Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Hej. U nas z jedzeniem jest jakaś masakra nadal. Tzn je tylko kasza,mleczko nutramigenie,mleko kokosowe. Nic z łyżeczki nie weźmie. Robię jemu na parze to do buzi wpycha,no i wypluwa. Rozwija się prawidłowo. Waga idzie ciągle w górę prawie 9.500! !! Owoce w calosci to ssie aż się trzęsie a papki absolutnie nie. Zwalam to nadal na zeby. Suzi to ile Twój klocuszek wazy? Mój nadal szczuplo wygląda,ale buzka teraz trochę już zaokraglona

http://www.suwaczki.com/tickers/8599dqk3ljs43m9t.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3hqvkpympfgoa.png

Odnośnik do komentarza

Ewelka moj dobija do dychy ( choc juz pewnie dobil,nie waze go codziennie). W przychodni babeczka powiedziala, ze mam uwazac czym go karmie i na wielkosc porcji, ale co ja mam poradzic jak on potrzebuje zjesc? Poza tym ja bylam pulchnym dzieckiem, do dzis mi zostalo, jego tata tez byl grubaskiem, wiec to pewnie geny, ale Twoj Janek tez ladnie wazy. Nie martw sie, przyjdzie taki czas, ze zaskoczy i znowu zacznie ladnie jesc, najwazniejsze ze zdrowy. Wogole z ta waga to jest tak, ze od 7 do bodajze 10 z czyms kg jest prawidlowa dla 8 miesiecznego dziecka, wiec to normalne ze jeden bobas bedzie wazyl wiecej a drugi mniej

Odnośnik do komentarza

Wychodzi na to że Lidka w połowie stawki jest, dzisiaj ją ważyłam i ma 8600g :) jak ją w poniedziałek ponosiłam w nosidle to po godzinie już mi kręgosłup odpadał.
Mieliśmy dziś straszną awanturę o kaszę na dobranoc.. Co już zassała butlę to wszystko sobie wypluwała na kubraczek.. Koszmar..
Suzi, sama jestem ciekawa jak się ten FB sprawdzi. Zaletą jest na pewno to, że bez obaw będziemy mogły dzielić się fotkami bobasów. Po tej wtopie z wykradaniem zdjęć zrobiło mi się niemiło :/ tym bardziej że mimo próśb admin nie usunął moich postów ze zdjęciami Lidki. Ale jeżeli któraś z was stwierdzi że na milion procent nie przechodzi na fejsa to ja też zostanę tutaj bo to niefajne zostawiać którąkolwiek z was na lodzie.

Odnośnik do komentarza

Tez poprosze o dodanie..
Do czego to doszlo,ja na Fb...
Ewelka,moj lepiej je jak mu pozwalam maczac palce w daniu...cos tam nabiera na paluszki i smakuje i lyzeczce pozwala wejsc do buzki w miedzyczasie.Oczywiscie brudno wkolo,no ale dzieciak zadowolony-krzeselko mozna umyc,a ubranka wyprac...moze sprobuj tak?Jakas fajna miseczka na jedzenie,moze inna lyzeczka?

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, troszkę czasu mnie tu nie było, chyba z miesiac niestety nie jestem w stanie przeczytać wszystkiego;/ miałam problem z internetem stad ta nieobecnośc, widzę sporo nowych osób :) Kuba ma już pierwszego zęba, ale jest strasznie marudny ostatnio więc może coś wychodzi... je w miarę ładnie choć ostatnio mamy problem z mleczkiem bo mm nie chce a pierś mu już nie wystarcza, mało mam pokarmu.

Widzę że przechodzicie na fb, któraś tu zostaje czy wsztstkie??

Odnośnik do komentarza

Ewelka dopiero rozmawiałyśmy, że nasi chłopcy mają podobną wagę i w ogóle. Twój już teraz o przeszło kg większy ;).
Na fb mamy 9 osób i już pojawiły się pierwsze zdjęcia, ale spokojnie, nie od razu Rzym zbudowano. Suzi na pewno nie chcę Cię do czegoś zmuszać, ale nie można tak na próbę się przemóc? I tak jak pisze większość dziewczyn,będzie to miało sens jeśli będziemy tam wszystkie. W kupie siła :). Mogę być na razie hejtowana, ale jak przejdziemy tam razem, to mam nadzieję, że pewnego dnia mi podziękujecie. Miłego :)

Odnośnik do komentarza

suzi ja też nie bardzo chciałam zakładać fb , jak chcesz to wpisz fikcyjne dane wazne że bedziesz a cała akcja trwa 2 min więc spróbuj ,a jeśli chodzi o zdjęcia to przecież nie jest przymus nie musisz ich dodawać.
jesli chodzi o mnie to ja jestem mało "komputerowa" i nie bardzo wiem jak dodać zdjecie do grupy żeby nie na profilu głównym musze się męża poradzić ale jak go znam to troche mu to potrwa zanim znajdzie czas

Odnośnik do komentarza

Hej,
Anula spokojnie, nikt Cie nie hejtuje i wiekszosc dziewczyn chetnie sie przenosi, ja nawet nie mam dzialajacego kompa, a na tel nie chce mi sie bawic w jakies zakladanie kont, moze po weekendzie bedzie dzialal, czekamy na nowa karte graficzna.
Moje dziecie juz po calym pokoju wedruje, jak juz sie sturla z dywanu to na panelach mu latwo sie czolgac bo sie slizga

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Dziś bunt nawet z butla :( I drazliwy też jest. Z nosa mu pocieklo. Tak samo było jak ząb nr 1 wychodził. Może ząb nr 2 idzie.... Anula tak waga była podobna. Tylko wiesz moj to od jakiegoś czasu tylko kache je. Nie chce innego jedzenia. Tłumacze to zabkowaniem bo zbiegło się w czasie. Owoce i jajko przemytem do butli a warzywa daje do rączki do pociumkania

http://www.suwaczki.com/tickers/8599dqk3ljs43m9t.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3hqvkpympfgoa.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...