Skocz do zawartości
Forum

Wynik badania Beta HCG


Rekomendowane odpowiedzi

Gość JusTina

Witajcie, może tutaj ktoś miał podobny przypadek i wszystko skończyło się dobrze... 2 testy pozytywne, wizyta u ginki ale nie widziała pęcherzyka, endom 16mm,na drugi dzień Beta 4386, po 48h wynik 5642(przyrost 29%) Pobolewał mnie brzuch jak na @ ale nie plamiłam, nie krwawiłam. Wizyta po tygodnii od tej pierwszej dopiero się odbędzie ale moje domysły idą tylko w jedną stronę z racji niskiego przyrostu :-( 

Odnośnik do komentarza
Gość JusTina

Ostatnia @ była 18.03 ale cykle mam bardzo porąbane (przez pcos) od 25 do 40 i dłużej. Lekarka od razu mówiła, że owulacja na pewno się mocno przesunęła a jeśli chodzi o zbliżenia, no wiesz... Po 12 latach bywa różnie, czasem 2 razy w tyg a czasem wm raz w miesiącu dlatego ta ciąża to jedna wielka zagadka. Nie myśl, że jestem wariatką 😉 los spłatał nam figla. Nasze dziecko ma 7 lat i bardzo chciałam 2 dzieciątko z ciągle się staraliśmy ale udało się raptem raz i poroniłam, powiedziałam dość 2 tyg temu, zadzwoniłam do Lekarki, poprosiłam o luteinę na wywolanke i tabletki antykoncepcyjne, z przyzwyczajenia zrobiłam test przed odstawieniem luteiny a tam || kreski 

Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście dziwne. Uważam że na usg nic nie było widać dlatego że ciąża jest za wczesna. Konkrety są widoczne gdy beta wynosi ok 10000. Czy betę robiłaś w tym samym laboratorium? Powinnaś ja powtórzyć w poniedziałek. Puki co powinnaś zachować spokój i nadal brać luteine zwłaszcza że raz już poronilas. 

Odnośnik do komentarza

Justina chyba nie pozostaje nic innego jak czekać na wizytę,jak radzi Ogvh powtórz jeszcze raz bhcg bo to różnie bywa,los jest przewrotny. Jeśli się nie uda tym razem to jeśli się staraliście już dość dlugo i nadal bardzo chcesz drugiego dziecka to koniecznie musisz się przebadać. Jak lekarz nie wykazuje inicjatywy to go zmien i walcz dalej. Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Gość GiovannaG.

Czy ktoś może mi pomóc zinterpretować wynik? Robiłam wczoraj badanie hCG z krwi (w moim laboratorium nie robią badania beta hCG) i wynik wyszedł mi 96.2 mlU/ml - czy to wskazuje na bardzo wczesną ciąże? 🙂

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Gość GiovannaG. napisał:

Czy ktoś może mi pomóc zinterpretować wynik? Robiłam wczoraj badanie hCG z krwi (w moim laboratorium nie robią badania beta hCG) i wynik wyszedł mi 96.2 mlU/ml - czy to wskazuje na bardzo wczesną ciąże? 🙂

Tak.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość GiovannaG. napisał:

Zrobiłam dziś z samego rana test, Clearblue i wyszedł pozytywny 🙂❤️ Pokazuje 2-3 

Tak. Ale to jest wynik od momentu tzw.stosunku-zaplodnienia. Jakbyś była w 2-3tygodniu to byłby to dopiero tak + - środek twojego cyklu. A bhcg jest wyliczana od momentu pierwszego dnia ostatniej miesiączki. Czyli 4/5tc odpowiada 2/3 tygodniowo wg.testu. więc wszystko się zgadza.

Odnośnik do komentarza
W dniu 2/6/2021 o 1:08 PM, Gość Sss napisał:

W ktorym tygodniu dowiedziałyście się co będzie? Wizytę mam w 16 tyg i się zastanawiam czy mi coś lekarz powie 😀

W 12 i 13tyg lekarz mówił, że na 80% dziewczynka 🙂 w tym tygodniu byłam na wizycie u innego lekarza 15t4d i uznał, że na 95% chłopiec 🙈🙈🙈

Za niecałe 3tyg mam wizytę u swojego gina więc zobaczymy co on zobaczy 😄

http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09kyyng0nxq.png

http://www.suwaczki.com/tickers/eoc9h00ct7ltb3wh.png

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Blondi napisał:

Dziewczyny, kiedy poczułyście pierwsze ruchy ? Ja narazie czuje swędzenie, bulgotanie itp 

To moja trzecia ciąża i pierwsze kopniaki poczułam w 17t4d, wcześniej było takie bulgotanie i smyrania, ale ja mam zawsze problem odróżnić więc czekałam na kopniaczki 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...