Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasiaa7989

KasiaWaw ja na Zelaznej..moja gin prowadzaca (znajoma) tam przyjmuje i pewnie gdyby nie ten fakt to zdecydowalabym sie na inflancka..Znajoma tam dwie corki rodzila i byla b.zadowolona i samo to ze tam nie odsylaja rodzacycha a o Zelaznej taka plotka krazy..
Mimo to jestem strasznie zadowolona ze mialam mozliwosc rodzic w sw. Zofii.

A czemu Inflancka zle wspominasz?

Odnośnik do komentarza

Kasia7989 Tak [amietam,ze Ty sama boli dostalas:) chyba druga Kasia WAW? pisala,ze przenosila synka i miala wywolywany ?

Ide w sobote niech wywoluja, skurczy brak na ktg , sami zapytali co chce dzis masaz szyjki zadziala lub nie, do niedzieli powinnam urodzic , moj Theo dostaje eksmisje:)

Odnośnik do komentarza

Oliviaaa ja miałam oxy, i w dzień podania nic się nie działo oprócz skurczy ale w nocy ruszyło samo, ponoć oxy się wchłania i często później rusza.
Katusia z tym porządkiem mam tak samo, musze mieć wszystko ogarnięte. A moja Majka od 2 dni cierpi bo boli ja brzuszek wiec tez kiepsko śpi i nie ogarniam domu i niczego i szlag mnie trafia. Nawet napisać do Was mam problem.

Odnośnik do komentarza

Ja się jeszcze podepnę pod temat diety: w szpitalu, którym rodziłam taki termin w ogóle nie istniał... Na śniadanie serwowano czarną kawe, dzem pomarańczowy i bardzo dużo surowych warzyw i owoców(ogórki, pomidory, papryka, jabłka, pomarańcze), obiady to znowu kawa, smażone mięsa, brukselki, groszek i jeszcze wiecej surowizny oraz "zakazanych" produktów. Na deser ciasta, ciasteczka oraz... Czarna kawa. I tak codziennie. Przez chwile miałam nawet wrażenie, że szpitalna stołówka robi wszystkim na przekór i specjalnie wybiera te produkty ;-)

Antala, gratulacje! W końcu sie doczekałaś :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/cb7wol2av797j5ec.png

Odnośnik do komentarza

No to widzę, ze nie jestem sama z moim nieokielznanym balaganem i jeszcze bardziej nieokielznanym dzieckiem ;) mojej chyba nie boli brzuszek, ale jest oo prostu momentami nieznośna. Wybudza się jak tylko ja przeloze do łóżeczka lub wózka i zaraz wrzeszczy. Już nie wiem, co z nią robić. Chyba muszę jej pozwolić się wyplakac az sama zasnie.

antala gratulacje :) wczoraj mówiłam, ze fajnie by było gdyby w Katarzynki urodził się jakiś bobas i proszę... nareszcie skończyły się Twoje męki i masz swojego pachnacego dzidziusia przy sobie. Dochodzcie do siebie :)

Mari-Ann u mnie w szpitalu też były wszelakie surowe warzywa i owoce, na obiad smażona ryba lub cielęcina w sosie, wiec chyba dieta karmiącej przestaje obowiązywać :)

Odnośnik do komentarza

Dzieki dziewczyny jesteście super! W wielkim skrócie... Piatek sobota niedziela poniedziałek skurcze raz regularne raz wszystko potrafiło sie rozwalić na kilka dobrych godzin. Nic z soboty na niedziele z niedzieli na poniedziałek identyczna sytuacja budzę sie 2.40 skurcze... Co5-7 minut. Wydawałoby sie ze juz no nie? Noce dnie nieprzespane. Z poniedzialku na wtóre tak samo poszłam do lóżka o 5 rozwylam sie jak dziecko i zaraz po tym moje serce oszalalo dostałam jakiejś arytmi palpitacji ciśnienie 200na powyżej 100 puls ponad 125. Ekg w normie. Stwierdzenie ze to moze panika. .... Ok wróciliśmy do domu relax kapiel gra w karty herbatka śniadanie i po 13 to samo tylko juz opanowane w glowie. Wróciliśmy do szpitala a ze skurcze co 5 minut wysłali mnie na położniczy.wszystko trwalo dlugo czułam się tam bezpieczniej. Rano sprawdzili rozwarcie w środę o godzinie 11 -4 cm. O 15 juz 6-7 chodziłam po sali wylam darlam papę a moj Pawel byl bezsilny. Szkoda mi go. Wzięli mnie na porodowke znów balam sie kolatan serca wiec wzięłam gaz przy 9cm... I zaluje. Dziewczyny... Tak się idzie tym naćpać! Ja bylam nieswiadoma co się ze mną dzieje. Ubzduralam sobie ze dziecko sie zaklinowalo i zabrali mi gaz juz na parcie żebym byla w pełni sil i swiadoma. Moj Pawel poprostu super! Bez niego nie dałabym rady! Byl tak szczęśliwy tak mnie pocieszl taki dumny ze aż sama uroslam w ta dumę. Parte- Nie znałam takiej sily w sobie bylo ciężko ale szło niby jak po masle Pawel mowil z położną ze wszystko dobrze a ja przez ten gaz poprostu wkręciłam sobie jakies makabryczne rzeczy... Pod koniec braklo sil ale niewiem skąd sie braly! I wkoncu wyskoczył pachnący golutki sliski różowy i tak ładny ... Gapil sie i byl mi obcy nieznany dopiero dzis do mnie dociera ze jest moj. Taki śliczny, stworzyłam go w sobie to jest niesamowite! Siedzę gapie sie i wyje. Pokazala nam polozna jak go myc plkalam razem z nim. To jest niesamowite. Nie do opisania. A zarazem straszne myśli w glowie. Ze niewiem tak naprawde NIC ;)

Odnośnik do komentarza

Antala gratulacje, pięknie się czyta Twój wpis a zapach bobasa rzeczywiście jest czymś niesamowitym. Miałam tak samo patrząc na małego przybysza:) eh i zazdraszczam, dzis do szpitala...oby wszystko bylo ok...tez miałam potworny skok cisnienia ale mały chyba się niedotlenił strasznie boleśnie się pchał a teraz słabo się rusza...badania ok ale czy z nim wszystko wporządku wyjdzie w praniu... No i jest bokiem...miała tak któraś mamusia?i tak ciekawe czy nie czeka mnie cc. A cisnienie dzis na wizycie 160/90.

Odnośnik do komentarza

Antala, Sweetheart gratulacje dla mam malych synkow mamusi:)

Poradka szybkiej akcji :)

Dziewczyny a ja jutro mam wywolywanie, tylko tu w Anglii nie daje OXY od poacztku tylko dopochwowo tabletke z hormonem ,zeby szyjka zaczela zmiekczac sie i rozwierac monitoruja przez 24 h na 2 dzien jesli wszystko progresuje probuja przebic wody i jesli sa skurcze to nie daja oxy wcale , a jak nie to wtedy oxy dopiero. Oczywiscie jak cos bedzie nie tak to zrobia cc w ostatecznosci .

Zobaczymy ,staram sie byc spokojna, ale to moja decyzja oni sie pytali, co chce , ja czuje, ze tam chyba nawet rozwarcia nie ma nie chce przedluzyc, nie mam skurczy nawet na ctg ,tez nic , juz po prostu nie mam sily fizycznie byc w ciazy:(

Odnośnik do komentarza

Antala fanie napisane " Gapil sie i byl mi obcy nieznany dopiero dzis do mnie dociera ze jest moj. " :D

Sweetheart gratuluje!! :) Przy pierwszym synku też sie na niego gapilam zamiast spac ;) Jednak rada korzystaj.... bo potem moze byc ze zamarzysz o snie ;)

Poradka no i super!! Brawo za wstrzelenie sie w termin. Daj znać, oby szybko, latwo i bezpiecznie poszlo :)

Codziennie rodzi się dzidzius tak powinno być caly czas :)

Oliviaaa oby to wywoalanie szybko zaskoczyło.

Odnośnik do komentarza

Oliviaaa, ja również musiałam mieć wywoływany poród i też dostałam ten hormon (prostaglandyny, jeśli dobrze pamietam. U mnie podano go w formie doustniejn i na parawdę nie ma co się martwić :-) Już po 2h pojawił sie ogromny progres a zaczynałam od 1cm i zerowej akcji. Mieszkam w Szwecji i tutaj podanie oxy jest ostatecznością.
Byłam pare dni przed terminem, ale zaczęły mi sie sączyć wody i ze zwględu na Gbs musieli przeprowadzić indukcje.

http://www.suwaczki.com/tickers/cb7wol2av797j5ec.png

Odnośnik do komentarza
Gość Kasiaa7989

Moj Maly zasypia,wiec mam troche czasu:) ale zaraz musze sprzatac bo weekend sie zbliza i moze ktos Nas odwiedzi..teraz takie porzadki musze rozdzielac na dwa dni..ale jutro to tylko odkurzanie wiec pol godzinki i po sprawie.
Wczoraj bylismy na kontroli z oczkiem i powiem Wam ze chyba zmienimy pediatre..bylismy u innej babeczki,bo tamta nie miala miejsc na wczoraj a musielismy na juz . Czas ktory mielismy stosowac te krople minal i tak w 100%ta ropa nie zniknela..
Fajnie,ze przyjal nas ktos inny ,bo mamy porownanie.
Tamta nawet nie zajrzala do oka tylko posluchala nas i odrazu recepta:/ a ta calego go przebadala zwazyla juz nasz klusek dobil do 4,380kg:) rosnie chlopak..zajrzala do gardla ma ze 2plesniawki,ale ta doktor pow,ze to malutko i ze samo minie.lepiej nie leczyc tego teraz bo sie by roznioslo w calej buzi..nie wiem czemu tak dbam o higiene wyparzam smoka pieluchy tetr.czesto zmieniam:/ no,ale trudno
Zwroccie na to uwage,bo jak wasze maluchy nie maja apetytu to moze przez te cholerne plesniawki:/
No,ale juz do tamtej nie pojdziemy z takim podejsciem to my podziekujemy:)
Mamy jeszcze stosowac te krople do 10dni a tamta mowila ze max do 7. Jak nie przejdzie to zmiana leku,a jakby i po tym drugim bez zmian to mamy isc do okulisty,bo moze miec zablokowany kanalik lzowy..oby nie..
Dzis moj syn mial jakis przelom:) spal po 3h:) moze to dzieki smoczkowi jak pojekiwal to wstawalam i mu go wsadzalam nie wybudzal sie i spal dalej.
Nawet mnie zaskoczyl bo jak mu zmienilam pieluche to na spiaco:)nie wybudzil sie tak bym musiala go usypiac. Moj kochany:D

Aha..jak macie mozliwosc to skonsultujcie jakas dolegliwosc dziecka u dwoch lekarzy..polozna ktora mnie odwiedza stwierdzila,ze na policzkach Maks ma potowki kazala nakladac make ziemn. A ta lekarka pow.ze bron boze bo to tradzik niemowlecy i sam minie ewentualnie natluszczac np kremem z emolium..

Mozna zwariowac?:)
Mozna!:p

Pani polozna troche starszej daty wiec bez komentarza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...