Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Dzieciaki słodziaki ;) Maja jest prześliczna i ma pajacyk nad którym się zastanawiałam, chyba mnie przekonałyście do kupna :D A Janek jak mały prezes - chyba siedzi na kolankach u mamy ?I jakie ma długie włoski! Moja mała ma dalej fryzurę na "Jaruzela", krótkie z przodu długie z tyłu :)
Tutaj pozdrawia z podróży :)

monthly_2016_03/listopad-2015_45321.jpg

Odnośnik do komentarza

Najlepszego dla dzisiejszych 1/3-roczniakow ;-)
A ja mam dzis rocznice dwoch kresek ;-) dopiero w 6tyg sie zorientowalam, a wlasciwie moj maz-on cos przez skore czul... Ja to zwalalam na opoznienia w okresie po ciezkim przeziebieniu.tym bardziej,ze 3tyg wczesniej gin stwierdzil ze pusto...
Moj dzis tez marudny, od tygodnia tak ma-przeskok? A wichura taka,ze ze spaceru nici...

Odnośnik do komentarza

Buziaki dla Poli i Ameli :-*
Śliczne te Wasze maluszki
Maja ma śliczne oczka
Janek przystojny blondynek
Lidka jaka słodka minka
Amelia śpi jak aniołek
Aga el marchewka dla Zosi bez szału, kichnela to marchewka wszędzie poleciała :-)
Pediatra dała dziś Zosi skierowanie do dermatologa z tymi plamkami i do laryngologa na konsultację wędzidełka, no i dziś lekarz podcioł, szybka konsultacja i szybka diagnoza :-)
Dziewczyny dziś mama małego atopika poleciła mi maść podobno bardzo dobra cetaphil 39,50
Zosia pozdrawia forumowe ciocie, koleżanki i kolegów małych

monthly_2016_03/listopad-2015_45327.jpg

Odnośnik do komentarza

My tez wszystkich pozdrawiamy. Piękne dzieci mamy, a jak sie zmieniają szybko !!! Leoś dzis drugi dzień na maści sterydowej i wszystkie zmiany sie cofnęły, teraz mamy Elidel na 10 dni no i pózniej nawilżanie dla atopikow.
Coraz ciężej mi go uśpac, w zasadzie tylko przy cycu albo w wózku na spacerze, a jyz potrafił sam zasnąć nie wiem co sie popsuło ?:-/

monthly_2016_03/listopad-2015_45342.jpg

Odnośnik do komentarza

Binky,a Leos nie ma na drugie imie Ignacy?Juz tak pieknie szlo,az nagle zdechlo i teraz walka o sen w ciagu dnia..
Dziewczyny,a jak przygotowalyscie te marcheweczki?ekozbiory czy z normalnego sklepu?na parze czy jakos inaczej? Dodalyscie tluszcz-olej,oliwa? Taka bylam do przodu z soczkami, a Wy pach w konkrety poszlyscie ;-) ciekawa jestem kup po tych probach-u nas w sklad musztardy weszly pomaraczowe kropki.
Dobrej nocy (w Trojce Kortez-polecam!)

Odnośnik do komentarza

Ja dalam sloiczek gerbera bo taki Pola dostala w prezencie na poczatek chce kupowac sloiczki bo nie wiem jak takie male ilosci przygotowywac, czytalam ze mozna ugotowac i mrozic ale i tak swoich warzyw nie mam, po takie bio musialabym jechac dosc daleko wiec na razie gotowce , Pola troche pociumkala wiekszosc z buzi wyleciala ale takie sa poczatki musialam ja niezla zabawiac zeby otwierala buziolek wiec mialysmy niezla zabawe

Odnośnik do komentarza

Ja gotowalam (a raczej rozgotowalam - bo gdzies czytalam ze wlasnie niby lepiej rozgotowane) w wodzie 3 marchewki takie normalne sklepowe, starłam na najdrobniejszej tarce i powstala papka :) ale szczerze to przy takich malych ilosciach jak sie dziecku daje to oplaca sie bardziej ten sloik kupic bo tej papki to malutko wyszlo. A zobaczymy jutro czy marchewka miala wplyw na kupke, bo u nas to raz dziennie tylko :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ijpb8rib1u0app63.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...