Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Ja na wyjście ze szpitala mam kombinezonik jakiś pajacyk body..sama nie wiem w co ją ubiorę :) miałam się pakować ale tak się nie mogę w sobie zebrać dziewczyny, że masakra....nie wiem dlaczego..
U mnie też non stop sypie i sypie..na drodze ślisko podobno. W ogóle zimno. Mąż zapalił mi w kominku i siedzę sobie grzeję się :)) dziś w biedronce dziewczyny są termometry non contact 4w1 za 49,99 zł prawdopodobnie. Jeszcze termometru mi właśnie brakuje..

http://s10.suwaczek.com/201511097248.png

http://s10.suwaczek.com/20140913610117.png

Odnośnik do komentarza

Sweetheart Waska ma rację musisz się obserwować. Jesteśmy już w ostatnich tygodniach i takie ,,skurczowe" sytuacje będą się zdarzać coraz częściej.
Waska u mnie też niedawno wszyscy w domu chorowali na grypę żołądkową, ale mnie ominęło mam nadzieję, że i w twoim przypadku tak będzie.
Katusia ja z Podbeskidzia, a ty skąd, że u ciebie jeszcze tak cieplutko?
Wiolinka jak ci fajnie, że możesz jeszcze nacieszyć się wiosną:):):):)

Odnośnik do komentarza

No to zima u Was dość szybko zawitała, uU mnie jeszcze nawet liście z drzew nie pospadaly, o śniegu to nawet nie marzymy. Nasze kurtki zimowe gdzieś spakowane na strychu, a też mieszkam w górskim klimacie (jakieś 70km od Schwarzwaldu).
Ja pajacyki czy spioszki ubieram raczej tylko w domku albo tylko na noc. Sama też nie wychodzę w piżamie na zewnątrz, wiec na jakiekolwiek wyjścia mam dresiki, legginsy, czy inne kompleciki :)

sweetheart a może masz możliwość zadzwonić do swojego lekarza i zapytać, czy lepiej zgłosić się na badanie czy czekać do swojego terminu?

Waska obyś sie uchronila przed jelitowka, bo teraz każda infekcja jest nie tyle, co niebezpieczna, ale na pewno bardzo męcząca, a trzeba się przygotować na trudy porodu i być silnym! Urzadz swoim domownikom kwarantanne i zamknij ich na kupę w jednym pomieszczeniu tylko z dostępem do łazienki :)

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim :) Długo mnie tu nie było i co ja widze? Śnieg! Ostatnim razem jak tu byłam Polske nawiedziły afrykańskie upały a teraz, lewdwo miesiąc później, piszecie o śniegu! Można zwariować. Ahh :)
No i ogromne gratulacje dla
Mali!

Widziałam, że gdzieś przewinął się temat zaparć; sama na nie nie narzekam, ale w mojej rodzinie od zawsze leczyło się spacerami ( chodzi o rozruszanie jelit i przesunięcie ich treści), rumiankiem oraz wszelkiego rodzaju pestkowcami: maliny, figi, jagody, kiwi itp.

Na wyjście planuję bodziaki, pajacyk, misiowy kombinezon, czapa, ciepłe skarpetki i koc. Ze szpitalnego parkingu do auta mamy raptem 10 kroków, powinno wystarczyć.

~Waska, strzeż się przed infekcjami. Czy to grypa żołądkowa, czy przeziębienie lepiej nie ryzykować. Mnie co trymestr łapała jakaś gorączka i potworny kaszel i prócz twgo, żw czułam sie falatnie dochodził jeszcze strach o dziwcko. Schowaj się i nie pozwól się zarazić :)

http://www.suwaczki.com/tickers/cb7wol2av797j5ec.png

Odnośnik do komentarza

Haha we mnie ogólnie mało ktory wozek wzbudza zachwyt, ale kwestia gustu. Jeden stawia na cene, inny na wyglad, a trzeci na funkcjonalnosc, a jeszcze inni mają takie wózki, ze ten przepych materiału aż mnie przerasta, bo nie wiem jak dostają się tam do dziecka :)
Z tymi rozmiarami też miała problem. Uzgodnilismy z mężem, ze na pierwszy miesiąc kupujemy 56, a potem to już będziemy widzieć jak mała rośnie i trzeba będzie na bieżąco dokupowac. Wyprawka i pierwsze miesiące życia dziecka to skarbonka bez dna...

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny. pod częstochową też bialutko..cały ten tydzień ma jeszcze popadać :/

ja dla odmiany usnęłam wczoraj ok 5.00 nad ranem :/

na wyjście jak większość dziewczyn body dł rękaw, pajac, miś, kocyk , czapeczka .

u mnie wózek już zakupiony jakiś czas temu - Bebetto Torino - ale jeszcze nie złożony, stoi sobie w kartonie, do końca października może złożę ;)
bardzo ładne macie fury dziewczyny!!

Waskaoby Cię ominęła ta jelitówka..na pewno nie jest Ci to teraz potrzebne..

sweetheart obserwuj się i jak coś Cię dalej będzie niepokoiło jedź lepiej do szpitala. do wizyty jeszcze trochę Ci zostało, a tak zrobią Ci ktg, sprawdzą wszystko i będziesz spokojniejsza - być może już powoli masz się szykować do szpitala. nie pamiętam na kiedy masz termin? początek listopada ?

Wiolinka w szoku jestem ,że w UK ładnie i wiosennie :) prawie za kazdym razem jak jestem w londynie, to książkowo pada i jest typowa angielska pogoda.

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kd9vvjvwq4to7b.png

Odnośnik do komentarza

U nas strasznie zimno. Tylko 4 stopnie i okropnie wieje. Śnieg jeszcze na szczęście nie spadł. Ale dziś nigdzie nie wychodzę.
My zamówiliśmy wózek Babydesign Husky wersję zimową, bo podoba nam się z wyglądu i jest praktyczny. Ale wygląd to oczywiście kwestia gustu. Jakoś nie podążamy za modą. Najważniejsze żeby wózek pasował maluchowi i rodzicom :)
Na wyjście ze szpitala mam body z długim rękawem, pajacyk, kombinezon, czapeczkę i kocyk. Kombinezon muszę jeszcze kupić, ale widziałam bardzo fajne cieplutkie. I jeszcze ciepły kocyk muszę kupić. Jakoś nie mogę się za to zabrać. Ale tak jest jak się nasłucham głupot i zamiast olać czyjeś gadanie to się tym przejmuję.
W środę mam usg i już się nie mogę doczekać żeby zobaczyć naszą Olę.
Muszę sobie jakoś poprawić humor. Chyba zrobię rogaliki, to dodatkowo mój mąż będzie zadowolony :)

Odnośnik do komentarza

anjak masz rację, zresztą na początek dziecku nie trzeba aż tyle tego wszystkiego. Mój Filip niby urodził się 56cm dlugi, a i tak jeszcze z miesiąc nosił ubranka w tym rozmiarze, później już na szczęście jakoś wolniej dochodziło do wymian ;) tez nie chciałam, żeby mała się topila w zbyt wielkich rzeczach, gorzej jak się urodzi 60cm :)

Malgosiabo nie wiem, czy w kwestii wózka można mówić o modzie, każdy kupuje wedle gustu. Gdybym miała iść za moda pewnie byłabym kolejna szczęśliwa posiadaczką Quinny :) dobrze, ze mi przypomnialas o kupnie kocyka, bo też to odkładam już jakiś czas i chyba nie zakupie... A czym się tak przejmujesz? Wrzuć na luz, w Twoim stanie przejmowanie się glupotami nie jest wskazane ;)

Odnośnik do komentarza

Katusia911 , no właśnie , jak się Mała urodzi 60 , to wiele ubranek będzie na chwilę , tym bardziej , że od szwagierki podostawałam nawet takie w rozmiarze 50..twierdząc ,że na bank wykorzystam. ale cóż, jak będzie większa , to dziewczyny pamiętajcie ,że u mnie są takie malusieńkie ciuszki, zawsze mogę podarować dzidzi , która będzie drobniejsza ;)) jakąś szybką paczkę na biegu zmontuję.
Małgosiabo też mi twardnieje, ale nospa na razie pomaga.

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kd9vvjvwq4to7b.png

Odnośnik do komentarza

U mnie też biało i nawet sporo tego śniegu a mieszkam pod Krakowem
My wózek mamy bebetto silvia kolor szary taki uniwersalny a na wyjście mamy pożyczone od kuzyna pajacyk polarowy i kombinezon
Dziewczyny ja bym chciała poczuć jakieś skurcze, cokolwiek bo do tej pory nie czułam nic, przy kiepskim ułożeniu na łóżku to tylko słaby ból w okolicy krzyż. Do terminu co prawda jeszcze 26 dni czyli prawie 4 tygodnie ale chciałbym poczuć czego mogę się spodziewać ;-)

Odnośnik do komentarza

Martwią mnie trochę te rozmiary, ale w razie czego na pewno znajdzie się ktoś, komu się takie drobinki przydadzą :)
Dziewczyny, a jakie macie imiona dla swoich maluchów? U mnie do 27 tc miał być Adaś, a potem okazało się, ze Adasiowi coś odpadło :) I tak z mężem sprzeczalismy się nad Lena i Laura az stanęło na tym, ze będzie Iga.

anka_krk jeszcze się zdążysz przekonać, co Cię czeka :) do terminu jeszcze prawie 4 tygodnie, wiec dzidzius pewnie jest cierpliwy i nie chce Cie niepokoic. Ja z pierwszym nie miałam żadnych przepowiadajacych i poszłam rodzic nieświadoma niczego. Podejrzewam, ze właśnie dlatego wtedy nie obawiałam się porodu tak jak teraz ;)

Odnośnik do komentarza

Darka trzymam kciuki. Jesteście pod dobrą opieką więc odpoczywaj spokojnie.
Katusia to doszliście z mężem do porozumienia :) Moja Ola dziś cały dzień się wierci. Mój mąż twierdzi że napewno chce jeść :) I chyba coś w tym jest bo zawsze jak się tak wierci i kopie to robię się głodna.
Pogadałam sobie z przyjaciółką przez telefon i bardzo poprawiła mi humor.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...