Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
nauzyka

My mamy - książki polecamy

Rekomendowane odpowiedzi

Od siebie mogę polecić książkę kucharską "Zdrowy czekoholik" O. Ivanova z wieloma nowatorskimi, ale dość prostymi przepisami na różne czekoladowe desery, zarówno sprawdzonymi przepisami, jak i takimi dopiero odkrywanymi w szerokich kręgach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Staram się czytać tak często, jak to możliwe, choć nie zawsze mam odpowiednio dużo wolnego czasu. Dlatego preferuję krótsze książki, opowiadania. Jeśli szukacie czegoś krótkiego do poczytania w wolnej chwili, to zerknijcie na zbiór opowiadań "Odmienne stany codzienności" - jest tam kilka ciekawych opowiadań, o różnych zdarzeniach i różnych ludziach, mniej i bardziej zwyczajnych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Książki to temat bez końca:) Młodszy ma co prawda dopiero 2,5 roku, ale jest "hop siup do przodu":). Interesują go książeczki dla nieco starszych dzieci. Teraz czytamy Nowy dom misia Ludwiczka. Tzn. ja czytam, a misiek słucha i ogląda przepiękne ilustracje. Książeczka o emocjach, o nie marnowaniu rzeczy, o porządkowaniu zabawek. Edukacyjna.

monthly_2018_12/my-mamy-ksiazki-polecamy_70572.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paula19876512

Polecam Wam ksiażeczki Wydanictwa MD Monika Duda. Na stronie internetowej https://www.wydawnictwomd.pl/ znajdziecie mnóstwo pięknych bajek z naklejkami, kolorowanek, wycinanek, encyklopedii w rozsądych cenach!

Mają również kanał na YouTube z bajkami czytanymi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...