Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Nualaa kupiliśmy ten zagęszczacz, ale jak narazie wystarczyło, nie kłaść jej na płasko tylko z podwyższeniem i naprawdę widać różnicę, ulewania znacznie mniej.
Katusia911 też uważamy, że dużo przybrała, ale właśnie "co gęba to opinia" a szczegolnie zauważyłam wśród lekarzy.

aga el też słyszałam, że te plastry to stara metoda, która wcale nie jest skuteczna.

Mari-Ann nie zauważyłam tej podpórki, ale skoro tak to faktycznie może sie sprawdzić.

Wszystkim nam tutaj życzę spełnienia w nadchodzącym roku, wytrwałości przy maluszkach i spełnienia w roli mam :) szczęśliwego!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/61ec0069ec.png

Odnośnik do komentarza

Wszystkiego dobrego w nowym roku mamusie :)
U nas tez średnie wieści, bioderka do obserwacji bi wyszło jakie 1a czy b no i linka u nas tez skierowanie do rehabilitacji z kreczem szyi i ponoć juz delikatnie splaszczona główka chociaż w ogóle tego nie widzę. Ale mieliśmy taki przypadek u znajomych którzy za późno to zauważyli wiec my reagujemy od razu i juz zamówiłam poduszkę head care z dziurą na główkę, która im bardzo szybko pomogła. Poza tym Mają się pięknie unormowala i jest grzeczna jak anioł a do tego chyba lubi imprezy bo w gwarze śpi jak zabita ;)

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do dziewczyn dokarmiajacych maluchy mm albo w ogole korzystających z butelek i piersi równocześnie.z jakich butelek korzystacie?
Moj mały anemik musi być dopajany mieszanka żelaza i mojego mleka ok.1/4 szkl. dwa razy dziennie.Lekarz coś baknal o lyzeczce,ale pomysł się nie sprawdza-mleko z łyżeczki za szybko zlatuje i Ignas sie krztusi zresztą trwaloby to wieki.stąd pomysł na butle-jaka użyć,by Ignas nie zrezygnował z piersi?
Dzięki za rady :-)

Odnośnik do komentarza

Waskajakoś tak dzisiejsze popoludnie mnie nastraszylo,bo nie chciał za bardzo zjeść-przykladal buzke do sutka i wyglądal jakby czekał ze mu coś zleci,potem się irytowal i krzyczał swoje "wewe",które u niego oznacza chęć na cyca..póki co awaryjnie używamy butli Aventa (gratis ze szkoły rodzenia)..teraz pocieszający wieczór-marudzenia nie było...
Wszystkim forumkom i ich listopadowym (i nie tylko) pociechom najlepszego na Nowy Rok,zwłaszcza zdrowia...

Odnośnik do komentarza

Jak po Sylwestrowych balach? Przetańczylyście całą noc? :-) Marysia padła o 21 i przespała bite 5 godzin. Nawet fajerwerki nie były w stanie jej obudzić. Za to dzisiaj urzęduje cały dzień z krótkimi dzremkami i nawet teraz nie chce zasnąć i dopomina się noszenia. Mała terrorystka...

Linka09
Piękna kreacja! :D

Aga el
Dobre opinie mają butle Medeli z serii Calm. To dość specyficzny kształt smoczka, ale ponoć najlepszy na początek, gdy bobas nie jest jeszcze mistrzem w ssaniu z piersi.

http://www.suwaczki.com/tickers/cb7wol2av797j5ec.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Kobitki Kochane !!! :) nie wiem od czego zacząć tyle mnie nie bylo .przede wszystkim gratulacje dla wszystkich mamus , które urodziły po 20.11!! ;) nie zdążyłam , wiec nadrabiam ;)
zabieralam się za pisanie kilkanaście razy conajmniej , az w końcu się poddałam. z telefonu nie dawalam rady pisać i tak czekalam na spokojny moment .. nie doczekałabym sie ;) pisze z telefonu przy karmieniu jak wiekszosc z was :)
nadrobilam trochę wasze posty , wiec w miarę jestem na bieżąco.
nie mialam głowy do pisania bo na początku kolki ..Tosia dlugo robila zielone kupy ,co mi sen z oczu spędzało , mimo że moja pani doktor mowila ze dopóki jest tylko na cycu to może robic jakie chce . w zasadzie dopiero od tygodnia są w miarę żółte. następna sprawa to waga..urodzila sie z wagą 3000 , po wyjsciu ze szpitala 2830 teraz 3540 dzisiaj ma równo 6 tygodni . ja oczywiscie caly czas panika że za malo , że nie mam pokarmu bo cycki miękkie, wkładek nakupowalam a tu nic nie wycieka .okazalo się że dopóki przybiera na wadze wszystko jest ok. ma to być 120 tyg minimum , pierwsze 2 tyg bylo mniej , później po 130 -150 , a teraz ten tydzień 200 wiec widzę tendencje zwyzkowa. bylam zalamana ale lekarka mówila jest dobrze tylko się nie poddawać i odkąd przestałam sie stresować, ze inne dzieci po 1000 na msc przybierają żyje mi się łatwiej i Tosi zapewne tez ;)
w nocy śpi z nami ;) tez się zarzekalam ,że absolutnie ale chęć wyspania się zwyciężyła .za jakis czas jak się trochę unormuje łóżeczko wróci do tematu.
a generalnie nic nie jestem w stanie zrobic bo Mała jest non stop przy cycu prawie.. troche podoi trochę posciemnia , przysnie a jak ją odkladam to po 5min ryk. zdarza się, że przespi 2h ( szczególnie wieczorami) ale to raz na czas.
na bioderkach byłam wczoraj i na razie w granicy normy. mozemy stosowac na noc szerokie pieluchowanie ale nie jest to konieczne.
Kochane , samych cudownosci w nowym roku 2016 Wam życzę. wspaniałego macierzyństwa , cierpliwosci , miłości i pozytywnych wibracji ;))

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kd9vvjvwq4to7b.png

Odnośnik do komentarza

Linka09 ale boska ta twoja lala !!! Zazdroszczę wam mamy dziewczynek że możecie tak stroić w sukieneczki :) bo u chłopców...no cóż ... :D
Aga el ja karmie piersią i butelką bo odciągam pokarm, mam go sporo i mam butelki avent, te niby antykolkowe. Max od razu pięknie z nich pił a i cyca nadal pięknie ciągnie. Ale madela ma rzeczywiście tez dobre te butelki. Zaznacze tylko że Max jest dość uniwersalny i bierze do buzi i akceptuje wszystko co mu daję:D
Mari-ann u nas to samo, co prawda tańców nie było ale goście owszem, mały polnoc przespal a dzisiaj krótkie drzemki i marudzenie...mam wrażenie że cały dzień na czuwaniu jest i ma strasznie plytki ten sen...jedyna pociecha ze w nocy śpi dobrze. Juz coraz częściej przesypia 5,6 godzin na raz. Mieliśmy 3 dni pod rząd gości, codziennie innych i mam już dość! Maly tez przez to taki rozdrażniony przez dzień i marudzi. Fajnie jak znajomi wpadają ale chyba na kolejny miesiąc odwiedzin mi wystarczy !

Odnośnik do komentarza

anjak ! Witaj po tak długiej przerwie, juz zapomniałam że tez klikałaś.fajnie że udało ci się skleić possta :D nikt inny nie wie tak jak my ile czasami czasu może to zająć:D u nas też nadal Max śpi z nami w łóżku, chociaż też się zarzekałam....no teoria swoje praktyka swoje. Parę razy odkładałam go do łóżeczka i spal ...ale teraz mi go trochę szkoda, takie maleństwo i same w tym wielkim łóżeczku...a nas tak cieszą te chwile kiedy w trójkę możemy się poprzytulać i mały taki spokojny szczęśliwy śpi między nami. Rozkoszuję się jeszcze tymi chwilami bo skończą się szybciej niż zdążymy się obejrzeć. A do własnego łóżeczka zdąży się przyzwyczaić:)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Pamiętacie mnie jeszcze? Wcześniej byłam Limonka1990. Ale niestety zapomniało się hasła i musiałam założyć nowe konto. Piszę,żeby się pochwalić,że 16 listopada na świat przyszła Hermionka. Ważyła 3,800 kg i mierzyła 56 cm. W szpitalu byłyśmy tylko 3 dni. Na razie nie wyślę Wam zdjęcia,bo na telefonie nie umiem,ale jak wejdę na komputerze,to powinno się udać. Pozdrawiam. Sylwiahttp://www.suwaczki.com/tickers/ug37vcqgfbfr38mz.png

~♥Być może urodziłaś się bez skrzydeł.Ale najważniejsze byś nie przeszkadzała im wyrosnąć.♥~

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim mamusiom w Nowym Roku :) ja też dołączam się do życzeń i aby ten rok był pełen radości, miłości i szczęścia, które oczywiście dają nam nasze pociechy. I zdrowia dla wszystkich mamusiek i ich maluszków :)

U nas Sylwesster do białego rana. Mała początkowo urzadzila koncert i nawet w wózku przy ognisku nie chciała spać, wiec mąż musiał zapakować ja do auta i po 5 minutach jakoś usnela. Ale było ciężko. Kiedy już impreza przeniosła się z powrotem do domu (bo zaskoczył nas pierwszy tej zimy snieg) mala spala w garażu :D ale po wystrzeleniu fajerwerków i złożeniu życzeń zabrałam ja na górę i położyłam spac. Nawet butelka jej nie przeszkadzała, bo mama pozwoliła sobie na trochę szampana :) ale mała pospala do 4 i chyba wywachala, ze imprezą nadal trwa i się upomniala o wzięcie na dół. No, ale jakos to minęło i wszyscy dobrze się bawili. A wczoraj odsypialismy we trojke :) Iga dopiero się obudziła, a poszła spac wczoraj o 22, wiec melodia do spania w nocy jest :D

linka09 mamy takie same sukienusie dla naszych księżniczek :) pięknie wygląda Twoja kruszynka.

aga el ja mam standardowe butelki agenta i po wielu próbach jakoś się do nich przyzwyczailiśmy, ale nadal pierś jest na pierwszym miejscu.

limonka2107 gratulacje i witaj ponownie :)

anjak moja Iga też nie przybiera aż tak dużo na wadze, ale polozna nie kazała się przejmować, bo niby jest w normie, wiec się stosuje do jej rad :) fajnie, ze znalazłaś czasem żeby do nas powrócić. Oby jak najczęściej :)

evires mnie też wspólne spanie sprawia coraz większą przyjemność i nie wiem komu trudniej będzie się rozstać, mnie z mala czy jej z naszym łóżkiem :D

Odnośnik do komentarza

Cześć kobietki
Fajnie się was czyta. Wasze maluchy niektóre takie grzeczne
Mój to pieknie w nocy spał w szpitalu a potem coraz gorzej.chociaż nie jest źle. W dzień za to nie śpi za bardzo.mało i rzadko i krótko.A dziś rekord bilety.Bo chyba nie ruszy się z łóżka bo mój mały cały czas na cycu, szok pewnie potem znów będzie kolka z przejedzenia ehhh
Nasz mały od dwóch dni ma cięższe śni.dość że należy do dzieci które znoszą się id płaczu to od dwóch dni jeszcse doszła kolka. Połaczcie te dwa fakty i wyobraźcie sobie cosie dzieje i jak to z mężem Przeżywamy. Istny horror.
Nie.wiem czy nie wszelkie w skok rozwojowy, widzę że więcej juz umie ale dziś za bardzo ani na rękach ani w Wózku tylko trochę i płacz ogromny i tylko wisi na piersi.

Dlatego obawiam się szczepienia apropo tego jego zanoszenia.jeszcze poczytalam co niektóre dzieci mają po szczepieniu.ehhh szczepić źle nieszczepic też źle.....
Jakie szczepionki btalyscie 5 czy. 6 w 1??? Jak wsze maluchy reagowały???

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja brałam 6w1 i powiem Wam,że Hermi w ogóle nie płakała. Jej też będzie ciężko rozstać się z wyrkiem w sypialni mamusi. Ale specjalnie dla niej było kupowane nowe mieszkanie. Wcześniej mieszkałam z rodzicami w Ostrowie Wlkp. Ale jest w miarę spokojna i w nocy się nie budzi. Tak więc dopóki Mionka nie płacze wszystko jest ok :) http://www.suwaczki.com/tickers/ug37vcqgfbfr38mz.png

~♥Być może urodziłaś się bez skrzydeł.Ale najważniejsze byś nie przeszkadzała im wyrosnąć.♥~

Odnośnik do komentarza

My też jeszcze przed szczepieniami, dopiero za 3 tygodnie, ale będziemy brali 6 w 1 i na pneumokoki i rotawirusy. Ja też się nie rozczytuję na temat szczepień. Wychodzę z założenia że trzeba i tyle. A jak nasze bobasy na to zareagują...to tak różne jak nasze ciąże i porody...kazdy inny i inaczej to przezywa :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...