Skocz do zawartości
Forum

Karmienie a seks


Gość pertik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość linka krk

Nie stresuj się to wszystko wina hormonów. U mnie problem z nawilżeniem skończył się dopiero po odstawieniu synka od piersi. Mi pomagały globulki [reklama usunięta], nie dość że świetnie nawilżają to łagodzą i zakwaszają, chroniąc przed podrażnieniem i infekcjami. Może Twoja żona spróbuje, po co się zniechęcać i męczyć.

Odnośnik do komentarza

sadze ze raczej nie ma ochoty, gdy jest podniecenie to nawilżenie się robi mimo laktacji. z początku uzywalismy zelu zaraz po porodzie teraz jak mnie facet podnieci to nie trzeba zelu a nadal karmie, i serio tez z początku nie miałam ochoty ale robiłam to dla niego i z czasem ochota mi tez wrocila mimo hormonow i laktacji. i szczerze powiem ze hormony laktacja suchość itp. to tylko wymówki żeby nie uprawiac seksu tak jak wieczna migrena. owszem jest to bolesne przez pierwsze 2 miesiące i powinniscie zrozumieć brak seksu w tym czasie ale później to to już sa wymówki. na wszystko jest rada wystarcza checi, a skoro partnerka nie chce uprawiac seksu to się nie podnieci a bez podniecenia nie ma az tak dużo sluzu by nawilzyc pochwe

Odnośnik do komentarza

W takim przypadku wystarczy jedynie zakupić odpowiedni żel, który powinien zwiększyć nawilżenie pochwy. Jest to normalna sytuacja w przypadku Twojej żony. Możecie ewentualnie sprobowac zwiekszyc u niej podniecenie. Warto jest kupić wibrator. Czy tez afrodyzjak taki jak na przykład sex elixir.

Odnośnik do komentarza

My od kiedy odkryliśmy żele to również jest o wiele lepiej. Po prostu kobieta ma w swoim zyciu okresy, w których nawiliżenie jest niewystarczające dla satysfakcjonującego stosunku i wtedy po prostu wystarczy zajrzeć sobie do jakiegoś sklepu internetoweggo ( polecam na przykład intymnosc.pl ) i wybrać coś dla siebie Paczuszka przychodzi ładnie zapakowana i nikt nie wie nawet co kupiliście. Co do afrodyzjaków to mam pytanie. Czy jest jakaś róznica pomiędzy poszczególnymi srodkami? Bo widzę na allegro na przykład,ze sprzedaje sie ich bardzo wiele.Pytanie tylko co wybrać?

Odnośnik do komentarza

No różnica jest spora. Tak jak zresztą ze wszystkim. Sam zauwazyłem,że wiele osób chce zaoszczędzić oraz kupuje tanie, nieskuteczne środki, które nie dają takiego efektu jak te sprawdzone i przebadane. Nie polecam również zamawiać z zagranicznych stron. Zwykle przychodzi jakaś woda z dodatkiem olejku, który nie daje efektu.

Jeśli chodzi o sex elixir , o którym tutaj piszę to jest to najlepiej przebadany afrodyzjak.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...