Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Ewelka jak mnie fajnie nazwalas, suzuki ;p. Poki co zrobil jeszcze jedna rzadzizne, ja pognalam na targ po jagody, zmiksowalam i dodalam do kleiku ryzowego, ale zrobilam na wodzie nie na mleku i bardzo gesty,teraz spi, zobaczymy jak dalej. W koncu i Wy doczekaliscie sie zabkow, gratulacje ;). Leon ma poki co 4 i wczoraj probowal odbic mi ich odcisk na ramieniu :). Niedlugo pewnie bedzie 5 bo caly czas strasznie wszystko gryzie.
Ja tez myslalam o jeszcze jednym bobasie, ale powoli mi przechodzi. Maly strasznie daje w kosc.

Odnośnik do komentarza

Dołączam do grona sfrustrowanych mamuś których bobasy też nie chcą jeść. Wczoraj było kiepsko, ale dziś to jakiś koszmar jest.. Tylko cyc wchodzi, a kaszą rano pogardziła, musem owocowym też. Zjadła w siatce 5 malin i kawałek banana, obiadu wcisnęłam niecałe pół słoiczka. Normalnie ktoś mi dziecko chyba podmienił :/
Suzi trzymam kciuki za jagody, sama jestem ciekawa czy zadziała żeby w razie czego móc się też ratować tym sposobem. U nas od wczoraj rzadkie kupki ale zwalam to na zęby bo już chyba są o krok od przebicia się.
Widzę że temat kolejnego malucha zaistniał ;) wczoraj wlasnie z mężem stwierdziliśmy że fajnie by było żeby była miedzy dziećmi nieduża różnica wieku ale niestety ze względu na prace muszę sobie zrobić przerwę.

Odnośnik do komentarza

Suzi, zdrowka malemu. Wiecie, ze ja dopiero niedawno dowiedzialam sie, ze jagody sa zapierajace. Starszego faszerowalam marchwianka z ryzem i do dzis ryzu nie tyka.
U nas dzis z jedzeniem, zeby nie zapeszyc, lepiej. Prawie caly obiadek, kaszka, caly jogurt, pol jablka potarkowanego i mleko, teraz na noc mleko dostanie i spac. Moja ulubiona pora dnia- wieczor;)
A i udalo mi sie sprzedac na olx troche ubranek:D oby tak dalej, pozbyc sie tego.

Odnośnik do komentarza

Dzieki dziewczyny, ale jak narazie nie pomoglo :(. Zabieram sie za marchwianke, ale ta kupa naprawde taka brzydka ze sluzem. Dzis juz nigdzie mnie nie przyjma, ale jak do jutra nie przejdzie to do lekarza sie wybiore. Malego chyba nic nie boli, bo normalnie sie zachowuje, tylko spi duzo jak na niego.

Odnośnik do komentarza

Suzi oby się do nocy wszystko unormowało. Trzymamy kciuki za Was.
Elka jak będziesz już dokładnie wiedzieć to daj znać, chętnie się zapoznamy :). A ja też mam we wrześniu wesele, oby to nie był ten sam weekend. A odnośnie takich spotkań. Były już dziewczyny z forum które się widziały? Fajna sprawa według mnie :)
No i rozpoczęłam temat dzieciaczków i bardzo fajnie, bo myślałam, że tylko ja już chcę kolejne ;). Dzieci to Skarb, chodź nie powiem, zdarza im się dać w kość. Np u mnie dzisiaj porażka, kręgosłup mi pada :/

Odnośnik do komentarza

Suzi,oby marchwianka pomogla.
Barja,a jaki jogurt dajesz? Patrzylam dzis na polki z nabialem-w czesci dla dzieci tragedia same danonki i inne slodkosci...naturalnego jogurtu z obnizona zawartoscia bialka nie uswiadczysz.
U nas lekko drgnelo-zjadl ze 100g mojego miszmaszu warzywnego zagryzl 1/3zoltka.Ale imponuje mi tym ze gryzie,jeszcze w zeszlym tygodniu takie grudki skonczylyby sie pawiem.
No i teges-chodzi ten moj syn-nic tylko by stal (tylko z rownowaga jeszcze krucho,wiec trza pod pachy trzymac) i dreptal w miejscu a czasem kilka kroczkow w przod zrobi...
O wlasnie DJ Ignacy skutecznym kopniakiem zmienil melodie w karuzelce ;-)

Odnośnik do komentarza

Echh...tez mam nadzieje, z3 ta marchew cud uczyni. Maly slabiutki znowu poszedl spac. Wyslalam tatusia po elektrolity dla syna i przy okazji moze poleca mu cos na wstrzymanie dla niemowlakow bo noc przed nami i troche sie boje. Mozecie mi nie wierzyc, ale moja 9-cioletnia corka nigdy nie miala biegunki, wiec niby wiem co robic, ale tylko w teorii. Aga el sama widzisz, ze dzieci z dnia na dzien robia postepy ,jeszcze zdazy sie nauczyc jesc zanim pojdziesz do tej pracy, zobaczysz ;)

Odnośnik do komentarza

Aga, daje jogolino, chyba nestle.
Suzi, u mnie starszy mial bardzo czesto biegunki jak byl malutki. Jak mial 14 mcy nawet, akurat na Boze Narodzenie, trafilismy do szpitala. Podobno do 8 kup dziennie nie podaje sie nic na wstrzymanie, typu smecta. Nawadnia sie i stosuje diete zapierajaca. Lepiej ponoc, zeby z dziecka wylecialo "to co zle".

Odnośnik do komentarza

Hej, wczoraj po marchwiance jeszcze jedna kupa, ale nie juz taka wodnista, przed noca dostal kleik z elektrolitami i do teraz spokoj, wieczorem zagoraczkowal, ale dostal tylko raz paracetamol i przeszlo. Mam nadzieje, ze juz bedzie ok.
Myslalam, ze wyjde dzis na dluzszy spacer jak Maly wyzdrowieje, ale pogoda brzydka, wieje i zaraz chyba bedzie padac.
Ja to sie ciesze, ze Leon juz w nocy nie je. Pamietam jak to bylo u jakbym miala do dzisiaj tak wstawac to nie wiem jak bym dala rade. I tak chodze wiecznie niewyspana, bo on dosc czesto przebudza sie i trzeba dac mu smoczek, ale to wstaje na chwilke i zaraz zasypiam.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny
Suzi to dobrze że już po problemie
U nas dziś tez bez dworu bo zimno ale tak naprawdę jak się otworzy okna balkon to w domu jak na dworzu
Anula a Ty którego masz wesele może na te same się wybieramy :-)
Ewelka tu na forum chyba jeszcze nikt się nie spotkał ale dziewczyny które przeniosły się na fejsa juz parę spotkań miały

Odnośnik do komentarza

Suzi dobrze, że troszkę się uspokoiło. Oby już nie było powrotu i będzie ok. U nas dziś też słaba pogoda i już pada. Dziś byliśmy na kontroli u lekarza w związku z ostatnią chorobą, ale na szczęście nie ma już po niej śladu. Pani doktor dała nam skierowanie na naszą pierwszą morfologię. A u Was jak z takimi badaniami? Mieliście już?

Odnośnik do komentarza

Elka wesele mam 4 września, ale nie w samej Przysusze :). To wkońcu jakieś dziewczyny przechodziły na facebooka? Ja się tyle naszukałam i nie znalazłam żądnej grupy listopadowych mamusiek z 2015 roku, chyba, że się inaczej nazwały :/. Ja się zapisałam, do grupy styczniówek, bo moja bratowa tam mnie wciągnęła i dziewczyny też się często widują :)

Odnośnik do komentarza

Anula,my mamy za soba juz 3 pobrania krwi i w sierpniu czeka nas kolejne (musimy sprawdzic czy rozszerzenie diety pozwala na oddalenie widma anemii czy trzeba bedzie wrocic do zelaza).O pobraniach robionych w szpitalu to juz w ogole nie wspominam,bo kto by zliczyl.Wenflony mial zakladane w 4 rozne miejsca...Jak sobie przypomne,to brrr...
Ogladalyscie jakos niedawno zdjecia swoich pociech tak z zimy?Poznajecie je?Bo ja jakbym na zupelnie kogos innego patrzyla-bystrosc spojrzenia,usmiech z zebami,lapki ktore chwytaja wszystko wokol.No i u nas buzia z okraglej zrobila sie jakos bardziej kwadratowa ;-)
Dziewczyny a na weselny czas co ribicie z Maluchami?U mojej przyjaciolki skonczylo sie to wyjazdem na wesele razem z Babcia,bo Mlody cyckowy nie chcial butli ani zadnego danka...wiec przyjaciolka kursowala miedzy sala weselna a pokojem...

Odnośnik do komentarza

Hej szkoda ze wy nie chcecie sie przeniesc na fb tam lepiej sie pisze, ja bylam 3h na tej grupie na fb na tych listopadowkach2015 ale jak zaproponowalam zeby pisac codziennie pod kazda data wszystkie komentarze to mnie z grupy wyrzucily i zablokowaly, wiec niestety bylam tam na chwile, ale szkoda. Chcialam sie tylko podzielic doswiadczeniem itp bo mimo ze mam juz deugie dziecki i mala rozbice wieku to za duzo nawet juz nie panietam i wszytko inaczej sie robi. A my jutro wyjezdzamy na wakacje na domki nasza czworka i siostra z dwojka dzieci i mezem, juz sie ciesze. Mysmy jeszcze nie mieli pobieranej krwi, ale wszystko jest ok wiec nie trzeba,
aga oj to ja tez jak tak patrze na ta moja mala a juz taka duza Hanie to czlowiek sie zastanawia ze jeszcze niedawno chodzilam w ciazy a za niedlugo ani sie nie obejrzymy a nasze skarby beda mialy roczek
suzi dobrze ze po marchwiance bylo lepiej, oby juz to przeszlo malemu,

Odnośnik do komentarza

Na fejsa przeszły dziewczyny które były tu od początku i juz dawno temu jak ktoś pytał czy może dołączyć do nich to się nie zgodziły, ja mogłabym przejść na fejsa, ale chyba nie wszystkie dziewczyny chciały
To lala fajnie ze jedziecie a gdzie, tylko żeby pogoda się trochę poprawiła
Aga el oglądałam, oj zmieniaja się te nasze pociechy

Odnośnik do komentarza

My tylko mielismy pobranie krwi zaraz po urodzeniu, ale wszystko bylo cacy wiec nie bylo potrzeby powtarzac. Ej ej dziewczyny...zadne tam facebooki :p. Ja fejsa nie mam i nie chce miec wiec prosze mnie tu nie zostawiac ;p. Maly juz chyba calkiem zdrowy wiec wielkie ufff...
Aga el ja dosc czesto przegladam sobie zdjecia Malego i teraz nawet nie przypomina siebie z listopada czy grudnia, z tym ze on coraz bardziej okragly sie robi ;).

Odnośnik do komentarza

Suzi fajnie ze już zdrowy mały :) mój mały miał w 8 i 9 tygodniu pobierana krew w szpitalu. Później w marcu powtarzalismy. Miał anemie. Sama przeszła. Mój po urodzeniu był czarny i pyzaty a teraz długi szczupły blondyn :) całkiem inny. Lala wyrzucily Cię i zablokowały? Ale numer. Sorry ale się uśmiałam. Mi bez różnicy gdzie pisze. Szkoda tylko faktycznie, ze zdjęcia strach umieszczac. Pogoda u nas dziś całkiem całkiem , słonecznie i bardzo wietrznie. Mały dosypia w wózku po spacerze

http://www.suwaczki.com/tickers/8599dqk3ljs43m9t.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3hqvkpympfgoa.png

Odnośnik do komentarza

U mnie mała też czarna była, Suzi nie mylić z karnacja :-P Hehe człowiek czasem w prostych kwestiach myśli pod górkę
Miała ciemną cerę ciemne oczy włosy po tatusiu, a teraz po mamusi niebieskie oczy jasne włosy cera taka średnia
Mała naczytala się że koleżanki i koledzy strajkują z jedzeniem i.dziś ogłosiła bunt obiad na 2 raty, owoc ble kasza troszkę, a co będzie gorsza ;-) ciekawe jak jutro, teraz poszła spać po kaszy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...