Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do tych które podają espumisan, jeśli jest poprawa to podajecie profilaktycznie dalej? U nas wzdęcia są nieregularnie, nie codziennie stąd nie podaję regularnie. Właściwie lekarz kazał nad podać przy bólach ok. 15 kropli (max 50/dobe). Wdać co pediatra to inaczej

Odnośnik do komentarza

~Malgi
288Ania , przy alergii Nutramigen powinien zadziałać. Czy ma ciemieniuchę ? jakie masz kupy ? i gdzie jest ta wysypka ? Proponuje abyś trafiła do gastroenterologa on wypisze Ci lepsze mleko . Puszka ok.150 zł bez redundancji Neocate na receptę ok. 3 zł. wyleczy z kazdej alergii . Ale pamiętaj dieta musi być sumienna. Ulka ma pewnie z 5200 , 10 tyg. na wyjściu 3200 i jest na piersi.

hej dziewczyny.... Wysypka jest na policzkach i uszkach, ciemieniucha juz mala... kupy ok, ale mała ma wzdecia dosc czesto

Odnośnik do komentarza

Emka,ledwo się wyrobił z tym patriotyzmem,o 23.35 się urodził,a biorąc pod uwagę fakt ze wody mi odeszly 24godziny wcześniej to mu się nie spieszylo.
A układanie na brzuchu polubił w tym tygodniu,w pon w przypływie braku pomysłu co zrobić żeby przestał płakać wlozylam go na dywan na brzuch i o dziwo i płacz ustał i uśmiech się pojawił...nieodgadnione są wyroki bobaskow ;-)

Odnośnik do komentarza

288Ania, musisz wprowadzic diete beznleczna, bez bialka kurzego, ryb, selera,orzechow,cytrusow,i gotowane mieski, bez konserwantow soki. I tak 2 tyg. potem pokolei wprowadz na 4 dni mleczne i obserwuj. Ja juz mam odp. i wiem skad wysypki i kolki.

Odnośnik do komentarza

Moja jest kapana ok 19 i zasypia max o 21. tez przysypia przy jedzeniu i budzi sie po okolo pol godziny, zostaje w lozeczku mimo ze grymasi i zasypia po tym jak dam jej smoczek i glaszcze po glowie.
W dzien niechetnie spi :/ ze 4 razy po 30 minut. No chyba ze na rekach u mnie lub jak kolo niej sie poloze to po 1,5 godziny potrafi no i na spacerze to zazwyczaj caly przesypia, a podjezdzam tylko pod drzwi domu to od razu sie budzi, za kazdym razem.

http://www.suwaczki.com/tickers/ijpb8rib1u0app63.png

Odnośnik do komentarza

U nas jest tak ze rano Pola budzi sie kolo 7 na jedzonko i juz nie zasypi ale lezy w lozku , porozglada sie pogada i do godzinki zasypia sama i spi do ok 9 znowu jedzono i zabieram ja juz do pokoju lezy na kanapie albo w lezaczku ja moge poprasowac albo kuchnie ogarnac no ogolnie cos tam zawsze jest do roboty wiec mala mi towarzyszy cos gadamy i spiewamy po ok 2 godz jedzonko i do spania daje ja do lozeczka ale nir zawsze sama chce zasnac wiec albo razem lezymy albo rece, spi ok 1godz no a popoludniu to juz jest duzo marudzenia i spac juz tez nie chce ok 19 kompanko, jedzonko i do lozeczka ale tez z tym zasnieciem roznie bywa, jak uda jej sie zasnac samej to juz fajnie spi a jak placze i zasypia na rekach to po odlozeniu sie budzi i znowu na rece i tak w kolko i wtedy to jest naprawde denerwujace.

Odnośnik do komentarza

O rety.. Dziewczyny, widzę że niektóre z Was mają już ustabilizowany "harmonogram" dnia.. U nas trochę masakra bo młoda ma zegarek w brzuszku i czy to dzień czy noc-równo co 3 godziny domaga się jedzenia.. Także w nocy je zazwyczaj 0.00, 3.00, 6.00.. Z tym że czasem od 5 uprawia swoje "stękanie" wiec nie daje nam pospać ;) w ciagu dnia na szczęście udaje mi się ją położyć spać na ok. godzinne drzemki + 1,5 h spania na spacerze. Ale czasem zasypia na rękach i nie daje sie odłożyć do łóżeczka więc tak sobie siedzę "na koalę" i czekam aż się obudzi..

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny a korzystacie może z chusty do noszenia lub nosidełka, jakie polecacie, czy odradzacie taki wynalazek, ja teraz się zastanawiam nad zakupem, w domu może łatwiej by się nosiło maluszka, mieszkam w domku u góry śpimy a na dole mam kuchnie więc nabiegam się po schodach z dzieckiem teraz waży nie całe 5 ale za miesiąc, lub potem będzie coraz cięższa

Odnośnik do komentarza

Elka,nabyliśmy taka chustę i leży póki co w pudełku.Myślę ze bardziej się wiosną i latem przyda,bo teraz to tylko w domu..
Już nawet skontaktowalismy sie z doradczynia chustowa,która pokazuje jak dobrze wiązać,żeby nie zaszkodzić,ale doszłam do wniosku,że Poczekamy aż się nasz mały człowiek usztywni z główką.
A dzis Walczymy z niechęcią do snu,nawet na spacerze dzis się budził...więc też narączkowy dzień mamy ;-)

Odnośnik do komentarza

My latamy w chuście od 2 tyg w zasadzie, pokazała nam pani która sie tym zawodowo zajmuje jak zawiązać dla dziecka które nie trzyma główki. Dla mnie to duże ułatwienie jak sie wybieramy gdzieś gdzie duzo schodów lub cieżko wózkiem pojechać albo żaby na szybko do sklepu wyskoczyć. No i po domu go tak nosze jak marudzi a ja mam cos do zrobienia bo zawsze zasypia od razu.

Odnośnik do komentarza

A u nas dzisiaj fajny dzien, Pola grzeczna i spokojna nawet popoludniu zroboila sobie godzinna drzemke jak nigdy. Siostra przyjechala w odwiedziny i moznabylo spokojnie pogadac bo jak ostatnio przyjechaly kolezanki to mala tak sie darla ze nie szlo rozmawiac ,a dzisiaj nawet sama zasnela na wieczor i obylo sie bez noszenia. A te husty zawsze mi sie podobaly ale wydawaly sie mi skomplikowane, nie wiem jak sie to zaklada ,jednak fajnie nosic dziecko i miec wolne rece

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny , a powiwdzcie mi czy nosicie dzieciaczki plecami od siebie ? Bo ostatnio byla u mnie kolezanka , ktora tez ma takiego malego bobasa i musiala z nim isc no neurologa i tam jej powiedzieli ,ze tak sie nosi dzieci, zeby szybciej trzymaly glowke i wogole w ten sposob cwicza miesnie. A ja zawsze myslalam ,ze w ten sposob to sie nosi starsze dzieci, ktore juz wlasnie trzymia glowke

Odnośnik do komentarza

Cześć Wam, Chusta super sprawa dziecko chodzi z Toba widzi świat i co się dzieje. Jest blisko Ciebie. Ja polecam do porządnej chusty zawsze jest książeczka z wiązaniami. Instrukcja wiązania obrazkowa. Polecam mi to ułatwia popołudnia i czekam na wiosnę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...