Skocz do zawartości
Forum

Wynik badania Beta HCG


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Okres spóźnia mi się juz 4 dni zrobiłam test wyszedł pozytywnie w dniu dzisiejszym zrobiłam również test z krwi i wynik wyszedł mi dokładnie 721.4 czy dobrze rozumiem ze to początek 4 tyg? W piątek idę do lekarza czy juz będzie w stanie coś tam zobaczyć? Bardzo proszę o odpowwez. Dziękuję

Odnośnik do komentarza

Witam,prosze o pomoc,mialam robione HCG wynik 16 186,00 po okołu 50h mialam nastepne i wynik 29 953,00 lekarz mnie zmartwil ponieważ powiedzial ze martwi go ze ten drugi wynik jest za wysoki.Do zaplodnienia moglo dojsc ok 22 wrzesnia 2016 wiec ok 6 tydzien.Czy może ktoś mi pomóć?

Odnośnik do komentarza

Myślę że jest ok, nie wiadomo kiedy była owulacja może trochę później a wtedy beta może być niższa, ona też nie zawsze i nie u każdego rośnie w tym samym tempie, rośnie a więc ciąża się rozwija, poczekaj tak.do 6-7 tc i idź do gina to już będzie można coś zobaczyć, a jeśli wcześniej poronilas to idź od razu może poda Ci leki na podtrzymanie lub zaleci leżenie lub coś innego.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Witam ja byłam w srode u ginekologa poniewaz na teście wyszły dwie piękne kreseczki lecz lekarz jeszcze nic nie widział na usg skierował mnie na betę hcg wyszło 798 i czekam na następna wizytę która mam za dwa tygodnie jak myślicie wszystko wporzadku oszaleje z tym czekaniem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość agatka2017

Witam, proszę o pomoc. 08.03. miałam miesiączkę przy 27 dniowych cyklach. Staramy się o dziecko po jednym poronieniu ( 17.12.2016 - puste jajo płodowe). 6 dni przed spodziewaną miesiączką zaczęłam plamić. 04.04 powinnam dostać @ ale pozostało tylko plamienie.07.04. beta hcg wyszło 12,18 mlU/ml. Bardzo się denerwuję, że historia się powtórzy, a wizytę mam 21.04.
Bardzo proszę o informację, czy któraś z Was miała podobną sytuację i jak mam interpretować wynik?
Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...