Skocz do zawartości
Forum

Wynik badania Beta HCG


Rekomendowane odpowiedzi

Co myslicie?? 13 grudnia miesiączka ,mam okres bardzo nie reguralne (nawet co 2 -3 miesiace).Wedlug kalkulatora owulacji miedzy 26 ,a 4 styczniem owulacja. 21-22stycznia zrobiłam 2 testy ,oba pozytywne bardzo blada kreska . 24 go stycznia usg ,ale nic nie wyszlo 😞 ,beta w ten dzien 491 .Co myslicie ? 

Odnośnik do komentarza
Gość Oby oby☺

Dziewczyny jutro powinna byc miesiaczka mimo to 3 dni wczesniej codziennie rano robie test wychodzi baaardzooo blada 2 kreseczka👍😉 zrobilam wczoraj rano bete i wyszlo 12,27 czyli ciąża? Wedlug normy podanej w moim labpratorium to bardzo wczesna👍😉😍

Odnośnik do komentarza

Cześć, 31.01 miałam ostatni okres. 05.03 poszłam na badanie beta hcg ponieważ testy wychodziły mi pozytywne. Jej wynik to 53,80.. bardzo się boję, że jest za niski. W ten sam dzień miałam wizytę u ginekologa i niestety na usg nic nie bylo widać, jedynie bardzo malutką kropeczkę. Ginekolog kazała mi wrócić za minimum 2 tygodnie. Miałyście może taką sytuację? Wczoraj powtórzyłam beta hcg i jej wynik to 342 ( 4 dni różnicy). Co o tym myślicie? Według moich wyliczeń z "kalendarzyka" powinnam być w 6 tygodniu ciąży, jednak chyba nic na to nie wskazuje. Dajcie proszę znać. Bardzo się martwię. Wizyta dopiero 20.03 

IMG_20200305_185554.jpg

IMG_20200310_224344.jpg

Odnośnik do komentarza

m.nacia, beta hcg wskazuje na 4-5 tc. (liczą się skończone tygodnie). Licząc wedle twojego okresu, to 6 marca skończyłaś 5tc, więc by się mniej więcej zgadzało (ciąże liczy się od pierwszego dnia ostatniego okresu). A jeśli byłaś u gina 5 marca, to była to tak wczesna ciąża, że faktycznie mogło jeszcze nie być nic widać. Trzymam kciuki za dobre wieści na następnej wizycie u gina 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Impolite89
22 minuty temu, Gość Paulina 28 napisał:

Impolite89

Gratulacje ciaza 😁 mi testy wychodzily pozytywne 4 dni przed okresem a w dniu okresu bhcg 189 

W poniedziałek mam lekarza prywatnie bo u nas poradnia zamknięta. Dziękuję 

 

22 minuty temu, Gość Paulina 28 napisał:

Impolite89

Gratulacje ciaza 😁 mi testy wychodzily pozytywne 4 dni przed okresem a w dniu okresu bhcg 189 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Impolite89
7 minut temu, Gość Paulina 28 napisał:

Impolite89

Trzymam kciuki tylko szczerze lekarz nic nie zobaczy i nie stwierdzi ciazy lepiej poczekaj 2 tygodnie. 

Ja bylam w 6 tygodniu i juz serduszko bije widziałam 😁

53 minuty temu, Gość Paulina 28 napisał:

Impolite89

Gratulacje ciaza 😁 mi testy wychodzily pozytywne 4 dni przed okresem a w dniu okresu bhcg 189 

W poniedziałek mam lekarza prywatnie bo u nas poradnia zamknięta. Dziękuję 

 

53 minuty temu, Gość Paulina 28 napisał:

Impolite89

Gratulacje ciaza 😁 mi testy wychodzily pozytywne 4 dni przed okresem a w dniu okresu bhcg 189 

Kurcze to już teraz nie wiem. Wydam 200zl i nic nie powie. Raz już poroniłam boje się powtórki . Teraz już nie wiem co robić. Czy przełożyć jutro na inny termin czy jak. Jeszcze do tego ta epidemia .

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina 28

Impolite89

Wiesz co ja zrobilam tak. Po 48 godzinach powtorzylam bhcg jezeli jest ladny przyrost jest wszystko dobrze, i w 6 tygodniu poszlam na usg. Takze lepiej tez tak zrob. Bo tak jak wspomnialas wydasz 200 zl i nic Ci nie powie lekarz. 

Odnośnik do komentarza
Gość Impolite89
50 minut temu, Gość Paulina 28 napisał:

Impolite89

Trzymam kciuki tylko szczerze lekarz nic nie zobaczy i nie stwierdzi ciazy lepiej poczekaj 2 tygodnie. 

Ja bylam w 6 tygodniu i juz serduszko bije widziałam 😁

1 godzinę temu, Gość Paulina 28 napisał:

Impolite89

Gratulacje ciaza 😁 mi testy wychodzily pozytywne 4 dni przed okresem a w dniu okresu bhcg 189 

W poniedziałek mam lekarza prywatnie bo u nas poradnia zamknięta. Dziękuję 

 

1 godzinę temu, Gość Paulina 28 napisał:

Impolite89

Gratulacje ciaza 😁 mi testy wychodzily pozytywne 4 dni przed okresem a w dniu okresu bhcg 189 

Kurcze to już teraz nie wiem. Wydam 200zl i nic nie powie. Raz już poroniłam boje się powtórki . Teraz już nie wiem co robić. Czy przełożyć jutro na inny termin czy jak. Jeszcze do tego ta epidemia .

 

W sumie masz rację. W poniedziałek zrobię betę jeszcze raz. I potem zadzwonię i powiem co i jak. Ale dziękuję za podpowiedz

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny,

Jestem nowa na tym forum.
Jestem po transferze 1 blastocysty 4BB, który odbył się 9.03.
Zrobiłam już dwa badania na bhcg które wyszły następująco.
18.03 godz 7:00 - 12,20
Dziś (20.03) 7:00 - 25,20

Proszę pomóżcie mi zinterpretować te wyniki, bo zaraz zwariuje ze stresu. Czy to nie są przypadkiem za małe wartości?

Odnośnik do komentarza

Bardzo dziękuję za pomoc. Ja też sprawdziłam na kalkulatorze i niby pokazuje, że wzrost jest ok bo pryrosło o 108%.

Tylko zastanawiają mnie te niskie wartości. Może późno zagnieździł się zarodek. Sama już nie wiem. Chyba zwariuje od tego myślenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...