Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Poradka anjak dzięki, może znajdę na necie ten kombinezon albo chociaz podobny, bo jest śliczny. I mój G. się w nim zakochał. A jeśli nie taki sam to chociaż podobny.

Poradka masz powód do założenia fb :) czekamy na nasze forumowe mamuśki w grupie, chyba czas najwyższy się uaktywnić. Czuje, ze teraz będzie można rzucać fotkami co chwila :)

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny. Moje dziecko ma taki sen w nocy ,że ciągiem przesypia 5h, za kazdym razem nastawiam sobie budzik żeby ją karmić co 3h przynajmniej ale śpię twardo razem z nią..
a mleko w nocy podobno bardziej tłuste/kaloryczne.

katusia kombinezon to firma Bambino Piccolo. internetowego sklepu chyba nie maja :( po wpisaniu w internet takiego jak mój nie znalazlam ale na olx np sa takie
http://olx.pl/oferta/kombinezon-picollo-bambino-rozm-80-CID88-ID8QYk5.html http://olx.pl/oferta/kombinezon-super-cieply-56-62-0-6m-wloski-bambino-piccolo-wroclaw-CID88-IDcs1zF.html
to tak na szybko, moze uda Ci sie znalezc cos wiecej;)

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kd9vvjvwq4to7b.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny dolaczcie do grupy na fb tak jest łatwiej pisać,tu się musze ciągle logować od nowa żeby coś napisać :/
Anjak, Maja ważyła 3650 jak wychodziłem ze szpitala a teraz 4800. Wg mnie to już niezła kluska i długa jest już - po nas to w sumie nie dziwne ;) a jak długie ubranka macie teraz dla swoich bąbli?

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny rzeczywiście wygodniej jest na fb, i od razu mam powiadomienie o nowych wiadomościach. Muszę tylko poustawiać dane grupy, żebym mogła automatycznie przyjmować od razu do grupy, a nie najpierw do moich znajomych a potem wciągam do grupy. Jestem jeszcze świeżakiem jeśli chodzi o zakładanie grupy na fb, ale zaraz to opanuję, mały ucina sobie południową drzemkę więc mam czas:)
Brakuje nam jeszcze Atenass Mari-Ann Kasia7989...co u Was dziewczyny?

Odnośnik do komentarza
Gość Nika1991.11.22

Hej, co do tematu kupek to moja Amelia robi średnio 2 dziennie. Ale dostaje mm Nutramigen ze względu na silne kolki. Na mm jest właściwie od początku bo pokarm miałam przez niecały tydzień. Na zaparcia w szpitalu polecili nam rurki doodbytnicze zamiast czopków żeby dziecko sie nie przyzwyczaiło. Ale z nabytego przez ostatnie 8 tyg doświadczenia wiem że zadziała też termometr.
Też jestem ze śląska. Jako panna 15 km pod Częstochową a teraz parę metrów od opolskiego :-)

Odnośnik do komentarza
Gość Kasiaa7989

Hej dziewczyny:) ja Was czytam prawie codziennie,ale czasu brak na pisanie .
Troche sie u Nas ludzi przewinelo w tym czasie po sylwestrowym:) 2dni po zostali mojego meza brat z narzeczona i trzeba bylo ugoscic;) potem we wtorek dzien przed 3krolami jak bylo wolne to dziadkowie opijali wnuka ,bo dopiero teraz byl czas:) potem tesciowie nastepnego dnia zostali na obiad i tak sie krecilo w towarzystwie wszystko:p
A jeszcze wroce do sylwestra.
Bylo b.fajnie bawilismy sie super byly nawet tance:) a
Maksiu spal w pokoju na pietrze tak jak kazdej nocy .
Zasnal tak jakos o 22 pozniej niz zwykle,chyba czul,ze sa goscie i zabawa,nie chcial by go cos ominelo:)
Jak wszyscy poszli na fajerwerki to ja z okna PATRZYLAM Z WYWALONYM JEZOREM hehe:) a maly spal..nagralam filmik telefonem na pamiatke jego sen a potem sfilmowalam niebo :)
A od 2dni lecze Maksia,bo bidulek dostal kataru...
Wiec inhalacje odciaganie frida i wkraplanhe nasivin.
Pani doktor pow.ze w plucach czysciutko,wiec oby mu przeszlo.
Nie ma goraczki ,moze bardziej senny,ale co sie dziwic chyba kazdego z Nas meczy taki katar:/
Maks wazy 5990kg,i mierzy 61cm.Ostatnio jakos nie ma apetytu,chyba wszystko mu sie zmienia :) nie jest az takim pulpecikiem jakim myslalam ze bedzie hehe:) miesci sie idealmie w tabeli centylowej w gornej granicy..
Dodam Wam jakies foty ,ale dopiero w nast.niedz jak bede u rodzicow,bo ja nadal bez neta:p tylko w telefonie meza raz na jakis czas
Aha co do facebooka to ja nie istnieje:D
Nie mam zalozonego ,jakos po skasowaniu naszej klasy nie mam zadnych takich kont..
Moze zaloze dla Was anonimowe by tam sie udzielac..mozna tak?

Odnośnik do komentarza
Gość Kasiaa7989

I jeszcze jedno.
Moje dziecko robi 1kupe na dobe czasem 2ale za to tak obfite ze az sie wylewa:( brudzi prawie kazdy ciuszek..eh mozliwe ze ma za duza pieluche?zakladam 3dady ktore sa od 4do 9kg a Maks wazy 6..
Rozmiar 2byly za male juz bo mu sie odciskaly i zjezdzaly z pupy..
Mam zmienic pieluchy na inne?na pampersy ma uczulenie wiec moze huggisy?jakich wy uzywacie?macie taki problem?

Odnośnik do komentarza

Kasia7989 to załóż jakieś konto na Fb, stwierdziliśmy jednogłośnie że tam wygodniej się pisze i można uporządkować posty :) tylko daj jakos znać ze ty to ty ! Grupa na FB to Listopad 2015, poproś o dołączenie.
Mój Max goni twojego, ma 5500g i 58 cm, jesteśmy jeszcze na 2 pampersów, ale ostatnie dwie paczki i wskakuje na 3bo widzę że mu się powoli odbijają na skórze.

Odnośnik do komentarza

Kasiaa7989 to biedny Twój Maksiu juz pierwsze przeziębienie ma za sobą. Fajnie jak dom jest pełen gości. Dlatego brakuje mi tego po powrocie do Niemiec. U nas też na Sylwestra byly tańce, a Iga o dziwo spała na górze az do 3. Potem też chciała potańczyć :) załóż jakiekolwiek konto na fb, nie musisz przecież czynnie dodawać tam zdjęć ani nic, wystarczy, ze dołączysz do nas :) to moja Iga goni obu Max/ksow i waży 5220 i pewnie ma już z 60 cm, bo jak miała miesiąc miała 58 cm. A co do pampersow to ja ich używam i z huggiesami mialam negatywne wspomnienia i ewentualnie polecilabym belle.

Odnośnik do komentarza

Halo halo jestem ,na FB też już dolaczylam:) No i ja też jestem że śląska: D
Kasia 7989 współczuje Ci, 3 tyg. temu walczylismy katarem, lekarka zaleciła vit.C 5 kropelek na dzień i reszta jak u Ciebie-kilka dni i po katarze. Hugiessow też nie polecam, zawsze przeciekaly, za to pamiętam,że były dobre te z Lidla Toujours. Teraz używamy dady 3 i jestem zadowolona a synus też nie narzeka.

Odnośnik do komentarza

mam nadzieję, że forum nie umrze, bo FB nie mam i nie planowałam zakładać, ale jak sie okaże, że sama sobie odpisuję na posty, to dołączę ;)
My od paru dni szukamy sposobu, żeby Mały oduczył się uspokajania przy cycku. Mój maluch ma bardzo silna potrzebę ssania, poje ok. 15 min. a potem przez kolejne 15 -20 "żuje" pierś, nie mogę go oderwać, bo od razu płacze, pręży się i krzyczy. Jak wkładam smoczek do buzi jest jeszcze gorzej, zanosi sie płaczem i wypluwa smoczek; tulę, głaszcze, kołyszę i nic! Wiec znowu dostaje cycka, co go automatycznie uspokaja, później pomału wyciągam brodawkę z buzi, wkładam smoczek i wszystko od nowa. Trwa to ok. 2 - 3 godziny, zawsze pod wieczór i w nocy, bo w ciągu dnia zaśnie i bez piersi i bez smoczka w buzi. Taki mały cyckowy terrorysta nam się trafił :) Macie podobnie?

Odnośnik do komentarza

Nikka rurki doodbytnicze podobnie jak czopki nalezy uzywac rzadko. Obie te rzeczy sa ingerencja i jakby rozleniwiaja samodzielna prace jelitek i odbytu. Tak wiec ostroznie

U nas z zasypianiem takich akcji nie ma, ale fakt ze dziecko po nadmiarze wrazen z dnia moze miec wieksze problemy z zasypianiem i dziecko zmeczone wcale nie zasnie szybciej, lepiej jest wrecz odwrotnie dlatego nalezy dbac aby dziecko caly czas sie wysypialo.

Kasia moi znajomi testowali rozne pieluchy i polecaja BabyDream z Rossmanna. Moze te przetestuj. Nam dady odpowiadaja.

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny

evires ja tez wyslałam prośbę o dołączenie do grupy

u nas ze wzdęciami już duuuuużo lepiej :-) nawet mieszkanie już odgruzowałam bo były takie dni, że Filip cały czas na rękach...
u nas już 5590 trochę dużo waga urdzeniowa to 3650 prawie 2 kg w dwa miesiące (to dziś :D) na szczęście nie jest jakoś bardzo tłuściutki rośnie równomiernie,
u nas pampersy dada 3 już od półtorej tygodnia a kupa i tak często na plecacy wędruje :P
dziewczyny u nas w sobotę chrzciny a ja nadal bez kiecki masakra, niby wchodzę już w swoje ciuchy ale nic nie leży tak jak powinno, a w sklepach nic nie ma w moim rozmiarze (44) koszmar

któraś z was wkleiła foto z maleństwem na bujaczku smiki , Katusia chyba Ty ;-) nie wydaję Ci się ze jest źle wyprofilowany? jak kładę Filipa na płasko to ma nogi wyżej niż głowę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...