Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Ojej a co tu się stało? Nie ładnie dziewczyny ze tak się zamknełyscie na inne podczytujace. To że się nie udzielały miały zapewne powody, jak np zagrożona ciąża i zwyczajny strach przed zapeszeniem, a może brak czasu bądź nawet nieumiejętność wbicia się w dyskusję dobrze sobie znanych forumowiczek. To niesprawiedliwe bo same z pewnością podczytujecie fora dziewczyn z innych miesięcy. To normalne bo kobietki zwykle podczytuja inne fora szukając np ciekawych informacji ciążowych, podobnych stanów bądź dolegliwości, a w w późniejszym etapie zwyczajnych wskazówek laktacyjnych, kolki, kupki itp :-) dla tego my naszego forum nigdy nie zamkniemy z tak egoistycznych powodów. Jeśli już odczuwacie krępacje odnośnie np swoich facetów, bądź fotki brzuszków itd to ok rozumiem ze dla tak intymnej wymiany doświadczeń można było stworzyć coś prywatnego. Troszkę człowieczeństwa dziewczyny i postawcie się na miejscu tych kobiet które odrzucilyscie bądź takich co dopiero znalazły to forum bez szansy na integrację.
To przykre.

Odnośnik do komentarza

To, że część dziewczyn się oddzieliła nie znaczy, że reszta nie może tutaj pisać jak chce. Jeżeli tutaj by się pojawiły jakieś pytania związane z przebiegiem ciąży itp., to na pewno ktoś by na nie odpisał, bo tutaj zaglądamy często. A w momencie, gdy powstało forum prywatne ciszaaaa, bo już nie ma nikt co pisać. Nie czuję się jakoś zobowiązana mieć wyrzuty sumienia z tego powodu, że jestem na prywatnym, bo każdy ma prawo do intymności. A my naprawdę poruszałyśmy intymne tematy. Jak się okazało potem to miałyśmy wiele obserwujących, co jest też trochę nie fair wobec nas, jeżeli ktoś się nie udzielał. Nie można mieć do nas pretensji o to, że się odłączyłyśmy, bo nie jesteśmy małpkami w cyrku.

http://fajnamama.pl/suwaczki/docudwy.png

Odnośnik do komentarza

ale nikt nikomu nie broni pisać dalej tutaj, forum nie jest zamknięte, nadal każdy może pisać co chce. Fakt że grupa została zamknięta bo piszemy o sprawach nie tylko związanymi z ciążą i nie każdy musi się tym interesować. Jeżeli są dziewczyny które czytały forum niech się udzielają, nie jedna z nas miała ciążę zagrożoną i jakoś się udzielały.

http://s8.suwaczek.com/201511184965.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1ikadq00p.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny po co ta frustracja. Nikt was nie obraził a jeśli poczulyscie się urażone to zupełnie bez przyczyny. No chyba ze sumienie gryzie to tak działa heh :-P
Zgodnie z waszą teorią to jesteście w porządku i też nie podczytujecie innych forum - to przecież takie intymne i nie ok :)
Nerwy są tu na prawdę zbędne tym bardziej w ciąży.
Pozdrawiam i dużo zdrówka dla Was i Waszych maluszków.

Odnośnik do komentarza

Dobra wypowiem sie i ja....;-)
Dziewczyny na fb zrobily grupe zamknieta bobardziej im odpowiadala przejrzystosc typu ja zadaje pytanie-8 osob mi odpowiada na to pytanie. Chodzilo tez o to zeby nikt z ich znajomych czy wspolpracownikow nie czytal wypocin o rozlazeniu sie spojenia lonowego, lekach zwiazanych z ogolnym stanem ciazy itp....
A tu utworzyla sie grupa zamknieta bo w pewnyn momencie dziewczyny poczuly taka potrzebe. Przyjemniej pisze sie do stalej grupy odbiorcow. I tak jak pisalam wczesniej-te przezycia ciazowe to nie telenowela czy jakis program na TLC zeby sobie czytac bez wlasnego wkladu. Tu wypadaloby cos dac od siebie. Wiele dziewczyn duuuuzo sie udzielalo i nie zawsze wbijalam sie w rozmowy bo tez mialam wrazenie ze nie mam nic ciekawego do powiedzenia ale one nigdy nikogo nie wysmialy i chetnie zapraszaly do rozmowy. Przeciez mozna bylo sie udzielac czy zadawac pytania bez wchodzenia w osobiste dygresje. Nikt nie zabranial. Teraz podczytujace mozecie sie skrzyknac i pisac tutaj lub utworzyc swoja tajna grupe-tez nie zabronione:-)

Termin om i usg 11.11.2015

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidgu1rp57j5hst.png

Odnośnik do komentarza

Tak, owszem, podczytywałyśmy inne fora, bo są publiczne - czytaj ogólnodostępne. Nikt tam nikogo nie ocenia, nie wyśmiewa i nie obraża. Jeśli dziewczyny nie założyły forum prywatnego to znaczy, że wyrażają zgodę na czytanie treści przez nie zamieszczonych.
My po ostatnim incydencie, nie wyrażamy na to zgody, ponieważ
weszłyśmy w bardziej zażyłą i prywatną relację, co nie zobowiązuje nas do tego, by udostępniać naszych dyskusji osobom z zewnątrz. Przykro nam.
SHOW MUST GO ON WITHOUT US.

Malgosiabo, nie zamknęłyśmy przed Tobą drzwi. Zawsze jesteś u nas mile widziana.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-72020.png

Odnośnik do komentarza

Małgosia i Vierka dodane, wybaczcie, nie ogarnęłam :*

Noo ja nie podczytuję :P Nie mam na to czasu i nie czuje potrzeby :) Jak chcę to piszę, poza tym czego się bać? Że stracił ktoś dziecko? Jakby koleżanka czytała nas naprawdę to by wiedziała ileż dziewczyn jest po stratach, z problemami. Jakby czytała koleżanka to by wiedziała, że każdy tu był zawsze mile widziany.
Tak, zaproponowałam utworzenie prywatnego forum. Bo jak już inne dziewczyny wspomniały - sprawy zeszły na drogę bardziej prywatną.
Nie, sumienie nie gryzie :)
Kimidza i dla Was wszystkiego dobrego! Też się nie denerwuj ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...