Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkie listopadowe mamusie. Długo mnie tu nie było. Ten czas tak szybko leci, pamiętam moje obawy , strach, plamienia. A tu już siódmy miesiąc , trzeci trymestr ostatnia prosta przed nami kobietki i już niebawem będziemy tulić nasze maluszki. Dużo zdrówka Wam życzę i zdrowych , ślicznych dzieciaczków . Miłego dnia !

http://www.suwaczek.pl/cache/d352e4584e.png

Odnośnik do komentarza

Witam listopadowe mamusie widzę ze hormony buzuja ha ha no to wypowiem się i ja termin mam na 21 listopada ale ze jest to ciaza blizniacza i mam skróconą szyjke modlę się co by do końca października wytrzymać. Też często tu wchodziłam i podczytywalam rozmowy bo tak jak pisała Kimidza dużo mogłam się dowiedzieć porównać jednak nim zdobyłam się na to by napisać dziewczyny p rzeskoczyly na prywatne smutno tu bez nich ale jak najbardziej miały do tego prawo i nie ma co mieć pretensji. Ja pisze czasem na pazdziernikowkach teraz ze względu na to ze dłużej raczej nie dotrzymam ale myślę ze fajnie by było jak by się zmobilizowaly te mamusie które do teraz tylko czytały do porodu jeszcze trochę a w tych ostatnich momentach wiele się dzieje jak i po narodzinach w grupie raźniej więc piszcie kobitki i stworzy się Nowa równie super grupka:)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! Trafiłam tutaj niedawno, na jak mi się wydawało ogólnodostępne otwarte forum-grupę wsparcia. Jak sama definicja mówi miejsce ,które służy do wymiany poglądów dla osób zainteresowanym tym samym tematem. I jak to z forami bywa jedni się udzielają inni nie ale ,są po to aby KAŻDY zainteresowany danym tematem mógł znaleźć odpowiedzi na pytania które go nurtują - przynajmniej tak być powinno na forum otwartym. Czyli co ? Osoby takie jak ja , które trafią w 7 miesiącu ciąży zastaja ciszę bo grupa zrobiła się zamknięta. Szkoda.
Ale liczę na to , ze są tu jeszcze przyszłe mamusie listopadowki , ktore chcą pogadać w tym ostatnim trymestrze ;)
Ściskam Was dziewczyny.

Odnośnik do komentarza

no ale ja nadal nie rozumiem o co pretensje, przecież nikt nie zamknął ani nie zlikwidował forum, po prostu nasza zgrana grupa zaczęła wchodzić na bardziej prywatne tematy a nasze życie to nie telenowela żeby tyle osób sobie podczytywało. Niektóre z was piszą ze znajdowały tu odpowiedzi na pytania, no to w czym problem żeby te pytania nadal zadawać, my przeniosłyśmy się z prywatną dyskusją ale tu nadal możemy odpisywać.

7.08.17

Odnośnik do komentarza

I - jak sama definicja wskazuje - są fora publiczne, czyli takie jak to, oraz prywatne, czyli takie, na które się przeniosłyśmy. Żadnego punktu regulaminu nie złamałyśmy, więc nie wiem skąd oburzenie. Jest wiele takich wątków jak to nasze. Dziewczyny zluzujcie trochę. To forum jest dalej otwarte. Przykro mi, że nikt inny już nie może sobie poczytać "co tam u nas" ale wystarczyło zamiast być biernym to... chociaż się przedstawić. Czasem napisać. A okazuje się, że jeszcze raz tyle tylko z boku się przyglądało. Tak jak dziewczyny wspomniały - spora część na początku przeniosła się na fb. Ja jestem jedną z tych, które nie poszły za innymi. Do pozostałych dołączyły inne. I znów się zrobiła spora grupa. Nie można żyć życiem innych, trzeba iść dalej.

Odnośnik do komentarza

Nadiaania gratuluje parki !! Super , tylko uwazaj na siebie z ta szyjka
Alfa widze ze jeszcze ktoś tu zaglada , wiec na pewno bede chętnie pisała.;)jak mówiłam wczesniej trafilam tu niedawno wiec nie mialam szansy popisac z wami wczesniej.
Ja zaczęłam 27 tc. To będzie moje pierwsze dzieciątko dziewczynka - Tosia. Rok temu poronilam w 10 tc dlatego pierwsze 3 miesiace byly naprawdę mocno stresujace. Termin mam na 26.11

Odnośnik do komentarza

dzięki dziewczyny bliźniaki to był szok bo u mnie i męża nie było tzn okazało się niedawno ze tak ale w dalekiej rodzinie ostatnio w 25 skończonym tygodniu wazyly 550 i 650 wydaje mi się ze trochę mało ale i ja nic nie przytylam od początku tzn nie należę do szczupłych przy wzroście 161 mam 73 żywej wagi:)) przytylam dwa kg ale okazało się ze mam cukrzycę dieta i znów wróciłam do 73 brzuszek jednak rośnie ale Nie jest jakiś mega duży każdy mówi ze nie wyglądam na bliźniaki; ) martwię się jednak waga maluchów zobaczę co za tydzień powie lekarz mam nadzieję ze podrosly

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgonj2q8s2.png

Odnośnik do komentarza

velvet jak dajesz radę z tym lezeniem to już bardzo długo; ( nie pogłębia ci się rozwarcie? ja się muszę chyba przyzwyczaić to dopiero początek a już mnie trafią choć wmawiam sobie ze wypoczywać muszę na przyszłość ha ha no i ze w domu mogę chociaż we wrześniu i tak czeka mnie szpital na podanie strrydow i obserwacje. Dziewczyny a pamiętacie może ile wasze bobasy wazyly w 25 tygodniu

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgonj2q8s2.png

Odnośnik do komentarza

nadiaana, tak byłam tu już kiedys jakieś trzy miesiące temu. To moja druga ciąża .Pierwszą poroniłam dwa lata temu w 8 tyg. Teraz to już 28 tydzień i coraz bardziej optymistycznie spoglądam w przyszłość i z wielką nadzieją, że już za trzy miesiące będę tuliła mojego ukochanego, wyczekiwanego synka w ramionach :)

http://www.suwaczek.pl/cache/d352e4584e.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...