Skocz do zawartości
Forum

Wynik badania Beta HCG


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za odpowiedź.
A dodam jeszcze że robiłam testy ciążowe i wszystkie negatywne.

~Amino
Taki wynik wskazuje na to że coś się dzieje ale jest do powtórki po 48h koniecznie w tym samym labolatorium jeśli rośnie to pewnie owulacja się przesuneła i mamy bardzo wczesną ciążę której nie ma szans zobaczyć w usg dopiero za jakieś 2 tygodnie będzie to możliwe. Natomiast jeśli beta spadnie to czekamy na miesiaczke
Odnośnik do komentarza

Witam tydz temu w piatek była wizyta u gin na iść widać było pecherzyk ciążowy Ale lekarz mówił że może być za wczesna ciąża bp nie widać zarodka dał badanie na betę we wtorek robiłam krew dziś odebralam wynik < 1.20 są normy Ale za nic nie umiem tego odczytac czy tak czy nie w piątek mam wizyte to się dowiem ale może ktoś mnie oświeci wcześniej

Odnośnik do komentarza

Wynik mniej niz 1.2 to brak ciazy. Z tego co pamiętam a mogę sie mylić powyzej 5 to ciaza. Jednorazowe badanie i tak nic nie wnosi. Badanie nalezy powtórzyć po 48 lub 72 godz.w tym samym laboratorium i sprawdzic czy jest przyrost.

Odnośnik do komentarza
Gość karia1905

Witam,
03.07 zrobiłam test ciążowy - wyszedł negatywnie
po tygodniu nadal nie miałam miesiączki,
więc 11.07 zrobiłam dwa testy - kreski wyszły bardzo blade... więc robiłam bete - wynik 69.00.
w pon 16.07 zajęłam plamić, więc biegiem do lekarza lekarz sptwierdził, że jest za wcześnie i nic jeszcze nie widać. w środę zrobiłam bete - wynik 350. Poszłam do innego lekarza 19. 07, ztego co mi powiedziała to widzi taką malutką "kropeczkę", ale jest zbyt wcześnie żeby cokolwiek stwierdzić. Bo licząc od miesiączki powinien to być 6 tydzień, jednak po wielkości zarodka stwierdziła, że 2 tydzien od zapłodnienia... tak więc dała mi receptę na dushopaston, i powiedziała, że mogą być dwie opcje;
1. zaprodnienie było w poprawnym czasie, zaczeło się rozwijać, ale coś poszło nie tak i będzie poronienie.
2. zaszłam w ciąże ostatnio, z powodu bardzo nie regularnych cykli i dopiero się dowiemy za 7 dni, czy zarodek rośnie. i czy beta nadal sie zwiększa.
?
Czy któraś z Was miała podobną sytuację

Odnośnik do komentarza

Ja miałam tak. Mega przesunięta owulacja. Powinnam być w 7 tygodniu z OM a tak naprawdę dopiero 4 tydzień. Przesunęła Ci się owu :) Myślałam że okres mi się spóźnia poszłam do gin a ona ze dopiero co miałam owulacje. Może i Ciebie też tak było :)
Trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza

Cześć, robiłam wczoraj betę i wyszedł mi wynik 16,12. Wiem, że powyżej 5 oznacza ciążę ale zastanawiam się czy ten poziom nie jest za niski. Miesiączka spóźnia mi się 6-ty dzień, cykle mam w miarę regularne (co 30-31 dni) i jest to nasz drugi miesiąc starań. Jutro oczywiście wybieram się na ponowne zbadanie czy ta wartość wzrosła prawidłowo. Na innych forach wyczytałam, że dziewczyny miały takie poziomy nawet jeszcze przed spodziewaną miesiączką dlatego mnie to zmartwiło. Myślicie, że taki wynik po terminie spodziewanej miesiączki jest realny? Z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...