Skocz do zawartości
Forum

Wynik badania Beta HCG


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Gość Ogvh napisał:

A czemu miałby być za wysoki? Wskazuje że możesz być w 7-12tc. A jak naprawdę jest to nie wiem. Wszystko zależy od tego kiedy miałaś ostatnią miesiączke. A może jesteś w ciąży bliźniaczej wtedy beta też jest wyzsza...

ostatnią miesiaczke miałam 29 września 

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny jak to jest z tym przyrostem. Beta w poniedziałek 44, wczoraj powtorkowa 153.30 czyli o 247% przyrost po 48h. Oczywiście wiem ze jestem w 5 tygodniu ale zastanawiam się czy isc powtórzyć bete jeszcze jutro zeby zobaczyc czy dalej tak mocno przyrasta.  Czy któraś z was miala taki duży przyrost albo slyszala juz o takim ? Dzięki za odpowiedzi troche sie stresuje bo to moje pierwsze dzieciątko.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Malutkiorzeszek napisał:

Hej dziewczyny jak to jest z tym przyrostem. Beta w poniedziałek 44, wczoraj powtorkowa 153.30 czyli o 247% przyrost po 48h. Oczywiście wiem ze jestem w 5 tygodniu ale zastanawiam się czy isc powtórzyć bete jeszcze jutro zeby zobaczyc czy dalej tak mocno przyrasta.  Czy któraś z was miala taki duży przyrost albo slyszala juz o takim ? Dzięki za odpowiedzi troche sie stresuje bo to moje pierwsze dzieciątko.

Gratulacje 🙂 wszystkie jest dobrze 🙂

zawsze jest dobrze jak jest przyrost 🙂 czasem duzy przyrost może świadczyć o ciąży mnogiej - ale nie musi .

powtórz bete po48 /72 i sprawdź. zrób tez progesteron - zby sprawdzić czy jest ok

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Malutkiorzeszek napisał:

Jutro wlasnie jade na bete zeby zobaczyc ten przyrost. Odnosnie progesteronu to sie troche boje robic nie wiem czemu, ale jeśli beta by ladnie przyrastała a progesteron bylby niski to chyba wolalabym o tym nie wiedziec... wizytę u ginekologa bede miala najwcześniej 4 stycznia takze robie wszystko zeby dotrwać i nie zwariowac 🙈

Bardzo ważny jest progesteron 🙂 nie masz się co bać . jak będzie za niski to dostaniesz tabletki 🙂

 

Odnośnik do komentarza

Hej, hej. Ostatnią miesiączkę miałam 2 grudnia. Miałam okres dostać wczoraj. Jednak coś mnie podkusiło i zrobilam test, wyszła jedna blada kreska. Więc szybko poleciałam na betę. Wynik 34. Dodam że owulacje miałam 20 albo 22 grudnia (robiłam testy owulacjyjne i wtedy wyszły pozytywne). Czy ta beta jest za mała? Dodam że od 1 stycznia pobolewa mnie podbrzusze i piersi. Strasznie się denerwuje... Przeczytałam już chyba cały internet i jeszcze bardziej się denerwuje ;( lekarza mam dopiero 18 stycznia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...