Skocz do zawartości
Forum

My mamy - książki polecamy


Rekomendowane odpowiedzi

Staram się czytać tak często, jak to możliwe, choć nie zawsze mam odpowiednio dużo wolnego czasu. Dlatego preferuję krótsze książki, opowiadania. Jeśli szukacie czegoś krótkiego do poczytania w wolnej chwili, to zerknijcie na zbiór opowiadań "Odmienne stany codzienności" - jest tam kilka ciekawych opowiadań, o różnych zdarzeniach i różnych ludziach, mniej i bardziej zwyczajnych.

Odnośnik do komentarza

Książki to temat bez końca:) Młodszy ma co prawda dopiero 2,5 roku, ale jest "hop siup do przodu":). Interesują go książeczki dla nieco starszych dzieci. Teraz czytamy Nowy dom misia Ludwiczka. Tzn. ja czytam, a misiek słucha i ogląda przepiękne ilustracje. Książeczka o emocjach, o nie marnowaniu rzeczy, o porządkowaniu zabawek. Edukacyjna.

monthly_2018_12/my-mamy-ksiazki-polecamy_70572.jpg

Odnośnik do komentarza

1. A ja nie chcę być księżniczką,

2. Najdzielniejsza mała Min,

3. Wszystkie psy Eli,

4. Jabłonka Eli.

5. Jak schować lwa i Jak schować lwa w szkole

6. Zostanę kosmonautką i Zostanę architektką

7. Mamy jeszcze Basię i mama wraca do pracy, ale mi ta pozycja nie przypadła do gustu. Jakoś konflikt mamy i taty rozumiem, ale cała sytuacja jest dla mnie zbudowana sztucznie i padają już między małżonkami inwektywy, więc z tej serii chciałabym zrezygnować.

Z komiksów super jest natomiast seria Kajko i Kokosz

[reklama usunięta] 🙂

66399275o.jpg

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

"""Był sobie chlopczyk""
""Z miłości to wspolczuje""
""Beze mnie jesteś nikim""
""Niegrzeczne""
""Swiatu nie mamy czego zazdroscic""
""Szalona milosc.Chce takiego jak Putin""
""Nie ma jednej Rosji""
""W piekle Eboli""
""Miasto cierni""
""Wyspa slepcow""
""Gomora""
""Żeby nie było zgorszenia""
""Sakrament obludy""

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Cała seria Małe Kobietki i Enola Holmes. Z inteligentnych książek są thrillery Dana Browna, nie pamietam dokładnie ale Kod Leonarda Da Vinci nie był aż tak brutalny, ale za to Anioły i Demony… są, ale wciągające
[reklama usunięta]

 🙂

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Wszelkie książki Kena Folleta, brytyjskiego pisarza, autora thrillerów, powieści szpiegowskich i historycznych...

Millennium – seria powieści kryminalnych, której głównymi bohaterami są Mikael Blomkvist i Lisbeth Salander. Pierwotnie trylogia, napisana przez Stiega Larssona, wydana już po jego śmierci – w latach 2005–2007...a z polskich wszystko Joanny Jax i Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk

Wiele wartościowych rekomendacji znajdziecie na tej stronie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...