Skocz do zawartości
Forum

Wynik badania Beta HCG


Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziewczyny mam problem robiłam badania krwi wcześniej wynik mi wyszedł taki 32,2mlu/ml i jeszcze raz poszłam na badania krwi wyszedł wynik taki 0,1mlu/ml co ja zrobić powiem jeszcze do tego kiepsko się czuje wymiotuje kręci mi się w głowie często chodzę do wc mam zaparcia i tylko brudze i często mam zgagę na brzuchu mi się linia zrobiła. pomóżcie mi co mam zrobić

Odnośnik do komentarza

[quote="ewcia125"]Witam dziewczyny mam problem robiłam badania krwi wcześniej wynik mi wyszedł taki 32,2mlu/ml i jeszcze raz poszłam na badania krwi wyszedł wynik taki 0,1mlu/ml co ja zrobić powiem jeszcze do tego kiepsko się czuje wymiotuje kręci mi się w głowie często chodzę do wc mam zaparcia i tylko brudze i często mam zgagę na brzuchu mi się linia zrobiła. pomóżcie mi co mam zrobić.Boje się że straciłam dziecko

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny mam problem robiłam badania krwi wcześniej wynik mi wyszedł taki 32,2mlu/ml i jeszcze raz poszłam na badania krwi wyszedł wynik taki 0,1mlu/ml co ja zrobić powiem jeszcze do tego kiepsko się czuje wymiotuje kręci mi się w głowie często chodzę do wc mam zaparcia i tylko brudze i często mam zgagę na brzuchu mi się linia zrobiła. pomóżcie mi co mam zrobić.Boje się że straciłam dziecko

Odnośnik do komentarza

Miedzy twoimi badaniami jest miesiac roznicy wynik powinien byc w tysiacach a taki jak twoj wskazuje brak ciazy... Jesli wynik jest prawidlowy to wydaje mi sie ze moze to swiadczyc o tym ze doszlo do zagniezdzenia ale fasolka przestala sie rozwijac albo jest puste jajo dlatego beta spadla... Obym sie mylila a wynik byl bledny!! Udaj sie jaknajszybciej do jakiegokolwiek lekarza

Córcia styczen 2010r. Aniołek 17.09.2015http://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kiu2rjd9s.png

Odnośnik do komentarza

Witam. Może pomożecie w interpretacji wyniku, bo ginekologa mam za tydzień dopiero. Zawsze mam regularny okres (28 dni), niezbyt obfity, trwający około 3-4 dni. Od roku staramy się o dziecko i nic. Wszystkie badania partnera i moje, w tym hormonalne - wszystko ok. Teraz po raz pierwszy spóźnia mi się okres (nie miałam żadnych sytuacji stresowych, czy choroby, które mogłyby przesunąć okres). Owulacja była po 16 dniu cyklu (16dc miałam wizytę u ginekologa i potwierdził, że najbliższe dni będą płodne i w te dni współżyliśmy). Sądzę, że do zapłodnienia doszło około 14-15 dnia cyklu. 26 i 27 dnia cyklu dostałam malutkiego brązowego plamienia, dosłownie kilka plamek bez krwi i pobolewało mnie podbrzusze - takie lekkie ukłucia jakby. 32 dnia cyklu zrobiłam betę HCG i wyszła 0,3 mlU/ml (normy w laboratorium: ciąża od 5 mlU/ml). Czy ten wynik może oznaczać bardzo wczesną ciążę czy już nie ma szans? Czy może za wcześnie zrobiłam bHCG?

Odnośnik do komentarza

hej dziwczyny mam problem nie bede sie rozspisywac mialam problemy wiec poszlam do lekarza poniewasz 14 dni po okresie krwawilam wiec poszlam do gin. kazal mi zrobic badania na ciaze wiec zrobilam bete i pierwszy wynik wyszedl mi 2.36 a w czoraj odebralam 2 wynik i wyszedl mi 1,21 prosze o pomoc czy ja jestem w ciazy czy nie

Odnośnik do komentarza
Gość AgnieszkaAGNIESZKA

Witam 08.02.2016 miałam ostatnią @. Niestety cykle są nieregularne lekarz po badaniach hormonów podejrzewał zespół policystycznych jajników kazał starać się przez rok jeśli bez rezultatu to wtedy leczenie. Ogólnie po 28 dniach od ostatniej @ zrobiłam 3 testy wszystkie pozytywne. 14. 03 robiłam bete wynik 232,8 co w normach to albo 2-3 tydzień albo 3-4. Wczoraj na usg lekarz jeszcze nic nie widział kazał przyjść za tydzień narazie nie powtarzać bety. Powiedział, że na 99 % w ciąży jestem. Czy to możliwe? Dodam jeszcze że 2 marca delikatne brazowe skrzepki ( kilka sztuk) 3 marca jedna mała plamka świeżej krwi.

Odnośnik do komentarza

Witam jestem tu pierwszy raz wynik beta hcg wyszedł mi 231 mlU/ml. Prosze powiedzcie mi który to tydzień. badanie robione 12 dni po owulacji.

-------------------------------------------------------------------------
Normy przyjete przez laboratorium :
3-4 tydz 5,8-71,2
4-5 tydz 9.5-750
5-6 tydz 217-7138
6-7 tydz 158-31795
7 tydz 3697-163563

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...