Skocz do zawartości
Forum

Wynik badania Beta HCG


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Gość Ola napisał:

Co oznacza wynik 2.30 mlu

Z zakresu szkoły podstawowej: co innego oznacza ... = 2,3mlu/ml a co innego oznacza ...<2,3mlu/ml. Pytałam co jest napisane przy wyniku bo na pewno są podane zakresy jak należy wynik interpretować. Z dużym prawdopodobieństwem masz napisane przy wyniku,że do 5mlu/ml ciąży laboratorium nie potwierdza. Ale tego nie wiem bo tego nie widzę.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Gość Marta napisał:

Witam, dzisiaj robiłam badanie beta hcg i wyszło 4954.05, kobietki pomóżcie który tydzień. 

A to już oblicza się po badaniu USG, jak nie da się po terminie ostatniej miesiączki. Beta nie służy do określenia tygodnia.

Odnośnik do komentarza

Hej, te testy są chyba bardzo czułe, niektóre wykrywają ciążę jeszcze przed terminem miesiączki, spróbuj jeszcze raz rano jak tylko wstaniesz. Masz regularne miesiączki? Jeśli nie to może miesiączka Ci się spóźnia, ale jeśli masz regularne to skonsultuje z lekarzem, chociaż na USG jeszcze raczej za wcześnie, ale czytałam kiedyś, że test nie pokazuje jak jest ciąża pozamaciczna (ale to chyba rzadko się zdarza). Możesz zrobić badanie beta hcg z krwi, chociaż mi lekarz kazał zrobić jak już miałam pozytywny test. Beta powinna chyba rosnąć jakoś ok 70% co dwa dni jak jesteś w prawidłowej ciąży, przy pozamacicznej beta rośnie wolniej, tyle sama kiedyś wyczytałam. Jeśli się staracie o dzidziusia to trzymam kciuki 😊

Odnośnik do komentarza
Gość Proszę o podpowiedź

Witam. Mam pytanie może któraś z was mi podpowie bo nie wiem co myśleć. Otóż w grudniu miałam łyżeczkowanie z powodu poronienia w 7 tyg ciąży, okres dostałam 29 stycznia, następny 23 luty. Kolejnego brak. Wczoraj robiłam betę wyniosła 0. Czy jest możliwość że jestem w ciąży beta wyszła ujemna testy dwa płytkowe tak samo. W poniedziałek mam do ginekologa tylko nie wiem czy powtórzyć betę czy nie ma sensu. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudia 123

Dzień dobry,

Doradźcie mi proszę dziewczyny, okres mi się spóźnia już 9 dzień, okres powinnam dostać 26 marca, wykonałam w dniu dzisiejszym betę i wynik <2,30 jest możliwa ciąża? 
 

nadal brak okresu 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...