzień, okres powinnam dostać 26 marca, wykonałam w dniu dzisiejszym betę i wynik <2,30 jest możliwa ciąża? 

nadal brak okresu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Klaudia 123

Dodam ze boli mnie podbrzusze i kłują jajniki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Klara

Nie...ale jesli chcesz sie upewnić to zrób jeszcze raz betę. Jeśli wynik będzie taki sam to zadzwoń do gin w celu konsultacji braku @

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wynik proszę odczytać

Witam mi wynik pokazał 44538,0 proszę odczytać 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...