Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny spróbujcie cetaphil mi suche plamy zeszły po paru dniach, Binky to maść polecona od mamy małego atopika, może u Was też zadziała. Skoro ona na AZS stosuje a próbowałas juz tribiotyki bo jak się sączy to mogłoby pomóc,
Dziewczyny a tak z innej beczki czy byłyście już na basenie z maluchami lub pływały w dużej wannie

Odnośnik do komentarza

Zajrzę dzis do apteki po ten cethapil, miałam w Polsce kupić no i wypadło mi z głowy całkiem :-/ ja na basen sie nastawiałam mocno, juz pampersy zakupilam nawet ale pediatra powiedział ze z tym AZS absolutnie nie bo nawet lekko chlorowana woda to bedzie tragiczna w skutkach na jego skórkę no nawet kąpiel co drugi dzień zalecił i najkrócej jak sie da wiec majty na basen niestety na dno szuflady powędrowały :-/

Odnośnik do komentarza

binky fajnie, że nas nie opuściłaś !!!! Współczuje problemów skórnych.
myśle, że rajstopki z abs fajna sprawa pamiętam jak synek zaczynał raczkować i właśnie jak schodził z dywanu na panele to wpadał w poślizg
u nas dziś ta nieszczęsna cukinia z ziemniakiem i małej też nie podeszła zdecydowanie za gęsta ostatnie dni zjadała już pół słoiczka a dziś tylko 1/3 i to z trudem za to wczoraj pierwszy raz owoc jabluszko i jadła, aż sie jej uszy trzęsły

Odnośnik do komentarza

O rany, u nas dziś mega aktywny dzień. Lidka od 9 do 15 na dworze bo cudna pogoda. Wybraliśmy się na wyprawę drezynową, bo znajomy ma wypożyczalnie. Po drodze było jeszcze ognisko :) Młoda super grzeczna i najbardziej jej się podobało cycanie i przebieranie pieluchy w plenerze ;) Mam tylko nadzieję że mi się nie pochoruje, bo niby ciepło ubrana, ale zawsze stres jest.
Już zaczynam przebierać nóżkami na myśl o daniu małej pierwszego słoiczka. Jestem bardzo ciekawa jej reakcji na marchewkę :D ile dawałyście łyżeczek na pierwszy raz?

Odnośnik do komentarza

Ja pierwsze słoiczki to po 3 łyżeczki malutkie, i tak było ponad tydzień. Desery dopiero od tygodnia smigamy, jabłko z bananami rewelacja jutro gruszki Williamsa. Dziś pierwszy raz mięso było zupka jarzynowa z indykiem, smakowało.
A w paczce z hippa za 1 Grosz było danie chyba dynia z indykiem i deserek jabłuszko z bananami i łyżeczka. Zrealizowałam kody z hippa ;:-)
Jestem na wieczornym spacerku z małą słonko śpi ale niedługo dobry domu na mycie

Odnośnik do komentarza

Pierwszy sloik tomarchewka i dalam 5 lyzeczek. Drugi dzien prawie pol sloika marchewki dalam juz. dzień trzeci kolejne pół. Dzień czwarty to pasternak też ok 5 lyzeczek i reszta to marchewka, wyszło ok słoiczka razem. I już jadę całymi sloikami jeżeli coś dzien wcześniej jadl ,bo je ladnie. Jutro marchewka plus pasternak plus brokuł -pierwszy raz. W poniedziałek dam jabluszko

http://www.suwaczki.com/tickers/8599dqk3ljs43m9t.png
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3hqvkpympfgoa.png

Odnośnik do komentarza

Ewelka mam to samo, musze zmuszac zeby tego cyca wypila, ale tylko w porze obiadowej kiedy sloiczek dostaje. Chyba nauczyla sie ze w poludnie jest uczta warzywna :p a smakuje jej wszysto co daje, nawet polaczenie marchwi, selera i pietruszki co mi nie podeszlo. A za tydzien bedzie juz z mieskiem :) mam nadzieje ze bedzie jadla caly sloik bo chociaz raz dziennie chcialabym odciazyc cycki :p

A owoce to planuje po 6 miesiacu zeby Maja przyzwyczaila sie tez do tych miesnych smakow.

http://www.suwaczki.com/tickers/ijpb8rib1u0app63.png

Odnośnik do komentarza

Hej. My od piątku jesteśmy u moich rodziców i marzę już o powrocie do domu. Amelia dostaje szału jak mama znika z jej pola widzenia. Cały czas muszę być obok. Nawet tatę ma gdzieś a przecież to córeczka tatusia. Masakra!
Co do pokarmów to coraz lepiej idzie nam marchewka chociaż nadal prycha na nią jak kot :-)
Miłego popołudnia

http://www.suwaczki.com/tickers/1usagu1rcwybhdu6.png]Tekst linka[/url]Tekst linka

Odnośnik do komentarza

Binky,soki jak dawalam to lyzeczka.Wody jeszcze nie podawalam.
Ostatnio myslalam o doidy cup jako lepszej alternatywie dla niekapkow (soki z niekapka to podobno prochnica...)
A nasz po poczatkowych sukcesach cos nam grymasi przy daniach...zobaczymy jak bedzie dalej.
A..przyjaciolka sie bardzo przejela BLW i teraz krytykuje papki...ech..ze skrajnosci w skrajnosc,nie lubie tego.Jej Mlody w kazdym razie jakies juz kasze probowal i mu smakowalo.W BLW nie ma okresu ekspozycji na gluten,dajesz dzieciakowi wszystko jak leci,nie ma ograniczen,oczywiscie procz soli i cukru...

Odnośnik do komentarza

Hej hej! Lidka z okazji ukończenia dziś pięciu miesięcy otrzymała pierwszą marchewkę (nie wytrzymałam ;)) i była bardzo zdziwiona cóż to mama jej zaserwowała. Więcej i tak poleciało na śliniak niż wpadło do brzuszka, ale frajda była ogromna.
U nas dziś piękne słońce ale bardzo zimno bo wiatr wieje. Spacerek zaliczony. Teraz czas na ćwiczenia i zabawę :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...