Skocz do zawartości
Forum

Wynik badania Beta HCG


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jestes w ciazy 

  • 3. tydzień ciąży           5 - 50 mIU/ml
  • 4. tydzień                   5 - 426 mIU/ml
  • 5. tydzień                   18 - 7 340 mIU/ml
  • 6. tydzień                   1080 - 56 500 mIU/ml
  • 7. - 8. tydzień             7650 - 229 000 mIU/ml
  • 9. - 12. tydzień            25 700 - 280 000 mIU/ml
  • 13. - 16. tydzień          13 300 - 254 000 mIU/ml
  • 17. - 24. tydzień           4 060 - 165 400 mIU/ml
  • 25. - 40. tydzień           3 640 - 117 000 mIU/ml
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Marta09 napisał:

Hej moja beta to 5089,980 czy to ciąża? Jeśli tak to który tydzień?

Tak ciąża. Może być 5-6tc. Radzę zarejestrować się już do ginekologa na następny tydzień. Lekarz ja potwierdzi i zobaczy na usg co się tam dzieje. Może już będzie widać fasolkę. Gratuluje

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Ola35 napisał:

Dziewczyny zrobiłam hcg 3 dni przed spodziewana miesiączka. Wynik 75. Za 48h ponownie zrobię. Zastanawiam się tylko czy ma znaczenie że zrobiłam hcg a nie beta hcg? Czy to jest różnica?

Tak to jest to samo, jest to hormon hcg.  I gratuluję 3/4tc😊

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Ola35 napisał:

Powtórzyłam Po  48 h i z 75 urosło do 157 😆. Po kolejnych 48 h wynik 406. Tak sobie myślę że jest dobrze. Zastanawiam się czy jeszcze robić czy czekać na wizytę którą jest umówiona na poczatek października. 

Beta ładnie rośnie. Nie rób ponownie już bety no chyba że chcesz. Zrób ponownie przed wizytą u lekarza. Na początku października będziesz w 6/7tc więc na usg zobaczysz fasolkę z serduchem. Gratuluję 😊

Odnośnik do komentarza

A w którym dniu cyklu robiłaś będę?

W dniu 16/9/2020 o 10:31 PM, Gość Ogvh napisał:

Beta ładnie rośnie. Nie rób ponownie już bety no chyba że chcesz. Zrób ponownie przed wizytą u lekarza. Na początku października będziesz w 6/7tc więc na usg zobaczysz fasolkę z serduchem. Gratuluję 😊

No właśnie tak się zastanawiam nad tym wzrostem. Wiem że podwaja swoją wysokość tzn jest książkowo x2. Zrobię chyba ostatni raz  jutro i zobaczę. Chciałabym  żeby było ponad 1000 😆. Tyle się naczytalam o pustych jajeczkach że boję się tego iść. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Gość Kinga napisał:

Witam. Robilam bete hcg w 25 dniu cyklu. Wynik 2.30. Co to może oznaczać? Kiedys jak robilam bete i nie bylam w ciąży to wynik był <0,1. Oczywiście za 2 dni powtórzę badanie. 

Powtórz.  Jeśli będzie wyższy to jesteś w ciąży.

Odnośnik do komentarza

Witam. 29 września byłam na wizycie u ginekologa, nie było jeszcze konkretnie nic widać, tylko ciałko żółte. Wczoraj (2 października) zrobiłam betę i wynik 27831,0 mlU/ml. Ginekolog mówił że to 3/4 tc, a beta wysoka, wskazuje na 6/7tc. Czy powinnam się martwić?

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Gość domofonika napisał:

Witam. 29 września byłam na wizycie u ginekologa, nie było jeszcze konkretnie nic widać, tylko ciałko żółte. Wczoraj (2 października) zrobiłam betę i wynik 27831,0 mlU/ml. Ginekolog mówił że to 3/4 tc, a beta wysoka, wskazuje na 6/7tc. Czy powinnam się martwić?

Hmmm...Tak beta jest wysoka i dobrze wskazuje. Przy 6tc może być sam pecherzyk z cialkiem żółtym, i wszystko jest kwestia dosłownie paru dni Jak zaczyna pojawiać się zarodek. A przy 3/4 tc usg jeszcze nic nie pokazuje. Dlatego lekarze prosze przyszle mamy by przychodzily w 6tc bo wtedy na usg mkzna cos zauważyć. Podejdź  kochana do innego gina, nawet prywatnie na jeszcze 1 usg . 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...