Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Ditta

Listopad 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Polina22 Rozpoczniesz Listopadowki:) Laczymy sie z Toba ale mam nadzieje,ze nie w bolu jak to mowia:) bezbolesnego porodu! Juz niedlugo dzidzie bedziesz mogla utulic w ramionach:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nuala

Polina22 relacja na żywo :D

Ech.. w sumie to Ci zazdroszczę, już za niedługo, już za "momencik"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polina22 trzymam kciuki!! Oby szybko i sprawnie poszło! Powodzenia :)
Ja to już dwa razy myślałam, że się zaczęło. Wczoraj rano po prysznicu złapały mnie takie skurcze, że aż zaczęliśmy liczyć. Ból podobny do tego jakbym zaraz miała dostać miesiączkę tylko silniejszy. Mam nadzieję, że uda mi się wytrwać do piątku jeszcze w dwupaku, bo mój kochany tak się umówił z szefem, że jeszcze ten tydzień będzie w rozjadach, ale już od przyszłego będzie na miejscu w firmie. Nie wyobrażam sobie, żebym nie miała go przy sobie...

http://www.suwaczek.pl/cache/61ec0069ec.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polina22 trzymamy kciuki! Szybko pójdzie i za "chwilkę" będziesz miała swój skarb na rączkach :) zazdroszczę niesamowicie :) ja już się czuję jak hipopotam i nie mam siły na nic. Mam nadzieję, że uda mi się rozpakować wcześniej :P jutro zaczynamy 9 miesiąc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polina22, gratulacje! Trzymamy kciuki za szybką akcje! :)

Aż mi się łezka w oku zakręcila i dreszcze przeszły, że mamy pierwszą rodzącą... Ah, te hormony.

http://www.suwaczki.com/tickers/cb7wol2av797j5ec.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie było mnie tu od rana a tu takie newsy:) Polina myślę o tobie cieplutko mam nadzieję, że już po. Czekamy na relację z porodu i fotkę maleństwa:) oczywiście jak znajdziesz dla nas troszkę czasu:)

Ciekawe co tam u naszej Nadiaani....

To listopad uznajemy za otwarty!:)
Która jutro?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moj jeden termin minal drugi 4 mam nadzieje,ze jutro jeszcze nie beda wywolywac i poczekaja do srody,bo kto wie moze samo sie zacznie:p ale lekarze wiedza chyba co robic..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ja ja Ja jestem chętna na jutro :) Mój termin też już minął więc z przyjemnością sobie mogę jutro urodzić bo siedzę już jak na szpilkach ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ania1989 oj mnie też wszystko wkurza, nakrzyczałam dziś na męża oczywiście bez powodu i to niestety nie raz aż pojechał do sklepu po czekoladę z całymi orzechami (bo taką lubię najbardziej) żeby mi humor poprawić, czasem dają się kochać nasi mężczyźni.

U mnie od pół godziny dziwny ból taki kłujący czasem promieniujący aż do odbytu trwający kilka sekund i spokój i twardy brzuch, może moja maica w końcu zaczęła ćwiczyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny, listopad juz otwarty! Wiec szykujcie się :)

Na listopadowym forum zamkniętym mamy bobasy z 01.11 i z 02.11.
Tak wiec oficjalnie przyszedł nasz czas :) pozdrawiam

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371k19ry261.png
18.11.2015

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kalae

a mi się wydaje, że ci bracia powinni wiedzieć ze mają siostrę/brata nie wiem tylko czy informować teraz czy też poczekać aż się urodzi?

nowa lutówka witaj :)
ja czasem czytam forum lutowe,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kalae

oj pomyłka, do marca miało iść :)

ale was też czytam i trzymam kciuki :) a dodatkowo mam sentyment do tego miesiąca bo on mój ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...