Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Hej Kobietki :).
Ostatnio nie mam czasu na nic. Igorkowi wychodzą górne jedynki i jest to o wiele bardziej wyczuwalne niż te dolne. Nie pamiętam już kiedy przespałam całą noc bez wstawania i noszenia Małego. A tak poza tym to ciągle Was czytałam, ale nie było czasu napisać. A kiedy chciałam pisać to nie można było otworzyć strony. Może jednak przeniesiemy się na fb? ;) Znowu temat powraca jak bumerang :). Ale faktycznie tam byśmy miały większą prywatność siebie i naszych dzieci. Tutaj czyta nas każdy, tam tylko nasza grupa. Dziewczyny, które nie chcą- przemyślcie sprawę ! Przecież nie musicie zakładać fejsa na swoje prawdziwe nazwisko i wstawiać zdjęcia, tylko fikcyjne, żebyście były z nami. A przemęczycie się tydzień czasu i zobaczycie, że Wam się spodoba. A co Wy na to, żeby założyć grupę nawet na próbę? Jeśli nam to tam nie wypali i ni będzie się podobać to wrócimy tutaj. Ja z chęcią Was namawiam na fb :). Zastanówcie się proszę :) Ps. Jak coś to się tym zajmę. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny,a co tu taki spokoj? Czyzbyscie juz potajemnie uciekly na fb? ;p Szczerze mowiac ja jestem bardzo sceptycznie do tego nastawiona, ale jak bedziecie chcialy to przeciez jedna ja nie moge Was blokowac.
Zbieralam sie do tej jajecznicy juz dlugo i w koncu dzisiaj zrobilam, dalam lyzeczke mleka i troche swiezego szczypiorku, Maly zachwycony ;). Tak wiec koniec z przemycaniem jajka w obiadku i dobrze bo doszlo nam dodatkowe danie do jadlospisu. Bedzie drugie sniadanko, oczywiscie nie codziennie. Po 8 miesiacu juz chyba dwa posilki mleczne wystarcza, czy sie myle? Nie chce mi sie w necie szukac, bo i tak na kazdej stronie inaczej pisza i niewiadomo czego sie trzymac.

Odnośnik do komentarza

Suzi jeszcze nie uciekłyśmy :p. Na pewno nie bez Ciebie, jak coś to zabierzemy Cię ze sobą ;). A Ty jesteś ogólnie zdegustowana fb czy konkretnie żebyśmy my się tam przeniosły?
U nas też była ostatnio próba jajecznicy, ale na parze i coś tam pociumkał, ale w sumie nie za bardzo. Także może i ja spróbuję na masełku. I też myślę, że 2 stałe posiłki mogą już być. Jak obserwuję co jedzą dzieciaki, które są od początku na blw i jak sobie radzą to po prostu pełne zaskoczenie.

Odnośnik do komentarza

Faktycznie fb to większa prywatność i szybsza komunikacja ale mi to bez różnicy. I tak dopiero Was doczytałam :-P Mojej szelmie idą górne jedynki i zaczęła raczkować więc mam wesoło.
Ja dziś miałam zrobić jajecznicę ale póki co zwiedzamy wieś, pola i las w nadziei że choć na 5 minut pójdzie spać. Wasze dzieciaczki śpią jeszcze w ciągu dnia czy to tylko moja jest takim odmieńcem?
Susi mój tata jest w Hamburgu. Przez 16 tygodni w sumie pogodnych dni miał z 5. Przyjechał teraz na urlop i co? I pada deszcz :-P

http://www.suwaczki.com/tickers/1usagu1rcwybhdu6.png]Tekst linka[/url]Tekst linka

Odnośnik do komentarza

Suzi, a ty smażyłaś tę jajecznicę czy jak? Poprosimy o szczegóły! Bo u nas podawanie jajka bardzo kuleje :/
Co do tego FB to faktycznie byłaby to wieksza prywatność ale jak już kiedyś pisałam albo przenosimy się wszystkie albo żadna. Chociaż gdyby dziewczyny antyfejsowe założyły anonimowe konta to byłoby super.
Czy dawałyście liznąć lody waszym maluchom? Bo u nas szał, nie mogę w spokoju zjeść jeżeli sie niw podzielę ;) oczywiście takie lodziarniowe bo wiem że są naturalne.

Odnośnik do komentarza

Anula ja ogolnie jestem anty jezeli chodzi o fb, ale tak jak powiedzialam wiekszosc decyduje, ja sie pewnie dostosuje, bo przeciez nie bede tutaj sama sobie pisala niewiadomo do kogo ;p. Chociaz nie ukrywam, ze wolalabym zostac tutaj. W koncu i tak jestesmy anonimowe. Nawet jesli ktos to podczytuje to i tak nie wie, ze np. ja to ja.
Ja tez robilam jajecznice na parze, tylko dalam troszeczke mleka i szczypiorku i zabeltalam z jajkiem razem. Probowalam i wyszla calkiem smaczna. Nie dawalam jeszcze sprobowac lodow i chyba sie wstrzymam, ale samego wafelka juz wcina.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio jak była rozmowa o fb to na nie chyba były ze 3 osoby, więc fajnie by było gdyby dziewczyny się zadeklarowały i mogłybyśmy działać. Suzi co do tej anonimowości, to to się sprawdza w większych miastach. Myślę, że jeżeli ktoś by podczytał to z mojej okolicy to nie miałby problemu ze skojarzeniem, że ja to ja :).
Nika u nas dziś wyjątkowo śpiący dzień, nie wiem czy to przez te zmiany pogody czy taki dzień po prostu. Ogólnie ze 2 drzemki w ciągu dnia się muszą odbyć ;).

Odnośnik do komentarza

U nas jajecznica byla z patelni na maselku :) i Maja wcina ze az uszy sie trzesa :)

Lody u nas byly pierwszy raz jakies 2 miesiace temu i powiem ze mala je uwielbia :p co znaczy ze nie moge przy niej jesc lodow bo jest krzyk :p

Co do fb to mi to bez roznicy i tak mam konto, a juz przyzwyczailam sie do forum mimo ze wiadomo ze czyta to sporo osob ktore sie nie udzielaja, ale nie jest to problem niech sobie czytaja. Jedynie fakt nie mozna podzielic sie zdjeciami pociech bo niewiadomo kto je wykorzysta.
Ale wiem ze kilka dziewczyn nie chcialo fb.

http://www.suwaczki.com/tickers/ijpb8rib1u0app63.png

Odnośnik do komentarza

to ja byłam przeciwniczką fb, nie mam konta ale jeśli wszystkie uciekniecie to może w końcu zdecyduje się założyć, ja też z małej miejscowości, więc nie jestem taka anonimowa Pola to jednak rzadko spotykane imie
u nas dzisiaj były dwie drzemki jedna 20 min i 50 mini o 18 poszła spać
scharlotte życze zdrówka
barja udanego urlopu,

Odnośnik do komentarza

Ja tez bez fb zyje i to jak ;-)
Ale jak trzeba to trzeba.
A w ogole to mi wczoraj psiapsiolki z reala zadaly pytanie czy Wam wierze ze nie dodajecie sobie jesli idzie o wymiary dzieci czy ich umiejetnosci...Kurcze,nawet mi przez mysl nie przyszlo ze moglabym Ignacemu dodac z 5cm wzrostu i pochwalic sie jak pieknie mowi "Stol z powylamywanymi nogami" - i jakos tak odgornie zalozylam,ze Wy tez jestscie szczere.Bo jestescie,prawda?;-)
Nie wylewamy na siebie jadu(polecam w tym zakresie komentarze na blogu Hafiji-matka matce wilkiem),a raczej doradzamy i cukrujemy sobie wzajemnie :-)
A u mnie dzis Pomidorowa rules! :-D ale jak ona mu smakowala...az milo bylo patrzec :-D
Dobrej nocy :-)
Urlopowiczom boskiej pogody,chorutkim zdrowka.

Odnośnik do komentarza

Mi wszystko jedno czy tu czy fb. Ola dzis spala 3 razy po godzinie, czyli jak na nia bardzo duzo. Ale pogoda dzis taka, ze ja tez jak bym mogla to bym spala:)
Po poludniu cale szczescie padac przestalo.
Dzis mloda jadla, a raczej podjadala z nami obiad- kurczaka z ziemniaczkami i kolacje- chleb z maslem i twarogiem. Ja placze, ze ona nie je, a maz moj w sumie ma racje jak mowi, ze tu skubnie, tam skubnie i wychodzi razem niemalo;)
Aga, u mnie 100% prawdy;)

Odnośnik do komentarza

Jejku, czytam jak wasze dzueciaczki jedzą już tyle rzeczy a my dziś u pediatry byliśmy bobod 31 marca przytył tylko kilo czyli ma 7 kg. Ale niby wszystko gra, jest zdrowy, poprostu ten typ tak ma, może po tacie bo ponoć też szczupły a długi był. Może jak ząbki w końcu wyjdą to więcej wpakuje mu do buzi heh. Lody..umm uwielbia, to po mamusi, w ciąży lodów i szejków nie odmawiałam. Zresztą teraz też, oczywiście dzieląc się z synkiem

Odnośnik do komentarza

Aga el a jaki cel mialoby pisanie nieprawdy? Kazdy wie, ze dzieci rozwijaja sie w roznym tempie i trzeba byc cierpliwym, a juz dodawanie cm to jakas bzdura. Sobie bym chetnie dodala, ale przyznam sie Wam, ze mam metr piecdziesiat w kapeluszu, a jak bede dalej tyle slodyczy jadla to niedlugo bede szersza niz dluzsza ;p A hafije podczytuje czasami i kiedys trafilam na inne forum tez o niemowlakach, ale jak zobaczylam, jak dziewczyny sie kloca o sposob odzywiania to szybko ucieklam :p
MagdekW najwazniejsze, ze wszystko wporzadku, a waga to tylko waga, nie ma co tak przywiazywac do niej wagi ;p, ja to chyba nawet sie nie przyznam ile moj wazy bo pomyslicie, ze go karmie samymi schabowymi i ciastkami.

Odnośnik do komentarza

Aga nie wiem jak tak by można było sobie dodawać i po co w ogóle, także u nas liczy się tylko prawda, prawda, prawda! I u nas też wczoraj pomidorowa rządziła :).
Magdek a Ty się nie przejmuj, jeżeli wszystko jest ok. Mój teraz nawet schudł 300 gram w ciągu miesiąca. Była też choroba, więc trochę zwalam na to. Ale Mój Mąż też taki chudy i długi był przez dłuższy czas, więc stawiam na to.
Dziewczyny stało się :)! Mam nadzieję, że mnie nie zlinczujecie i chętnie dołączycie na fb. Wpisujemy w wyszukiwarkę fb Listopadówki 2015 i jest nasza grupa. Już się nie mogę doczekać, aż Was wszystkie zobaczę, a Maluszków jeszcze bardziej :). Dla wszystkich znajdzie się u nas miejsce i nie będziemy nikogo odsyłać, ale miło, żeby każda się odzywała w miarę możliwości. Ps. Dopisujcie się, bo muszę Męża wywalić :p. Musiałam kogoś wpisać, żeby założyć grupę.
Julka, Suzi, Aga mam nadzieję, że założycie nawet fikcyjne konta i do nas dołączycie :).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...