Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Katusia911 szerokość ma 9,54cm wg normy 39/40 tc a na szerokość niespełna 33 cm więc mam nadzieję, że już tak zostanie, a urośnie jej już tylko reszta ciała. Chyba zacznę bardzo intensywnie ćwiczyć mieśnie kegla choć za tym nie przepadam szczególnie.
Mi też wyskoczyl pępek choć dopiero niedawno. A byłam pewna, że się nie wyłoni bo mam dosyć głęboki.

http://www.suwaczek.pl/cache/61ec0069ec.png

Odnośnik do komentarza

Co do kurtki to mam zimowa w ktorej ostatnio do przychodni i szpitala sie wybralam, bo z rana bylo b.zimno...w sumie to moje jedyne wieksze wyjscia hehe
Wygladam jak banka w tej kurtce bo ona jest dobrze ocieplana i mi sie wydaje,ze ja za ogromnego brzucha nie mam nawet kazdy mi to mowi,ale w niej jak wchodze do tramwaju hehe to odrazu ludzie sie z krzeselek podnosza :D

A co do pepka to moj odstaje juz uhuhu hu i jeszcze dluzej:) pewnie tak od 5msca jak brzuch sie powiekszal..

Odnośnik do komentarza

Paulghna1992 co do skurczy to ja ciemna w tym temacie mimo bliskiego terminu porodu..czekam na takie bole jak na miesiaczke,bo tak mi te moje mlode mamusie znajome i siostry mowily..
Gruszkaa ja nie robilam zadnej sesji zdjeciowej,ale mam pare zdjec brzucha z kazdego okresu ciazy ,bo moja kolezanka z pracy b.prosila o nie bo chciala byc ze mna na bierzaco:) no i wiekszosc zdjec mam z dzialki z 2wesel i jakis letnich wypadow..
A jesli chodzi o jedzenie w nocy to ja nie jem ze dwa razy tylko przez zgage wypilam gorace mleko.

Odnośnik do komentarza

linka09 to moja mała też miała taki obwód w 37 tc, wiec nie jest źle. Mój Filip urodził się z obwodem 36 cm, także przejdzie :)

Gruszka ja żadnych zdjęć nie mam, ciągle wydaje mi się, ze nie wyglądam dobrze, a przez ten pępek na pewno nie odsłonie brzucha do zdjęć. Ja nie mam napadów głodu w nocy, zresztą nawet jakbym miała to z lenistwa bym ich nie zaspokoila :)

Paulina1992 ja przed porodem nic nie miałam, ale określ jaki to ból, to może będzie wiadomo?

Odnośnik do komentarza

Gruszkaa z racji tego, że mój ukochany jest fotografem, mamy piękną sesję ciążową w plenerze, no i dodoatkowo trochę zdjęć takich jakby poglądowych :) a jak już mała będzie z nami to pewnie co tydzień będzie miała robione sesje ;)
Paulina1992 ja mam skurcze od samego początku, dlatego też z pracą szybko się pożegnałam. A teraz pod koniec faktycznie przypominają te na miesiączkę, albo po prostu na dole brzucha spina mi się macica. Dziś akurat jak odsłoniłam brzuch przed usg to lekarz od razu zauważył skurcz. Trochę się śmieję, że przez to że mam je kilka razy dziennie plus w nocy to zlekceważę te porodowe ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/61ec0069ec.png

Odnośnik do komentarza

Waska jestem jestem jeszcze w trzypaku też mnie ostatnio książki wciagnely kryminały właśnie czytam w każdej wolnej chwili. Dziś miałam wizytę maluchy wg gin po ok 2500 ważą i o dziwo nic wiele u mnie porodu nie zapowiada owszem szyjka skrócona ale rozwarcia i skurczy brak jak nic się samo nie zacznie to we wtorek mam się stawić na oddział na badanie i się okaże co dalej. Eh wolała bym żeby się jednak samo zaczęło chyba się muszę za jakieś większe porządki zabrać. Powiem wam ze im bliżej też bardziej się boję i p anikuje ale staram się źle myśli i strach wypierac i tłumaczę sobie jakoś to będzie a w razie w zrobią cc i będę miała porównanie do sn; ). Piszecie o kartkach ja w żadnej swojej się nie dosune jak już mus to od męża pożyczam; ) pepek też mi wyszedł teraz w pierwszej ciazy nie było szans bo dość głęboki jest no ale teraz dwa szczęścia się tam mieszczą :) Paulina pytalas chyba o zzo ja nie miałam nie chciałam może to głupie ale chciałam wiedzieć co się dzieje czuć wszystko i bałam się ze może postęp spowolnic teraz nie wiem co zrobię ale dwie moje koleżanki brały jedna przy obu ogrodach druga na pierwsze z na drugie bez bo nie miał kto podać obie twierdzą ze tylko ze znieczulenie m rodzic ii ze wcale postępu nie spowolnilo żadnych innych nieprzyjemności z tym związanych tr z nie miały tak ze może faktycznie warto brać zamiast się męczyć...Ja osobiście myślę ze jak poród postępuje szybko to nie ma sensu bol jest ale do przeżycia ale jak rodzą czasem po kilka kilkanaście godzin to można skorzystać:) spokojnej nocy f ziewczynki :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgonj2q8s2.png

Odnośnik do komentarza

Paulina1992 może to już poród? Nie lekceważ tego.
Nadiaania to fajnie ze jeszcze się trzymacie :) Ja mam tak samo,jak nie urodzę do wtorku to do lekarza i będziemy myśleć co dalej ale chyba szpital. Ja tak nienawidzę szpitali(mega obsesja) ze że stresu mam nadzieję urodze do tego wtorku ;)
W kurtki zapinam się we wszystkie swoje, nie wcisne juz płaszcza ;) Co do fotek to mam zaledwie kilka zdjęć. W pierwszej ciąży miałam piękna sesję ale teraz nie czułam się tak komfortowo, oprócz złego samopoczucia, czułam się po prostu grubo i brzydko :/ wiec tym razem eee odpuściłam :)

Odnośnik do komentarza

Waska to Ty raczej masz inne obawy zapewne, typu czy zdaze do szpitala jak sie zacznie ;)

Ja dzisiaj sie troche uspokoilam z tym wyczekiwaniem. Ten nastroj pod koniec jest irytujacy, czekania na to czy juz, zeby szybciej moze itp. Na jutro postanawiam zapomniec ze to juz koncowka i sie nie nakrecać :)

Odnośnik do komentarza

A co do brzucha poprzednio mi raczej nie opadl i teraz tez chyba nie.
Pisze raczej i chyba, bo mi sie jakby zdawalo i zdaje tez teraz ze jakby cos, ale wlasnie mam wrazenie ze to bardziej mi sie wydaje na zasadzie, ze widze co chcialabym widziec i ze jakby faktycznie opadl, to byloby na tyle znaczaca różnica, ze nie mialabym watpliwosci.

Odnośnik do komentarza

Nuala dokładnie :) lekarz powiedział ze ten poród powinien być szybszy niż za pierwszym razem więc obym zdążyła :) ale nie stresuje się i już mam luz. Nie nakręcam się też ze chciałabym już, obym za długo nie przynosiła bo wtedy juz będę czuła stres. Dobranoc dziewczyny. Próbuje zasnąć z tymi moimi cieknącymi zatoki i chorym gardłem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...